Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
E sad će da se izvade sa ovih 7:0 protiv BSK-a za sve propuste. :roll:
Ne znam šta da mislim, da li je ovaj BSK toliko slab ili je možda Mutavi sredio da umesto 2-3:0 bude mnogo više? :confused
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Meni je veći utisak skandiranje UPRAVA NAPOLJE tokom cijelog meča, nego ovih 7 komada.
Odlična igra, samo zlonamjeran može da da zamjerke na večerašnji meč. Ako mogu da ponove deseti dio ovoga mi ćemo proći Tromzo, ali nažalost Tromzo nije BSK.
Ne znam šta je razlog dobre igre, da li je to izostanak Babovića, povratak Kamare, Tomić koji nije starter, ili BSK, ili sve to zajedno...
Još jedno zapažanje: onaj Đukić za cijeli meč nije uspio da razvali frizuru koja je prilično kabasta :D
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
JSL stvarno nema vise smisla, nivo iz godine u godinu sve gori i gori. Zivim za dan kad ce se napraviti Jadranska ili bilo kakva druga liga, samo da istupimo iz ove smejurine i pocnemo da gledamo normalan fudbal.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
pobeda ko pobeda...kao da nismo navikli na pobede u JSL...raduje me da je Medo igrao sa 30% snage,da ga je pustinjski lav dao gladan,da ga je Stojkovic dao sa kreca i da smo pokazali (misterija je kako) da mozemo bez stefana babovica...pa ljudi moji da li je to moguce?Ne mogu da objasnim sebi kako smo ikoga uspeli da dobijemo bez takvog virtuoza...
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Za sta da vam cestitam?
ljudi iz borce su potpuno fizicki nespremni.
Nisu napravili ostar start za 90 minuta, a mi im se popisamo po glavi, golman sutira penal.
I sta kazes, pickobradi, meda ne daje 30%?
ti trener?
 

Astore

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2007
Порука
844
Reaction score
80
Sto je najgore od svega, ova Vermezoviceva ekipa ce vremenom i liciti na nesto. Uigrace se, i kada se vrati Marko Scepovic, opet cemo biti dominantni u nasem prvenstvu i to ce opet zamazati oci vecini navijaca
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
А нико не коментарише како је Миљко издоминирао као штопер:D
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Skroz je nebitno koji je rezultat , drago mi je da se skoro citav mec skandiralo UPRAVA NAPOLJE steta sto je jako malo ljudi doslo . Zabija ga zabija, kakav crni scepovic . Tek sada se vidi koliko nam znaci medo ako ga budu prodali propali smo nacisto. Stojke kako izvodi penal :respect
 

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
Маните се изјава , причали су пред обе текме са аелом па нам је то много помогло ...
Који курац има да изјављује на полувремену текме са бск-ом ? А и коментатор прима плату па не разликује Аксента од Миљкона и види бабовића кад исти и није у конкуренцији.
Што се фудбала тиче ако већ може нек се иживљава над свим тим бескорисним ,,фудбалским'' клубовима ко им јебе матер , јадан је бск али само терен у каквом нам је стању респектабилније тимове боље и да не угошћујемо.
 

DaneZR

Grobar
Учлањен(а)
17.05.2007
Порука
242
Reaction score
7
Локација
Nemacka
Jel istina da se Tomic (koji je danas promasio gol sa 5 metara) kod penala razbesneo i sutnuo loptu zato sto je bio ljut sto je Stojke izveo penal umesto njega???
ako je ovo istina, treba i njemu jebati sve po spisku kod svakog dodira lopte kao i Babovicu...
koliko god nam je od pomoci sta se igrackih kvaliteta tice...ako karakter nevalja, mars iz tima...
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Slazem se ne trebaju se davati izjave posebno ne na poluvremenu i posebno ne igraci i zato shvatam Lazara ali da na kraju utakmice vermezovic ne da nikakvu izjavu to je vec izivljavanje !
 

