Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Tuga, čemer i jad me obuzela, ni posle 3 dana od bruke mi nije bolje. Ne mogu ni da mislim na njih posle svega, treba ovo, treba ono. Ne vidim trenutno igraca koji može da preokrene situaciju u našu korist, sto se tice derbija.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
774
Reaction score
1.901
Parovi četvrtfinala Kupa Srbije (6 april);

Partizan – Loznica
Rad – Vojvodina
crvena zvezda – TSC
Novi Pazar – Metalac
 
Последња измена:

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.588
Reaction score
1.731
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Odgledah KZS pred mec. Miljkovic spreman tek posle reprezentativne pauze, za Fejsu kaze ne znaju kada ce poceti sa treninzima.

Dakle, svjesno su doveli povrijedjenog igraca.

Ne svidja mi se Stanojev govor tijela. Izgleda kao da se predao, da ne vjeruje u titulu.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.833
Локација
Beograd
Odslušao sam konferenciju. Prilično iskreno.

- rekao je da je odabrao isti/slican sastav da ih nagradi zbog Sparte
- napravio gresku po njegovom misljenju sto Jevtovic nije poceo
- ne trazi alibi za poraz ali se videlo da nam je falilo svezine nakon Sparte. Nije hteo da ispadne da kalkulise i zatvara derbi. Islo se na pobedu ali su nas zatvorili lagano
- smatra sebe za najveceg krivca

Kako god bilo, pošteno jesmo izašli posle jakog meča u evropi na megdan drolji. Svima je nedopustivo da igramo ovako ali je pitanje koliko smo mogli gde je protivnik bio mnogo svežiji od nas.

Sutra je pobeda pod moranje. Ja verujem u ovaj tim. Da me neko ne razume pogresno, nisam dobio amneziju, ljut sam na Stanoja zbog očajnog derbija i blamaže ali i dalje verujem da ćemo biti pravi kad najviše treba a to je foto finiš.

Partizane jedini, mi za tebe zivimo, samo tebe volimo, i tebi se divimo .. A kad dodju nevolje i kad dodje tuga, uvek ce te voleti – GROBARI SA JUGA!
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
Imao je priliku da se pobuni što mu nisu doveli bolje igrače, pa ako to ne urade, da skine pritisak sa sebe.
Ovako mu riječi imaju mnogo manju težinu.
Možda se plaši da opet ne potroše brdo para kao za Pašeka i Andersona Markeša i koga već ne, pa da ga označe kao glavnog krivca, šta li?!
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
774
Reaction score
1.901
Računica, ako se želi titula, je jasna.
Moraju se dobiti svih 6 utakmica do play-offa i time obezbediti derni na našem stadionu..a stiče se i prednost u slučaju istih bodova na kraju play-offa.

Sa amo jednim nerešenim iz ovih 6 utaakmica, gubi se prvo mesto, derbi bi bio kod cigana i norao bi se dobiti taj derbi za tada preuzimanje prvog mesta...

Ne treba se zavaravati ciganskim kiksom, učiniće cigani sve i van terena da sve pobede.
Sada nam je potreban niz više nego ikada. Sutra Mladost pa redom...Gazi Partizane !
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.806
Reaction score
1.123
Локација
Ivanjica
Sutra pobeda pa za vikend i rana je zalečena a bude li ciganski kiks biće skoro izlečena. Onda dobra partija sa Fajnordom bez obzira na ishod , biće sve zaboravljeno.
Znaci samo svežu igrači koji trč ko ludi a ne neki koji su bezmudi. I biće Ok
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top