Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

bojanbole

Banned
Учлањен(а)
18.02.2007
Порука
451
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
A zamislite da Valter ima stvarno namere da zavede red u drzavi, i u Partizan dovede upravu koja nece da krade?! :D

Ne zelim, ali izgleda da moram da spavam na uvetu : "I mi konja za trku imamo!".
 
Последња измена:

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.331
Reaction score
4.026
Локација
Kobasicarija "Venac".
Upravo tako. Nije mi drago što smo danas prosuli bodove, ali Spartak je bar OK ekipa, što se ne može reći za cigane. Da li su namestili, prodali, prepustili, ili samo izgubili tu utakmicu uopšte i nije bitno. Izgubili su od raspale ekipe koju nakanta svako ko se iole malo isprsi. Ej bre, i Spartak i Voša se popišaše po ciganiji, a mi utabamo Vošu, a trebali smo i Spartak, a izgubimo protiv cigana. Gde je tu logika osim "tu nešto smrdi".



A šta ćeš da kažeš ako upravo Ivan Tomić bude naš novi sportski direktor!


e vidis ja se ne bih zacudio. jos koliko juce mi se motalo po glavi da bi smo ove zime mogli dobiti "prave ljude na pravom mestu, ali u pogresno vreme". dakle, citaj: tomic kao sd& nekalegendapfc-au ulozi trenera-propas' u najavi.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.568
Reaction score
1.623
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Da, ali bi makar opet imali neku vrstu borbe, nasi ljudi bi bili unutra. To bi bio treci tim koji izlazi na crtu olosu iz uprave.

Tomic i Jokan nisu uspjeli, kao ni Krle i Sale. Sad bi Tomic i neki trener pokusali. :D
 

Juca_Moreira

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
204
Reaction score
3
Локација
Zapad Centar ulaz G
Oterati ili prodati 6-7 igraca
1. S. Scepovic - (gospodin koji ne ume loptu da primi ili da pogodi prazan gol, ali ume da provocira navijace zbog gola Bsk-u)
2.Miljkovic - (bice poslato sa druge planete da bi otkrio sta ima zanimljivo toliko u ovoj igri - posle 5 godina i dalje nije uspeo. Ukoliko ti menadzer ne nadje neki drugi klub u naredna 2 meseca, neces biti daleko od giljotine)
3.Zabya - (snimim video klip sa ortacima u kuvajtu i neka budala ce me naci na youtube i dovesti za 100.000e, a posle ih karam dok mi ne daju sve pare iz ugovora)
4.Medo (inteligencija na nivou muve govnare. Ko ce sada da te dovede i za dz?)
5.Tomic (dosta je bilo, i nama, i tebi, idi)
6.Lazevski (borben decko, previse ceka na prodaju, ucestalo poceo da kiksira, idi i za dz)
Poslati 2-3 (Jojic - novi miljkovic ako mene pitate, Ninkovic - pokusaj malo kod drugih da prodajes te tvoje fazone pa se vrati i kazi da li je uspelo, S. Markovic - nit smrdi, nit mirise) na pozajmice u druge timove u ligi.
Po mogustvu isti recept za Stankovica, Babica, Knezevic i ostale siljokurane sto sutiraju penale na poluvremenu, ili sede u lozi na istoku.
Najvaznije - oterati SD.
Dovesti 2-3 igraca koji imaju bar 25god i malo iskustva igranja fudbala bilo gde na evropskim terenima.
Imamo visak 10 igraca koji ili nece zaigrati ili ne smeju zaigrati vise u Partizanu.

Pozicije: desni bek - bice potrebna ispomoc Pauljevicu
Levi bek - pokriveno solidno Volkov, Askovski (ili dovesti drugog ako Askovski nije zreo)
Centralni bekovi - do kraja sezone nije potrebno
Desno krilo - nemamo igraca - ispomoc Markec premalo
Levo krilo - nemamo
Sredina - Lola, Ilic, Lovre... tanko
Napad - ako se Edu oporavio, dovoljno imamo igraca Mitrovic, Scepovic M. i Edu (uz pomoc L. Markovica)
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Idealan san svakog Partizanovca, budis se prvog januara, a ono Mijatovic cestita novu godinu kao predsednik, Tomic kraj njega kao SD, Sale Stanojevic sa druge strane, Kleo na putu za Beograd, a konacno stigla dozvola i novac za izgradnju stadiona.
Al' 'oces. tri'es prvog bila losa brlja.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Tomić sigurno ne dolazi dok je derventsko govno tu. Toliko o tome, a vi čitajte između redova.

