Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Miljkovic na stoperu:respect
Nekako bi mi logicnije bilo da sam napisao recenicu Miljkovic na sporetu. Ne znam sto.
 

Grobar_vu

Grobar
Учлањен(а)
28.08.2007
Порука
389
Reaction score
1
Локација
Vukovar CRNO-BELI GRAD
Momci, pošto sam iz HR, ne mogu da hvatam Arenu na tv-u. Da li ima neko link pa da pogledam tekmu preko neta? hvala.
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Trofej prvaka sada u njiva ligi je ekvivalentan trofeju iz vremena stare lige kada je bilo teze osvojiti i kada je trebalo vece znanje i trud uloziti.

naravno da nam dodje na isto, kada nam je klub u retardiranom stanju.. nekada su protivnici bili 100puta jaci, ali smo I mi bili 100puta jaci.. danas su nam protivnici 100puta slabiji ali smo I mi jedno 200puta slabiji pa mu to valjda dodje na isto..pogotovo ove sezone u kojoj ocekujem strahovitu borbu za svaki bod. I da ove godine gubljenje istih u njiva ligi prestaje da se naziva 'kiks'.. postace nam to realnost! tugaaaa
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Utakmica zavrsena i ubedljiva pobeda od 7-0. Bez obzira treba i daje da se cuje UPRAVA NAPOLJE !!!

Inace cak se i Stojke upisao u strelce sa penala i cak jos 6 razlicitih igraca ( Ivanov, Ilic kapiten, Zabija, Ninkovic. Stefan Scepovic i Lazar Markovic napokon ). Na stadionu oko 3.000 ljudi i niko nije davao izjave iz Partizana u prenosu Arena Sport.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Pobjeda od 7:0, lijepo zvuci. Cestitke za momke. :) Posebno mi je drago zbog Laze, Dzigija, Stojketa i "zubija" :D

Nisam gledao citavu utakmicu, ali sam vidio jedno 30ak minuta, ukupno, uz dva gola.
Ne znam koji je qrac ovim nasima. Znam da AEL nije BSK, ali je ova igra potpuno razlicita od onoga sto (nismo) pokazali protiv kiprana. Da li je do drugacije postave, psiholoske pripreme, ili nekih kocnica u glavi ne znam, mada je biti da je to Djurica malo "podmazao", kako bi ih otkinuli, a navijaci se malo smirili, majku mu jbm!
Mislim da je pobjeda od 7:0 malo previse, kako god to zvucalo bezveze. Kontam da nam se ne obije od glavu kasije, ako nam kljucne bodove bas ne zakine ovaj isti (nama bliski) BSK. Sada se ocekuje da cigani natankaju Rad od jedno 10:0.

Daj Boze da protiv Norvezana ne budemo svirali qrcu svih 90 minuta, sto je ipak, vrlo moguce :(

Utisak nedjelje - Stojketov penal

...i podrska za nas sjever i jug koji zajedno skandiraju "uprava napolje" i tako to na tu temu...

P.S.: Ovi sa Arena Sport su smorili plakanjem kako im L.Markovic (a kasnije i Vermezovic) nije htio dati intervju.
 
Учлањен(а)
04.12.2006
Порука
636
Reaction score
5
Локација
Kumanovo
....prema mom mislenju,moraju da daju makar 5 (ako uopste mogu i dva),i da svima stave do znanja da nece dozvoliti da drugi zasedne na celu jos od prvog kola.....

Ono sto sam prizeljkivao se i desilo...Od prvog kola zakovani na celu tabele...Ma da izgledalo je do prvog poluvremena da ce tesko i 2 da daju,ali super na kraju.Ovo je bas trebalo,samopouzdanje za dalje..
 

Vladan_SD

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2010
Порука
187
Reaction score
6
Локација
Smederevo
Vermeze jedi govna! Ubaci vise Mitrovica! Ni Knezevica nismo videli!
Barcelona 500 mesta pa Ael 100 mesta pa Partizan 5 000 mesta pa BSK
Ocaj kakvi klubovi igraju u nasoj ligi, zato smo kurac u Evropi!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
Медо КРАЉИНА!!! Јебе и не вади 235 пута показао да му дају лопту :šal
О ЈСЛ јебем ли те када ми дајеш погрешну слику о Партизану.
Али једно ми никада неће бити јасно како је могуће да данас наши играчи претрче дупло више него у сриједу.Па зар данас не би требали да буду уморни од меча са Аелом :roll:
Срам било онога ко је одлучио да се не дају изјаве за Арену, и што на крају онај репортер рече нису они криви што Партизан не игра добро у Европи :clap
Шта се оно догодило са Југом изгледа нису добили плату за овај мјесец па нам дирају капитена (Бабоњу) :buhaha
Не знам да ли је плод личних симпатија (наравно не љубавних),али ми стварно дјелује да овај Забија зна фудбал, не компликује много додаје на прву, има дуел игру, има брзину :clap
Срам вас било Пучисти нападате човјека који нам је објезбједио да гледамо овако силан Партизан :D
Ђурићу нек те Бог чува :pop :puke
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Nasli na kome da se istresaju. Pa zato sto je ovo Tole njiva superliga dok u Evropi kurcina! Mene nece zavaravati ovim trijumfom, pokazali su i igraci i strucni stab sa pickom vermezom koliko vrede u Evropi. Jebi se vermezovicu!
 

bojanp13

Početnik
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
180
Reaction score
5
@Zillgian
Pa nismo pokazali zato sto normalne Evropske ekipe rade presing, ko je to jos cuo u JSL-u? Zato tako i prolazimo... Sve, sve, ali da li je moralo da padne ponizavanje sa penalom koji sutira Stojke?, nema smisla...
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Dobro je pa nema euforije sad ovde. Ocekivao sam vec ono klasicno , rasili smo ih itd...
 

NukeR

Grobar
Учлањен(а)
27.07.2010
Порука
263
Reaction score
3
Kakav klub igra u najelitnijem fudbalskom takmicenju u drzavi. Strasno! Ovo sto igra BSK ne igra se u Velskoj amaterskoj ligi. Nije ni cudo posle kad odemo u Evropu da nas pojedu kad ovde bukvalno ni ne igraju.
 

DaneZR

Grobar
Учлањен(а)
17.05.2007
Порука
242
Reaction score
7
Локација
Nemacka
Ovi sa Arene su u pravu 100%...primaju platu mnogo vecu nego 90% u Srbiji...i to im je deo posla...nego zna Vermez kakva ga pitanja cekaju...
 

Neni

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
373
Reaction score
180
Kako i da uradimo nesto u evropi kad u Srbiji igramo protiv ekipa kao sto je BSK... pa ovi su na nivou ril-a.

Nas samo Regionalna Liga ili smanjenje broj Klubova u ligi moze spasiti... naravno samo ako oni parasiti (Uprava) vise nisu u klubu. Kratko receno, nikad.
 

DaneZR

Grobar
Учлањен(а)
17.05.2007
Порука
242
Reaction score
7
Локација
Nemacka
drago mi je da se i pored ovog rezultata skandiralo protiv govnara...a placenici, kao da nije ih ni bilo...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top