Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ja ne znam zašto se čudite za Miletića, dok je Savo bio trener sam urlao na sav glas da ga izbaci iz tima. Ne kažem, dobar dečko, ljudina, ali igrač za Teleoptik, možda ni tamo.

U grupi LE je većina golova bila na njegovoj strani. (Kod Save)

Slavio sam kad smo ga utopili i čovek ni kriv ni dužan dobi novi ugovor. Dokaz koliko smo otišli u kurac sa idiotima iz uprave.

Opet, postavio bi pitanje Stanoju: jel se praviš da ne vidiš ovo sa Miletićem? Živo me zanima da li će ti igrati i u Subotici i protiv Fejnorda nakon dve utakmice gde je bila kraterčina pozadi sa njim.

Strašno…
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
630
Reaction score
2.054
Miletić je bio očajan i ranije.
Loše je igrao i kad je stigao iz valjda Europena
Slavio sam kad je otišao.
Ali ne lezi vraže evo ga opet
Diže se iz pepela kao Feniks
Kukala nam majka
 

Elric

Početnik
Учлањен(а)
19.02.2022
Порука
58
Reaction score
1.347
Ne znam zašto Lazar i ostali ne pokušavaju više sa centaršutevima. Još jednom je Rikardo pokazao koliko je opasan, a i Lazar je podsetio da ume da zavrne na peterac. Protiv domaćih ekipa čak i polukvalitetni centaršutevi umeju da naprave velike probleme protivnicima - npr Uroševićev traljav centaršut iz prvog poluvremena kada je lopta zamalo stigla do Terzića.

Mnogo je važno pobediti ovakve utakmice. Odvratne, teške, nervozne utakmice, meni na tribini nije bilo ni do čega posle onakvog derbija, sve vreme sam bio nervozan a mogu da zamislim tek kako je igračima dole. Ali na ovakvim utakmicama se osvajaju titule. A da ne bi zvučalo samo kao glupa floskula daću vam i primer:

Verovatno se samo najzagriženija braća sećaju utakmice iz 2017, zapravo je bila čini mi se još 2016. Partizan - Napredak kod kuće. Zima, na stadionu stotinak ljudi, Ćelavi i ekipa se muče već nekoliko utakmica, cigani nam beže 6 bodova. Znači klasična utakmica koju će svi zaboraviti 5min nakon što izađu sa stadiona, gde niko neće čestitati i praviti hvalospeve od toga, a moraš da pobediš da bi održao bar neku nadu. I tako, 42. min 0:2 za Napredak i još dobismo crveni karton. Ne ide pa ne ide, već kreću zvižduci, ćelavi rasista ovo ono. Leonardo uzima loptu prelazi sve njihove igrače, odigrava dupli pas sa Sašom Ilićem i smanjuje na 1:2. Na početku drugog Božinov na bugarske fazone izvlači penal i crveni za Napredak. Na kraju uspevamo da umuljamo i treći na odbitak posle šuta Alena Stevanovića... Tekma za zaborav, svi nervozni izlazimo sa stadiona i mnoga braća proklinju i Partizan i stres i zaklinju se da ih JNA dugo neće videti jer na šta je bre ovo ličilo. E pa da nismo iščupali pobedu na toj utakmici ne bi bismo ni odigrali Tango smrti.

Svaka sledeća je finale i moramo maksimalno jako da izguramo do kraja regularnog dela. Ako ostanemo prvi biće nam neizmerno lakši put do titule, bićemo domaćini u derbiju i u slučaju istog broja bodova na kraju doigravanja mi smo šampioni. Ne znam ni što sam vas davio sa ovim Napretkom iz one čuvene sezone ali takav sam neki osećaj imao dok sam izlazio sa stadiona.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.197
Reaction score
18.643
Локација
U Kinšasi
Verovatno se samo najzagriženija braća sećaju utakmice iz 2017, zapravo je bila čini mi se još 2016. Partizan - Napredak kod kuće. Tekma za zaborav, svi nervozni izlazimo sa stadiona i mnoga braća proklinju i Partizan i stres i zaklinju se da ih JNA dugo neće videti jer na šta je bre ovo ličilo. E pa da nismo iščupali pobedu na toj utakmici ne bi bismo ni odigrali Tango smrti.
Balažic i Bleki ili Miletić zasmetaju jedan drugom za 0:2, isto kao Ćelavi i Vujačić. Klinac gleda ovo danas, kroz glavu mu prođe ista utakmica. Pakao na putu do titule.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
Не знам како је било фудбалерима, али мени после пораза у дербију ,,нису све козе биле на броју,,...није ми баш нешто много било ни до фудбала, ни до утакмице, а опет, ово је морало да се победи ако желимо титулу...а желимо је...

Почело је споро, са голманским и ,,бековским,, (штоперским) испуцавањима на Рикарда...опет...а ја не знам кад смо тако дали гол? И колико пута?
Зашта плату примају везисти?
Шта ће лопта код наших штопера и голмана?
Лучанци су се ваљали по трави, али, срећом, Маркец се сетио да је некада играо за Ливерпул, Бенфику и Партизан, и да би могао да покуша нешто - покушао је, набацио је, а Рики је милиметарски погодио.
Онда је све било лакше. Бар смо тако помислили.
Али, у Београду је небо и даље најлепше изнад стадиона ЈНА!
Авај ако нам некад изграде кров па да више не видимо небо!