A zamislite da Valter ima stvarno namere da zavede red u drzavi, i u Partizan dovede upravu koja nece da krade?! :D

Ne zelim, ali izgleda da moram da spavam na uvetu : "I mi konja za trku imamo!".

Svačije ničije, svaka uprava koja dođe će da krade, to vam garantujem, sve dok ne postane privatan klub. Nadajmo se samo da ne kradu previše kao ovi sada nego samo malo kraduckaju.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Ako imaju makar malo mozga i ako obezbede sportskom sektoru normalne uslove za rad bice dovoljno i za njih i za klub.


Oterati ili prodati 6-7 igraca
1. S. Scepovic - (gospodin koji ne ume loptu da primi ili da pogodi prazan gol, ali ume da provocira navijace zbog gola Bsk-u)
2.Miljkovic - (bice poslato sa druge planete da bi otkrio sta ima zanimljivo toliko u ovoj igri - posle 5 godina i dalje nije uspeo. Ukoliko ti menadzer ne nadje neki drugi klub u naredna 2 meseca, neces biti daleko od giljotine)
3.Zabya - (snimim video klip sa ortacima u kuvajtu i neka budala ce me naci na youtube i dovesti za 100.000e, a posle ih karam dok mi ne daju sve pare iz ugovora)
4.Medo (inteligencija na nivou muve govnare. Ko ce sada da te dovede i za dz?)
5.Tomic (dosta je bilo, i nama, i tebi, idi)
6.Lazevski (borben decko, previse ceka na prodaju, ucestalo poceo da kiksira, idi i za dz)
Poslati 2-3 (Jojic - novi miljkovic ako mene pitate, Ninkovic - pokusaj malo kod drugih da prodajes te tvoje fazone pa se vrati i kazi da li je uspelo, S. Markovic - nit smrdi, nit mirise) na pozajmice u druge timove u ligi.
Po mogustvu isti recept za Stankovica, Babica, Knezevic i ostale siljokurane sto sutiraju penale na poluvremenu, ili sede u lozi na istoku.
Najvaznije - oterati SD.
Dovesti 2-3 igraca koji imaju bar 25god i malo iskustva igranja fudbala bilo gde na evropskim terenima.
Imamo visak 10 igraca koji ili nece zaigrati ili ne smeju zaigrati vise u Partizanu.

Pozicije: desni bek - bice potrebna ispomoc Pauljevicu
Levi bek - pokriveno solidno Volkov, Askovski (ili dovesti drugog ako Askovski nije zreo)
Centralni bekovi - do kraja sezone nije potrebno
Desno krilo - nemamo igraca - ispomoc Markec premalo
Levo krilo - nemamo
Sredina - Lola, Ilic, Lovre... tanko
Napad - ako se Edu oporavio, dovoljno imamo igraca Mitrovic, Scepovic M. i Edu (uz pomoc L. Markovica)

