Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Ruku na srce, Zeka nikada nije puno znao fudbala, pregled igre mu je posebno sporan i u Dortmundu je uglavnom igrao po boku. Ali da mu je doprinos ekipi minimalan je jednostavno netačno. Ima fantastičan prekid, nije box2box igrač, stalno se pojavljuje iz drugog plana i pretrči najviše od svih u ekipi.
Drugo, kada primiš pet komada a moglo je da bude i gore, nikada jedan igrač ne može biti kriv. Kad je Tatko izašao jer je Markec došao na to mesto a on ne zna da brani prostor i oba naša centralna vezna su se raspala bukvalno. To dalje povlači da su štoperi na vetrometini, i odatle bezbroj šansi za protivnika. Pa taj Zeka Jojić je izgledao kao zmaj protiv Sparte. Fudbal je KOLEKTIVNI sport i retki su igrači koji mogu da individualnim kvalitetom nadomeste timske probleme i oni sigurno neće igrati kod nas.
Ovo je Stanojevićeva greška direktna i on sada pokušava da se vadi kako nam ne odgovaraju takve ekipe i slične gluposti. Za ovu utakmicu apsolutno zaslužuje kritiku.
ALI NE, TI KAO NAVIJAČ PARTIZANA NEMAŠ PRAVO DA ZVIŽDIŠ I PLJUJEŠ NAŠE IGRAČE, POSEBNO ZA VREME UTAKMICE.
Prvo i najvažnije jer je to kontraproduktivno, jer će taj igrač biti još gori. Drugo, jer je to ciganski manir i običaj a mi smo grobari i ti igrači nose sveti dres, koji nisu sami obukli već ih je neko izabrao i poslao na teren.
Zviždite i psujte upravu i trenera ali igrače ne dirajte.

Sasa Zdjelar je odigrao kao Zmaj protiv Sparte , a Jojic je bio solidan .
Zli jezici bi rekli da se slepao uz Zdjelara .

Ja ono sto sam napisao napisao sam apropo clanka mocart sporta kako Jojic nije najgori igrac i da mu ne treba zvizdati .
Smisao tog clanka je da ima neko , ko nije imenovan, , je gori od Jojica i njemu treba zvizdati .

Naravno da nije Jojic kriv za poraz od Fejnorda , i slazem se da ne treba igracima zvizdati .

Moje licno misljenje je da mi previse ocekujemo od njega .
Ali da opravdava platu koju prima , malo je reci da ne opravdava.
 

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
400
Reaction score
1.503
SRAMOTA.
Uopšte nisam iznenađen i ne znam koji kurac gledam kad unapred znam sve.
Još 77 minuta da je produžio ne bi smo dali gol.
Veći doprinos našoj jurnjavi za golom dao je Petar Đuričković, dakle igrač Napretka, prilikom izmene kada je trkom napuštao teren nego čitav naš tim i ovom prilikom mu se zahvaljujem.
Zbogom titulo.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.165
Reaction score
4.366
Nema veze, idemo dalje. Za sve su krivi ovi kruševački seljaci, a i pod uticajem smo retrogradnog Merkura . Imamo poverenje u naš stručni štab i kondicionog trenera, zajedno do titule. Ovo je previše, zaista.... Stanoje, odlazi !!!
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
676
Reaction score
4.467
Локација
Kosovska Mitrovica
Jbt, ne mogu više. Divim se ljudima, koji ne navijaju za Paća. Koliko je jebeno teško, živeti ovako. Po' života nema da živim zbog Partizana.

U 3 dana, ode sve. Tako partizanski, na naš način, samo kako mi umemo.
 

dani 98

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
54
Reaction score
109
A sad adio titula , Stanoje , 80 % igrača , uprava ,vučićevi grobari...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
U spektakularnom stilu smo ispali iz evrope i izgubili titulu u 3 dana.
Od pocetka sezone sam pisao da uzimamo titulu a sada kazem da ce biti -7 na kraju, cigani ni bod nece vise da izgube dok derbi ne smijem ni da pominjem tek od toga nema nista...kraj.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Sad nek igra na nulu protiv cigana.

Iliev se jos odavno na +titulabodova hvalio iksom na najdubljem stadionu.
Vazuru i Vucelu bas briga, odavno svrsili na miki maus evropsko takmicenje.

Ovaj tim je skupo placena grupa gradjana koju predvodi covek koji nema nista u gacama.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top