Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Ovi cigani koji su iz NS sve nešto polude kad dođu u ciganiju...

A mislio sam da je Mitrović jedan od retko normalnih kod njih...Gurovićizam virus...valjda će tako i da prođe i on kao dotični lečen Partizanspirinom...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.356
Reaction score
37.658
Ne postoji normalan cigan. Ne postoji čak ni skoro normalan. Svi su isti, svi su govna.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Verujem da je svima promakao ovaj detalj:
https://www.youtube.com/watch?v=3jQPC2gMzWA

Na 1:39, trenutak kada kadar prelazi sa Lebron Lazića na teren, a Mitrović :pickaciganska prolazi pored Vila.

Crkni bando, znam da boli, tek će da boli.

Video sam ovo još u hali, tj video sam Hečerovu reakciju i da ova gnjida prolazi pored njega.

16388347_10154381378551647_6902986640549238335_n.jpg
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Video je i sudija, pored kojeg je posle prošao mitrović i umesto da mu odmah da tehničku on mu nešto priča, objašnjava, verovatno da nije lepo to što je uradio. Posle je dobio tehničku zbog prigovora, ali čini mi se od drugog sudije.

Zanimljivo je kako su ovi cigani sa arene sve živo videli i nabrajali tehničke greške cigana, samo ovaj kalafonski potez mitrovića nisu. :puke
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.356
Reaction score
37.658
Ovaj lik ne mora da se javno deklariše, odmah se vidi (da ne kažem oseti :D) da smrdi:
https://www.youtube.com/watch?v=aQGmasXdtMw

Dole u komentarima ga lik proziva da je pre utakmice pljuvao Hečera kako ne može okean sa broda da pogodi, a onda uvodna rečenica kako smo gledali jedan od najdosadnijih, ako ne i najdosadniji derbi u istoriji. :pickaciganska

Prvo, majmune ciganski, Partizan - FMP neće biti derbi ni za 200 godina. A drugo, tek će vam biti dosadno, samo polako.

Edit:
Meni je tek sada krivo za onaj poraz u Ljubljani. Izgubili smo od najgore ekipe u ABA ove sezone, ali to smo mi, valjda tako mora. U nedelju u Zagrebu da iskrvarimo na terenu, pa šta nam bog da.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Pa deklarise se covek javno kao cigan. Njihova cuvena objektivnost, govnari ciganski.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Brate, pa nemoj da ga propagiraš ovde ako je kalafonac, da nisi stavio ovde snimak verovatno ga nikada ne bih pogledao, a njemu je u interesu da ima što više pregleda.
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Meni ovaj Mitrovic uopste nije los momak, jos pamtim njegovo cestitanje u svlacionici...ja rodjenom ocu da je cigan ne bi cestitao... kod njih dva najogavnija su simonovic i lazic, simonovic se ponasa kao nba as,a karijera ce biti upamcena po dizanju tudjeg pehara i branko lazic, dajte mi vuletica iz uprave i napravicu branka lazica za godinu dana.


Zna Dzile sa Radonjicem, ekipa nam je losija od njihove, al nasi su veliki borci, predvodjeni covjekom velikog srca, Novicom,
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.115
Локација
Žrnov
Nisam stigla da poslušam KZŠ, a sad čujem (cigani pričaju) da je njihov pomoćni trener nešto pričao kako je atmosfera nikad negativnija, bla bla bla... vređanje itd itd... rekao bi čovek da oni naše zasipali uvek cvećem a ne mokraćom... eto i zbog te negativne atmosfere oni nisu hteli da pobede, kao da ne zatežu još više

hahahahah

EDIT:

Meni ovaj Mitrovic uopste nije los momak....
I meni nije loš... samo je oLOŠ:wink:
 
Последња измена:

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
NE DAJ DA STANE...
Naguzismo komsinicu sa sve kesom na glavi :D
Popizdeli od jutros,ne znaju sta ih je snaslo...
Cestitke igracima i strucnom stabu,posebno Dziletu.
Dobili smo ih njihovim oruzijem.Prebili ih,usli kao aucajderi u mec i isprasili ih po turu :D
Videla se veca zelja od pocetka,ona Vanjina trojka sa jedno 9 metara je slutila na pobedu,i bi pobeda.
Atmosfera u pojedinim trenucima blizu maksimuma usijanja,cestitke i nama.

BORBA BRE!!!
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.672
Hteo je da isprovocira i napravi incident.I naravno optuziti nase igrace.U ciganskom maniru.Svi se secamo ranijih godina i njihovih provokacija kao i ono cuveno polufinale kupa i odlaganje.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.665
Reaction score
2.842
Локација
Humska ulica
Ovaj lik ne mora da se javno deklariše, odmah se vidi (da ne kažem oseti :D) da smrdi:
https://www.youtube.com/watch?v=aQGmasXdtMw

Dole u komentarima ga lik proziva da je pre utakmice pljuvao Hečera kako ne može okean sa broda da pogodi, a onda uvodna rečenica kako smo gledali jedan od najdosadnijih, ako ne i najdosadniji derbi u istoriji. :pickaciganska

Prvo, majmune ciganski, Partizan - FMP neće biti derbi ni za 200 godina. A drugo, tek će vam biti dosadno, samo polako.

Edit:
Meni je tek sada krivo za onaj poraz u Ljubljani. Izgubili smo od najgore ekipe u ABA ove sezone, ali to smo mi, valjda tako mora. U nedelju u Zagrebu da iskrvarimo na terenu, pa šta nam bog da.

Ha ha kakav slepac raspali,iskukao se najjace ha ha ,mora da mu Covic pisao tekst jebo ga on ha ha ha , sta kaze Jovic nije mogao da igra a on 21 minut proveo na terenu,slepac :pickaciganska .Jao sto volim kad ih slusam kako placu.Hvala momci,hvala Dzile,drknite ih i u kupu,da bude jos sladje :D
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.304
Reaction score
10.832
Локација
Beograd
Jbm li ga, nije da sam očekivala pobedu, ali borbu jesam, tako da je bilo 2 u 1, a to je najbolja kombinacija... :) Štagod bilo dalje, mislim na Kup i ostatak bABA lige - meni je ovo dovoljno... O njihovim manirima, kukanjima, podmetanjima, foliranjima, komentarima, u krajnjoj liniji i mentalnom sklopu, ne bih trošila reči, ne kvari mi se ovako lep dan... Bravo, momci, idemo dalje, pa šta bude... I dovde smo stigli uz muda i krv...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.243
Reaction score
2.824
Kako sve prosudjujemo sami kad smo mi ostecena strana, a cim su oni "osteceni" odmah su naslovi i sve ispod u tekstu definitivno jasni. A jest vala lijep dan. Jos kad se ovi pjene toliko, a bila im nebitna utakmica, bili umorni i slicno. Pa sto se bunite onda toliko :D?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top