Tomic i Miljkovic mogu da odu ili ako se nadje neko dovoljno lud da plati nesto za njih ili (sto je verovatnije) ako se toliko popnu na onu stvar navijacima pa da kao Babovic budu uvaljani negde na silu. Od svih nabrojanih mislim da ce otici Medo, Zabija eventualno Lazevski.
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Da napišem šta mislim o današnjoj utakmici, pa ću da vas isčitam na miru.
Danas nam se desio fudbal. Onaj u kojem dvije ekipe igraju da pobjede jedna drugu i koriste ono najbolje što imaju da to i ostvare. Treneri kanališu njihovo znaje i fizičke mogućnosti i napadaju na protivničke slabosti. Možda vam je čudno ali mislim da su oba trenere postavili dobro, s tim da je Vermez imao, ono što nam je inače dovoljno, kapitalnu prednost. Plus za Spartak je što su izmjene koje su napravili donijele rezulatat( postigli su dvagola), dok naše nisu (nismo sačuvali prednost).
Ne smijemo zaboraviti da nam je Petrović ipak treći golman. Naravno da će još puno napredovati u budućnosti. Tamo gdje može. A 187 cm mu je limitacija u profesionalnom fudbalu, tako da ne vjerujem u neku ludu karijeru. Jbg rođaci, biologija. To što on sada brani je, naravno, posljedica povrede prvog nam golmana ali i činjenica da smo produžili ugovor Radiši kao drugom golmanu, pretpostavljajući da je Stojković cementiran kao starter. Znate, nije lako naći golmana koji će prihvatiti ulogu vječite rezerve i neće, za dobro kluba, puno talasati oko toga. Imamo samo jednog desnog beka, Miljkovića,i jedno, još uvijek samo "nužno rješenje", Pauljevića, koji za ono malo što je odigrao nikog nije ubijedio da je bolje rješenje. O Miljkoviću danas. Podijeliću na tri dijela : a)Fizička sprema odlična, nije stajao, bilo ga je i naprijed i nazad, odlično kretanje bez lopte i skoro je nevjerovatno da se tri puta našao u gol šansi i to je za svaku pohvalu. Dobro odigravao sa Tomićem, nisu jedan drugom smetali, čak štaviše. b) Taktički znači dobar. Fudbalski jaaako loše. Ono što fudbalera odvaja od muškarca u odličnoj fizičkoj kondiciji : odigravanje pasa, šut na gol (da, i to rade fudbaleri, čak i bekovi !), proigravanje saigrača u šesnaest ili ako su u boljoj poziciji - tragično loše. Nevjeovatno mi je da neko ko je dobar dio života proveo na fudbalskom terenu ne može da savlada te neke stvari. Pa brate Aleksandre, kao da nikad nisi igrao iza zgrade ili na "male". Al' hajde, dobro sad... c) Ono na kraju. Stvarno mi je krivo što ga Gogić nije isključio. Je li ono ponašanje fudbalera profesionalca, prvoligaškog igrača, igrača Partizana, još i džudiste, sportiste uopšte? Budi mangup, nazovi momka i izvini mu se, neka ti ovi iz marketinga srede da daš izjavu za medije, reci im da se kaješ, da je bilo u žaru borbe, da se neće ponoviti. Budi džentlmen (dingospo op.aut.).
Na lijevom beku smo imali reprezantativca Crne Gore, ponekad je tu i reprezantativac Makedonije. Već duže vrijeme smo svjesni šta otprilike možemo dobiti sa te pozicije i u odbrani i u napadu, tako da se tu već duže vrijeme ne nadamo nekoj fantastičnoj partiji, prosto smo zadovoljni ako lijevi bek nešto ne usere.
Ivanov do drugog gola vrlo dobar, čak mi se čini i da smo ga ubrzali nekako (ili su napadači u JSL usporili). I tamo gdje je najbolji, u postavljanju i čitanju igre, danas je zakazao kod gola, našao se na zemlji, na tri metra od gola, okrenut licem istom. Bez veze brate.
Ostojić. Već izvjesno vrijeme govorim o njegovoj, na ničemu utemeljenoj, nonšalantnosti. Ni fudbalsko iskustvo, niti znanje, niti godine mu daju pravo na takvog šta. Kao da mu niko ne skreće pažnju na to jbt. Momak - nisi taj kalibar ! Niti su fudbaleri protiv kojih igraš idioti. Igraš na drugom najosjetljivijem mjestu u fudbalskom timu, tvoja koncentracija mora biti 100% u svakom trenutku.Igra glavom ti nije uopšte loša, klizeći dobar, dugačak i precizan ali kada imaš loptu u nogama, shvati, mi pretrnemo. Isto, ako ne i gore kada je ima (imao) Kamara. Koji nam, btw, ne nedostaje. Bar napokon imamo fudbalera na toj poziciji zadnjeg veznog. I dolazimo do Lole. Sve u redu, sve prilično dobro, pogotovo u iznošenju lopte, gdje smo imali veliki problem dok je igrao Kamara, ali... Čemu ono na kraju? Ma daj, nisi dijete.
Tomić k'o Tomić u posljednje vrijeme. Hvala mu, najiskrenije, na svemu što je učinio za klub, ali nema tu više one iskre, želje, preuzimanja odgovornosti. Neka si nađe klub u kojem može biti starter konstantno i neka zaradi neke ozbiljne pare, fudbaleri koji dugo drže loptu nemaju dug rok trajanja.
Slab sam na Jojiću, pa neću kritikovati. Sviđa mi se jednostavnost u njegovoj igri i želja da uvijek ide ili daje loptu naprijed. Ima konstituciju odraslog muškarca i treba to da koristi u duelima, da pokupi nekolko žutih u drugoj polusezoni, ništa prljavo (i ne čini se kao takav momak) ali oštro kad treba, naka ga se malo i boje.
Lazar je dao lijep gol, lijevom pod prečku, ono se ne brani. Osim toga, vidi se napredak, mada bi ta lopta mogla još i brže od njega, ali neko mora da pravi višak. Ako ne može na fudbalsku ljepotu, može na trk. Daj šta daš. I još nešto. Daj stavite tog momka na one proteine osamdesetke, da malo nabije masu. Neka uđe i u teretanu, ne mislim da mu je visina preodređena kako god, neće ništa posebno izgubiti, možda jedan-dva cm.
Mitrović dobar, ono odlaganje za Lazara majstorsko.
Svidio mi se mnogo Šćepovićev gol, nije ono lako onako "ćuknuti" iz sprinta.
Izmjene nisu donijele ono što nam je trebalo, mirnoća u pasu na sredini i držanje lopte.
I spremite i našpanujte onog Lovrea sad preko zime, nije moguće da je zaboravio da igra fudbal.
Prijatno!
 