Intruder

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
328
Reaction score
10
nas problem je sto igramo medju najgorim ligama Evrope i sto[nazalost] nemamo konkurenciju[doduse i mi smo rupetina i krsh od ekipe de nema 3 dobra i pozrtvovana igraca] i onda kad naleti neka ekipa u rangu nas pusimo ga tako svake godine[najbolji primer genk] i sve u nedogled..

trpnucemo bsku 5 komada kao prosle god. u ovo vreme N.Pazaru pa ce mo da kiksnemo u LE kao protiv shamroka u ovo doba godine.

kao sto sam i predpostavio,doduse nadam se da gresim sto se ovog drugog tice ali videcemo za 2 nedelje..
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Koliko bi ih tek dobili da smo igrali u "najjacem" sastavu od prvog minuta sa Babovicem,Scepovicem,Markovice,.... :D :D

Cestitke na pobedi, al ne treba sad da se dizemo u nebesa.
Dali ste 7 komada jednoj amaterskoj ekipi, ZASTO niste 3 (TRI) suta imali protiv Ael-a ??? :banghead

Nismo morali da bas na kraju jos vise ponizemo protivnika sa penalom Stojkovice , to se zna ko izvodi Vukic ili Tomic !!! Da li ce sutnuti Stojke i protiv npr Vojvodine pri rezultatu 0-0 ??? naravno da NECE

Cestitke mladim igracima i igracima koji nisu imali vecu minutazu u sramnim utakmicama sa Ael-om (Zabia,Medo,Ninkovic,...Naravno Kapiten i STojke oni su uvek na visini zadatka)

Ovaj rezultat samo odgovara Upravi da jos vise mogu da se kurce sa "rezultatima" :banghead

Mora da se dovedu jos bar 2 pojacanja za LE !!!

Idemo dalje , sledeca utakmica je uskoro, pa onda nam dolazi LE (mec sezone)....

NAPRED PARTIZAN :pfc:
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Jel istina da se Tomic (koji je danas promasio gol sa 5 metara) kod penala razbesneo i sutnuo loptu zato sto je bio ljut sto je Stojke izveo penal umesto njega???
ako je ovo istina, treba i njemu jebati sve po spisku kod svakog dodira lopte kao i Babovicu...
koliko god nam je od pomoci sta se igrackih kvaliteta tice...ako karakter nevalja, mars iz tima...

Jeste, istina je! Promašio zicer a onda bi da puca penal. Kultura NULA!

Što se tiče izvođenja penala, apsolutno podržavam što je Stojke to uradio. Kao nismo ih dovoljno ponizili posle 6:0, nego će ih ovaj penal poniziti :roll: I treba da svima jebemo kevu svih 90 minuta, a ne da se pravimo kulturni i stajemo već kod 2:0!
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.644
Reaction score
5.461
Ovako treba do kraja sezone pevati samo ovo:
http://www.youtube.com/watch?v=MPVVnkJq35A&
Uprava napolje, Djuricu odlazi i sve ukrug.
Agenti me iznenadili, odmah su poceli da skandiraju protiv uprave, takodje. Da li je marketinski trik ili su se tako dogovorili sa upravom, ili opet uticaj sake onih normalnih tamo ne znam, ali ajde da kazem da to ne moze da bude lose. Plus parole za Babovica:
"Tumba prodaj Babovica u Hamburg-ere! i "Babovici odjebite"

Sto se tice utakmice sta reci, sem da je Medo opet najbolji.
 

bojanp13

Početnik
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
180
Reaction score
5
Sto je najgore od svega, ova Vermezoviceva ekipa ce vremenom i liciti na nesto. Uigrace se, i kada se vrati Marko Scepovic, opet cemo biti dominantni u nasem prvenstvu i to ce opet zamazati oci vecini navijaca
Nece liciti ninasta, nego je konkurencija takva da ne vidis koliko si los..., to najbolje vidimo u julu i avgustu.
 

NukeR

Grobar
Учлањен(а)
27.07.2010
Порука
263
Reaction score
3
Jeste, istina je! Promašio zicer a onda bi da puca penal. Kultura NULA!

Što se tiče izvođenja penala, apsolutno podržavam što je Stojke to uradio. Kao nismo ih dovoljno ponizili posle 6:0, nego će ih ovaj penal poniziti :roll: I treba da svima jebemo kevu svih 90 minuta, a ne da se pravimo kulturni i stajemo već kod 2:0!

Trebalo im je 10 strpati, kako ih uopste nije sramota da ovu prevaru od fudbala dozvoljavaju. Meni je svake sezone pored titule najveca zelja da BSK ispadne.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Tek smo sad videli koliko znači igrač tipa Mede.

A klošari oće da ga oteraju ?!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top