Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.167
Reaction score
696
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ


7 godina neporaženi protiv cigana na JNA.

da budem potpuno iskren, očekivao sam poraz.

Džabe vam, titule, duplo veći budžet, fudbalski savez, vučić, budžet od četrdeset miliona…

PUŠITE K. PIČKE CIGANSKE!!!
Mozemo slobodno reci 10 godina, posto znamo kako su pobijedili 2016-te.
Zapravo, ako se ne varam u poslednjih 20 godina, imaju tri (2007, 2012, 2016) pobjede na JNA? To jest sustinski to su dvije "ciste" pobjede.

Derbi nisam gledao, al po onome sto sam procitao propustili smo solidnu sansu da pobijedimo :(

Jbg, ovaj nas tim je dosta jadan, bas su nas kvalitetno razjebali...

Vunena vremena jbg...
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Ja ne mislim da je namesteno i da se namesta derbi, jednostavno igraci osete svoje limite, povuku rucnu, ne rizikuju. Lakse bi se podneo poraz od Javora nego u derbiju, zato se igra oprezno.

I ne mislim da je sudjenje juce bilo na bilo ciju stetu, nema potrebe da se time zamaramo, realno je i pogledano kroz prste Urosevicu, par puta je startovao ostro i bez zutog kartona zavrsio utakmicu. Mozda je bio penal i za njih na pocetku. Penal na uvici 16erca smo pre 2 godine mogli dobiti samo u snu.

Meni smeta nasa pasivnost, završimo mec sa 3 zadnja vezna a treba nam pobeda, jedan napadac na terenu a on celu sezonu nije dao gol iz igre. Ovaj rezultat od sinoc je najrealniji a sad sto nama (meni licno) ne odgovara je skroz druga stvar. Sto pre arhivirati derbi, okrenuti se sezoni, sad ce pakao, svaka 2 dana je utakmica.
Moderacijo, spavas li?
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
277
Reaction score
1.779
Локација
Beograd
Nas neke je bolelo kad je Barsa, PSG pobedila, Aca Stojanović jadikovao.
Kad su zrinjski pustili na kvarno protiv Partizana,..smo svi stisli zube i ojačali, modernizovali se.

Kako onda da sušne godine sa titulama i derbijima Parnog valjka, a smrdljiva komšijska žuč i proliv na Nas za: korner im protiv milana, i finale LŠ 2022?!

Nije nego,...da oni se vozdigli van svemira i boga, 4. put, a nama Svete Veličanstvene 11 umoravaju, za 1. njihovu fosilnu zvizdinu pizdu?!!!

Sad tek razumete koliko je Gavran svetac živi, i Obućina sin Božji.
 

GoxyBG04

Početnik
Учлањен(а)
19.07.2021
Порука
122
Reaction score
196
Локација
Beograd
Ako ces tako da gledas, "ovo jeste, ono nije", onda se valjda slazemo da bi u tom slucaju Urosevic tesko zavrsio mec a da bi Belic dobio bar jedan zuti karton? Al naravno da se necemo sloziti. Ja sam sudjenjem zadovoljan, penal pre 2 godine ne bi dobili nema sanse, pre bi dobili cigani za ono na samom pocetku meca. Sudija je usao u mec da ne pravi nervozu olakim deljenjem zutih kartona, progledano je nama kroz prste, progledano i njima. Uostalom, ne postoji savrseno sudjenje, uvek je jedna strana nezadovoljna (ne mislim na derbi vec uopste).
 

Dr.Inker

Grobar
Учлањен(а)
30.07.2022
Порука
447
Reaction score
3.736
Ako ces tako da gledas, "ovo jeste, ono nije", onda se valjda slazemo da bi u tom slucaju Urosevic tesko zavrsio mec a da bi Belic dobio bar jedan zuti karton? Al naravno da se necemo sloziti. Ja sam sudjenjem zadovoljan, penal pre 2 godine ne bi dobili nema sanse, pre bi dobili cigani za ono na samom pocetku meca. Sudija je usao u mec da ne pravi nervozu olakim deljenjem zutih kartona, progledano je nama kroz prste, progledano i njima. Uostalom, ne postoji savrseno sudjenje, uvek je jedna strana nezadovoljna (ne mislim na derbi vec uopste).
Neću ti odgovoriti onako kako bih inače samo iz respekta prema forumu i mom nevelikom stažu na njemu. Neka ostane na tome da se ne slažemo. Ni blizu. Ni u slovu.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.767
Reaction score
55.444
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Dekstasijel

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
96
Reaction score
257
Локација
Beograd
Ekipa ima potencijal, i kad svi igraju dobro fazu odbrane, zadnja linija nije na vetrometini i svi neki nedostaci koje imaju Kiflica i Sveta, ostaju pokriveni.

Nismo primili gol glavom. Dobro smo branili te njihove kornere i prekide. Sto znaci da imamo napredak.

Onaj gol Bukarija, jbga, desava se jednom u 20 godina.