Последња измена:

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Toliko sam isfrustriran našim "odbrambenim" igračima....ili možda bolje odbrambenim "igračima"...ili još bolje "odbrambenim igračima" da sam se setio Žarka Tomaševića. :D
Jel znaju upućeni valja li taj čemu? Jel živ čovek uopšte?
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Ako imaju makar malo mozga i ako obezbede sportskom sektoru normalne uslove za rad bice dovoljno i za njih i za klub.




Tomic i Miljkovic mogu da odu ili ako se nadje neko dovoljno lud da plati nesto za njih ili (sto je verovatnije) ako se toliko popnu na onu stvar navijacima pa da kao Babovic budu uvaljani negde na silu. Od svih nabrojanih mislim da ce otici Medo, Zabija eventualno Lazevski.

И то би било добро да оду они плус ова двојица Томић и Миљковић, шта ћемо ако оду Марковић, Митровић, Остојић, Нинковић? Мени је то много већа вероватноћа.
Друго, што се тиче Ивана Томића, иако верујем Газди увек, мало ми је ово невероватно, мислим сумњичав сам, ваљда због целокупне ове ситуације па нисам навикао на лепе вести у последње време... А и некако ми то одједном, не знам...
Треће, хиљаду пута смо циганку вадили из раке, овога пута и они су нас вратили у живот. Надам се да нисмо толики дебили да упропастимо шансу када они нама то раде... Ред је да се појачамо и да пре свега освојимо ту лигу, па још ако се догоди ово што каже Газда, да на миру после нападамо европска такмичења...
 

grobarcirih

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
56
Reaction score
1
@markic

Zarko Tomasevic valjda moze tek na prolece da igra.

Jasno nam je svima da nam treba remont citave odbrane (jedino ivanov i volkov korisni).
Vec je spomenuto, 6+ sa ovim igracima na kraju polusezone i nije toliko lose.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Браво за Чика Црног, пет Бамбија за њега и позлаћени качкет са породичним грбом породице Бабовић!