Опет сам се дивио градитељима нашег стадиона, не знам кад су коначно ,,исполиране,, све ове трибине и сва ова степеништа, па, ако не 9. октобра 1949.-е, за свечано ,,отварање,, а оно сигурно тамо још негде педесетих година прошлог века, и, мада се полако, деценијама и деценијама, степеништа и трибине труне и круне, наш стадион (иако малчице оронуо) и даље без проблема издржава и све нас разноразне лудаке који тамо долазимо, и све оне наше лоше управе, које даље од свечане ложе никад дупетом нису ни мрднуле...

Друго полувреме донело је нашу бољу игру, мене је мрзело да и у марту носим ,,фул,, зимску одећу па сам сишао до ,,дна,, стадиона да могу да стојим а да никоме не сметам, да мало шетам, крећем се, и - кад сам видео како је Терза био неодлучан у једној акцији - да могу ,,отален,, да дечку дам пар савета - ако сте приметили да је после боље одиграо, више и брже шутирао, асистирао, нећу да кажем да је то била баш моја заслуга, али...није и да није... :D
Уосталом, сви се ми разумемо у фудбал, зар не?
Питам се о чему ли момци и наш тренер причају, ако ја треба да кажем дечку тих неких пар ствари?

Свака позиција на стадиону даје неки свој ,,угао,, па тако и ово моје ,,ново,, место на трибини - приметио сам да сваки пут, када имамо лопту негде позади, на нашем левом боку (најчешће код штопера), Терза и Маркец аутоматски улазе у средину, и тако за собом ,,повуку,, и два играча Младости, а онда остане празна ,,ливада,, за Чакија, који би ,,уз линију,, могао да ,,пробије,,...
Међутим...
Та лопта НИКАД не дође до Чакија.
Е баш бих волео да питам Станоја, ако је ,,одвлачење,, одбране Лучанаца у средину ,,варка,, да би њихов десни бок остао ,,небрањен,, зашто онда то не користимо?
А ако није варка, шта се онда сви набијамо у средину, уместо да их мало ,,раширимо,, па да лопта може да пролази између или иза њих?

Све у свему, дали смо и други гол, могли ,,,ладно,, још неки, срце нам је било на месту, три бода у џепу, и онда...

Да Станоје није вршио измене, сви бисмо рекли, што умара играче, кад је извршио измене, сад ће да му кажу, умал' због тога не изгубисмо бодове...али није баш све било и до измена, било је нешто и до наше одбране, али - то нам је што нам је - и у тиму, и на клупи, и ван клупе (повређени и неспособни)...

Из угла из којег сам гледао шансу оног њиховог ћелавог за изједначење, била је то 200%-тна шанса, оно тешко да би промашио и човек који навија за Партизан, па му жао да да гол...али, јбг, фудбал је такав, а лопта округла (и нема дршку) - овај је промашио, ми смо победили.

Занимљиво друго полувреме, нема шта.

А ако је човеку и до тога, мобилним се увек могу направити и неке фотографије...па како испадну...









 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
Nebotijebem, umesto bar 4:0, umalo da resimo pitanje sampiona!
Ali hajde, ovo je prvi put ove sezone da na ovakav nacin(strahom i bezglavoscu) strepimo od nekog njivaligasa. Optimista sam po pitanju buduceg pristupa ovakvim utakmicama, ali samo pod jednim uslovom: miletic ne sme na teren. U pragu je bio dobar, ali ostalo, bas tanko. Derbi i ovo danas-cista katastrofa.
Rikardo nas vuce, to je vec ocigledno. Pizdim sto ga stanoje ne vadi odmah kad damo drugi hol. Pusti tog milovanovica da se kali, kad je vec bljesnuo jesenas. Danas je markec bio standardan u svom modu “vozam livadare kako ‘ocu”. Valjda ce terzic cesce biti bonus u odnosu na jovica.
 

ZHOO

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
232
Reaction score
581
Локација
Bijeljina
2:0 je najgori rezultat, naši defanzivci povikaše u glas, opusti se čovjek.
 
  • Like
Reactions: BaX

LuizEverton

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2020
Порука
370
Reaction score
1.741
Локација
Novi Sad
Treba postaviti neko upozorenje pre objavljivanja tekstova dotičnog, kad se setim onog poređenja sa Atletikom i glorifikovanje naše tragikomične odbrane dođe mi da peglam
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
634
Reaction score
3.899
Vrlo lako smo mogli da damo mnogo vise golova... Ovo je bila u sustini pristojna utakmica. Te greske Miletica na kraju jesu amaterske, ali odigrali smo solidnu utakmicu sveukupno. Meni je ova ekipa draga, zajedno sa Stanojem. I falio nam je samo jedan igrac koji se uz to i nudio, Sveta, cijim bi se dolaskom vrlo verovatno zakljucala titula. Za to se ivici najebem majke... I opet, valjda je i Stanoje mogao da pritisne malo. Ucutao mi se galamdzija posle novog ugovora nesto. Tako malo je falilo da se ne preznojavamo. Sva tri defanzivca su tempirane bombe i svi bi bolje izgledali pored Svete.
 
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
375
Reaction score
2.323
Локација
Kraljevo
Očekivano je da se posle onakve igre i rezultata u derbiju nesigurnost uvuče u ekipu, pa makar to bilo i protiv jedne Mladosti iz Lučana. Brine raspored koji kaže da protiv Fejnorda igramo 10.03, a onda posle samo dva dana jako bitan meč sa Napretkom koji je na šestom mestu na tabeli.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.351
Reaction score
1.345
Natko i Jojić su bili nemoćni u derbiju, pre svega fizički. Zašto Stanojević ne bi protiv Fejenorda i Ciganmale upario Zdjelara i Jevtovića a ispred njih postavio Lazara.
Terzić je mnogo konkretniji u napadu od Jovića.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top