S obzriom u kakvoj smo situaciji igrali derbi, koliko smo nipodastavani, koliko su se mediji podsmjevali, odigrali smo dobro ali sto se mene tice, tek smo na 50%.

Dijabate i Zile su centrirali 20 puta, nas strucnjak u napadu nije se nasao jednom bar blizu, neka rade na tome.

Da li moze neko da pronadje taj detalj kad je Dijabate dobio udarac laktom?
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.749
Reaction score
11.414
Локација
.
Do nekog 50tog minuta, sudija je ciganima oprostio 5 ili 6 kartona. Rodić je trebao u prvom poluvremenu crveni da dobije. Dueli na sredini terena, nama je izmišljao prekršaje dok je njih pustio da tuku bez faula a o kartonima da ne pričamo.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Ako ces tako da gledas, "ovo jeste, ono nije", onda se valjda slazemo da bi u tom slucaju Urosevic tesko zavrsio mec a da bi Belic dobio bar jedan zuti karton? Al naravno da se necemo sloziti. Ja sam sudjenjem zadovoljan, penal pre 2 godine ne bi dobili nema sanse, pre bi dobili cigani za ono na samom pocetku meca. Sudija je usao u mec da ne pravi nervozu olakim deljenjem zutih kartona, progledano je nama kroz prste, progledano i njima. Uostalom, ne postoji savrseno sudjenje, uvek je jedna strana nezadovoljna (ne mislim na derbi vec uopste).

Bratić previse si ti objektivan u ovom teskom vremenu za Partizan
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Ne znam cemu zadovoljstvo. Njima odgovara rezultat, nasim foteljasima odgovara da se operu.

Cigani su cirkus, to smo znali. Osim jadnih Jermena svako ko je igrao protiv njih im je uzeo bodove. To sto niko ne igra protiv njih je posebna prica. Tim koji im istrgne titulu pre neku sezonu je sad javno zadovoljan punom mrezom jer je ko Mancester. Od Haife su napravili Real iz Madrida majku im jebem, do toga da su lika koji ih je razguzio i ima 34 godine i osrednju karijeru iza sebe, doslovno nazivali Lukakuom. Od Borjana napravise golmana, od kojekakvih poluproizvoda sve majstor do majstora.
Radnicki iz Kragujevca je bolje igrao od njih juce, neuporedivo. Jos kad bi hteli da igraju tako i protiv njih, tek bi videli kakav su busni kondom od kluba. Njima igru drze ovaj pikinejzer sto nije hteo da igra ni za koga u Srbiji osim za Vojvodinu i ovaj sto mu zena napravila otkaz u Americi. Uz Kangu koji zna fudbala ali koji je totalni retard kome ni posle 10 sezona ne mogu da zabrane da sutne sa 50 metara iz cista mira. Okej im je i gastarbajtersko cigance u odbrani i to je to. Ostalo je raspad totalni. Na nivou Cukarickog igraci sve redom. I to bi bilo okej da ih nisu sakupili transfer politikom "dovodi dok ne pogodis".
Ne postoji, NE POSTOJI, na svetu precenjeniji tim.
Pa i Kadirov promeni ime klubu po svom ocu, ali nema luksuz da menja igrace ko carape i da mu sudijski eksperti pricaju po volji na televiziji koja je u sustini u vlasnistvu drzave.
Ovakvo sistemsko opstenarodno prihvaceno navlacenje je umrlo 1989 kada je streljan gospodin koji je voleo klub kome su kasnije i ime ocerupali pa se zove FCSB.

Ovi nasi ko ovi nasi.
Prvih 20ak minuta go kurac i sramna igra. Posle puno bolje. Zasluzili su da pobede, ali nam je nereseno kao poraz.
Nemam snage vise da komentarisem nasu igru.
Eto samo da naglasim da se ne slazem sa tim da smo takticki forsirali to razbijanje po desnoj strani vec mislim da je to stvar individualnog kvaliteta pre svega Diabatea, a onda i ofanzivnih karakteristika naseg desnog beka.
Izgledamo ko ekipa koja se okupi i izadje na teren da rekreativno pika fudbal.

Licno mislim da nam je ova situacija retka prilika za reset i u upravi i na terenu. Sad je jasno da od toga nema nista i zao mi je.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.243
Reaction score
2.824
Kako smo krenuli juce, moram priznati da sam se pribojavao iako nisu neki bauk. Ali, opet smo poceli da igramo tek posto smo primili gol. Od tog trenutka smo pokazali da ipak i znamo fudbala ponesto ali i koliko je volja bitan faktor.

Ostaje veliki zal sto ih nismo dobili. Cestitke svima na borbenosti.

UPRAVA NAPOLJE! VUCICU PEDERU! ARENA SECERU!
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
По мени Менинг је увек лош. Тотално некористан играч. Могу да схватим да наш играч типа Јовић и Петковић могу да буду константно лоши, али станац не може.
Менинга треба продати колико ноћас. На крају ће Јовић да оде за веће паре од њега.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top