Крунисао је сезону у свом стилу, нема шта. После иживљавања и мобинга над Вукићем, сумануте идеје да тата Милијиног сина промовише у креатора игре, губљења утакмице од АЕЛ-а са играчем више и без шута на гол, примања три гола од Тромза (да љуби у дупе Митровића и Иванова што још тада није најурен), бруке у купу против Борца (ах, да, тада је кашњење плата био разлог), 270 минута без гола у Лиги Европе, примања три гола и пораза од циганске курветине коју јебе ко год стигне осим нас, јуче је просуо и предност од 2-0.

Не сећам се када је последњи пут Партизан просуо два гола вишка у домаћем првенству, можда против Рудара из Пљеваља 2001/02? Али ту је Чика Црни, човек који зна како да досегне висине које нико пре њега није.

Слика и прилика клуба у којем тренера доводи тајкунска протува која нема никакву функцију у клубу. Сад нека му Милија нађе посао референта у реномираној Викторија групи.

Фуј...:puke
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Možda je delim mišljenje ovde sa 1% članova ili ni toliko, ali ja mislim da i kad bi došla nova uprava, bilo bi dobro da Vermez ostane do leta. Još kad bi imao podršku uprave i ne bi kasnile plate, ne može izgubiti 6 bodova da jebe rak raka! Ne igramo Evropu ni kup na proleće, još se više može skoncentrisati na JSL. A i ako ne dođe nova uprava, ja ne vidim drugog dostupnog trenera za Partizan u ovom trenutku da može pristojno voditi Partizan u drugom delu. Jedino Milinković, ali dok se on snađe, možemo izgubiti 10 bodova. A sad možete početi pljuvanje i psovanje "pičkobradog" kao i omalovažavanje mog fudbalskog znanja!
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Samo Stanoje i Nikolić iz Rada! Kakav milinković, kakav vermez...
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
@markic

Zarko Tomasevic valjda moze tek na prolece da igra.

Hvala! I meni se čini da sam tako nešto čuo kad je dolazio, nego mislio sam da je možda počeo da trenira pa da neko upućen kaže na šta to liči.
Potpuno sam izgubio živce sa našim vedetama iz odbrane, a ne zaluđujem se da ćemo ikoga dovesti pa sam se setio ovog lika.

sacayak, slažem se sa tobom. Promena uprave, plus ostanak ČC je za mene trenutno najbolje rešenje.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Najveca 'kvaka' jucerasnjeg dana je da smo mi uvecali bodovnu prednost na tabeli i pored onoga u Subotici...stvarno svasta ali sta ces :) Mozda je vreme da se sada svi malo odmorimo od ove 'super' lige uz nadanje da ce pauza pred nama doneti pre svega promenu na vrhu piramide i sve sto sledi nakon toga
 
Последња измена:

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Možda je delim mišljenje ovde sa 1% članova ili ni toliko, ali ja mislim da i kad bi došla nova uprava, bilo bi dobro da Vermez ostane do leta. Još kad bi imao podršku uprave i ne bi kasnile plate, ne može izgubiti 6 bodova da jebe rak raka! Ne igramo Evropu ni kup na proleće, još se više može skoncentrisati na JSL. A i ako ne dođe nova uprava, ja ne vidim drugog dostupnog trenera za Partizan u ovom trenutku da može pristojno voditi Partizan u drugom delu. Jedino Milinković, ali dok se on snađe, možemo izgubiti 10 bodova. A sad možete početi pljuvanje i psovanje "pičkobradog" kao i omalovažavanje mog fudbalskog znanja!

Veruj mi, ni toliko!

Ostane li "čika crni" na klupi, biće sranja do kraja sezone. Čovek je usrao sve što se usrati može. Nije dobio ni jednu važniju utakmicu (Vošu ne računam, mada OK to je bilo važno), a samo Ivanovu može da zahvali za Tromso i plasman u LE. Najobičniji poltron koji je po dolasku u Partizan izjavio "uradiću sve što se od mene očekuje"... ispunio je obećanje! Mrš iz Partizana!!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top