Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Не могу да верујем да нам је Катаи дао гол главом. И то три пута на исту фору надскаче целу одбрану. Свакако, и даље смо први, боља смо екипа и реално је да ће пре они кикснути него ми. Идемо по титулу.
Kako ne verujes, čovek i slike postavio, vidis da ga Zeka koji trci kilometre bespotrebno cuvao pošto ne trci kad treba.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Zbog čega se sve ovde tumači kao lični napad?

Svima je jasno da Rikardo ima sjajnu sezonu i da nam je najbolji igrač trenutno, ali ako ne sme da se kaže da je u par situacija pogrešio jer nije dodao loptu(ne samo Uroševiću, i koliko god bili sigurni da bi taj napucao semafor, nikad nećemo znati to), onda ja stvarno ne znam..

Ne vidim da je neko napisao da je loš igrač ili da nismo pobedili zbog njega ili šta već? Ali očigledno da su podele i oštre reakcije na sve deo ovih "rasprava".
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
674
Reaction score
4.456
Локација
Kosovska Mitrovica
Koliko loš treba da budeš kao trener da te “mister” opet “nadmudri”? Popović, ZDJELAR, Natho odigrali maestralno! Štulić mnogo bolji “bonus” igrač od nabedjenog Jovića, ali ovaj izgleda “mora da igra”.
Mislim da ovo nije do trenera i taktike. Već isključivo do nekih igrača koji me znaju osnovne stvari. Šta da očekuješ, bek ti ne ume da centrira. Ili recimo, kako Jojić markira Kataija. To jednostavno nije do trenera.

Ovo "mora da igra" znam gde si čuo. Poenta je da Jović i Štulić ne igraju na istoj poziciji. Tako da ne pije vodu, ovo što pišeš. Jedino, Rikardo van a Štulić in.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Morao je da zatvori utakmicu Stanojevic. Kad vec nismo dali drugi gol do 75.minuta i kada smo promasili nekoliko šansi, gde juris posle da das drugi. Svi nazad, kradi vreme i cekaj kraj jbt.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Ova 3 boda nismo SMELI da izgubimo nikako.Pogotovo ne u 84 min.Zna se ko je krivac.
PS Odbrana nam je katastrofalna.
Da ne mozes kao trener da izdrzis 5 minuta do kraja u ovako vaznoj utakmici???Ne mogu da kazem-smesno je,jer sam besan i ljut kao ris.Danas smo izgubili titulu.Verovatno bi Diktator sredio nesto cak i da smo pobedili,ali ovo sto smo mi gradil 85min,zasrati za 5 min.,to moze samo ozbiljan "strucnjak".Ali ajde,bice bolje 2030.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.962
Локација
Kobasicarija "Venac".
Jebi ga, ali bas ga jebi!
Unistili smo ih u drugom i da je bilo malo vise srece, resili bi ih ranije. Nisu u pitanju bile samo sanse koje nismo iskoristili, vec duel igra i autoritet koji smo uspostavili. Boga pitaj da li je urosevic napravio faul kad je rikardo pogodio. Nije se dobro videlo na snimku.
prvih pola sata smo “setali”, i sreca pa nam se nije obilo o glavu.
Na kraju sam razocaran ishidom, ali nemam mnogo zamerki na igru partizana.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Рикардо је био окренут леђима Урошевићу и не верујем ни да га је видео уопште пре шута. Колико су њему Урошевић и остали наместили прилика то је право питање. Не слажем се да је тренер хтео да јури други гол. Кад извадиш Натха и убациш Шћекића то не значи да јуриш гол него да чуваш свој....и сачували би смо га да Јојић опет није имао улогу дежурног баксуза и оставио играча самог на другој стативи. Суми се деле лекције за свашта, а овај плодојед нас трећи дерби кошта и ником ништа.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Trener kriv što je hteo da ih dokrajči. Izbacili igrače iz sredine mi menjali glavu za glavu i preuzeli sredinu. Nismo igrali pičkasto i tražili drugi.

Čitam pljuvanje Stanoja, Rikarda, Jojića.

@brankobg
Ti koji si upisao prvi post i napisao Stanoje Šamroče da mi se napaseš muda, kurac moj ti navijaš za Partizan.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Evo izlapeli jokic na rezimskoj areni je upakovao da nije faul jer je morao gace da mu icepi ili skine, iako Vujacic izbacuje loptu glavom pod ociglednim faulom a kod naseg gola je pronasao neki Urosevicev udarac i to u stopalo ciganja i to kao zamrzo iako to niko ziv ne vidi.
Al bio je seminar uefa i mora gaće da mu skine ili icepa i tek tad je faul.
Mamu vam jebem naprednu, olosi maloumni, sve upakujete kao da smo retardirani i ne znamo pravila.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.224
Reaction score
1.534
batakpudla@
Кurac moj... Pa jesi toliko naivan da mislis da bi Samrok mogao biti trener u vreme Vucka sektasa ciganskog da nije neki dil napravio... Mnogo je Samrok sumnjiv kao i Joja (pravim namerno penale i masim ih po potrebi u kupu)... Nemojte da se zajebavamo...
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.672
Deluje mi da kod ponistenog gola,igrac Zvezde vidi da je zakasnio u skoku i odbija se od Urosevica i pada.Po meni nema faula.Kod izjednacenja prvo opasna igra igraca Zvezde ,koja nije svirana.Olako prelazimo preko ovakvih stvari kad god nas ostete sudije.Olako :confused-smiley-013: oni bi kukali celu godinu.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.269
Reaction score
18.299
Локација
Kej Republika
Pop potvrdio da je sa pravom prvi golman.

Bekovi borbeni, ali tehnički nesposobni.

Štoperi danas solidni, izginuli su.

Zdjelar i Doktor No6 kao i uvek, majstorski.

Lazar dobar nakon gola. Jović u kanalu, sto je I normalno, jos je dete.

Jojić za moj ukus najgori. Svaki potez mu je bio pogrešan.

Rikardo igrao svoju igru. Danas ga nije dao, ali već je dovoljno strpao ove sezone. Bice Ih još

Mening pogubljen, Terzić miriše na pakleno krilo u budućnosti.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.216
Reaction score
33.533
Локација
vaginamandibularia
Не могу да верујем да нам је Катаи дао гол главом. И то три пута на исту фору надскаче целу одбрану. Свакако, и даље смо први, боља смо екипа и реално је да ће пре они кикснути него ми. Идемо по титулу.
U kom univerzumu je realno da oni kiksnu pre nas u ling ding dongu
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.502
Reaction score
29.239
Локација
Novi Sad
Koje vredjanje TRENERA od strane pojedinih forumasa (jebo mamu ako niste stvarno panticevi svedoci neki ili kako li vas sve zovu)! Kakav ban za komentarisanje u toku utakmice, pa ovo sto rade branko, golub i jos neki je da ih banuje covek sa planete zemlje... alo rodjaci, za koga vi bre ovde navijate?? Taj mentol jutjuberski izdajnicki dupelizacki sto vam mozak ispira treba da vam organizuje da dodjete svi da mu kleknete pa ko sta voli nadalje! E tako, pa ako sme da se vredja trener sme i ovo za sektase panticeve svedoke da se napise.... aj vise u kurac sa tom spodobom
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
574
Reaction score
801
Do našeg gola ovi su bili bolji. Stegnuti smo bili i uplašeni bez razloga. Kad smo poveli, nismo se branili zbog sebicluka nije bilo 2:0.Marković korektno odigrao, borio se, vidim neki ga kritkuju. Toliko nipodnistavanje Urosevica, da ne bi dao go je smesno. Rikardo je pogresio. Terzic svaka čast, Natko i Zdjelar isto. Popović sve bolji. Mislim da Jovica treba malo ohladiti. Ima tu jos bonusa, ne mora on svaku da igra. Cb Sanicanin i Vujacic najslabiji danas. Zamalo gol preko njih u početku utakmice, na kraju nisu uspeli kataija da blokiraju. Strepim zbog njih na svaki prekid i centarsut. Stanoje možda malo sa Menigom nije ovu utakmicu pogodio. Krivo mi je zbog onog vepra na njihovoj klupi sto nismo pobedili. Već 2 godine smo bez pobede u derbiju.Steta.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top