Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.800
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
Ima li neke šanse da pošalješ link? Volela bih da to vidim...

Novica u "civilu" posle FMP-a

evo u ovom snimku cele utakmice se vidi i malo manje čuje taj detalj, kao i pre toga kad "propituje" onog ćelavog sudiju šta je svirao i zašto
link je malo pre tog dela sa sudijom pa se nastavlja posle pozdravljanja igrača obe ekipe u deo sa govorom
slabo se čuje šta im govori jer ovaj ciganski komentator "zvoni" sa odjavom prenosa preko toga, jbg, ali vidi se da im ne čestita..
 

Vladimir_TS

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
920
Reaction score
30
Локација
Vamotamo
Da li je nama "Voda voda" sponzor neki?
Pitam zato što je ortak u jednoj od konferencijskih sala hotela Hajat video one staklene flašice, tipa piše turkish airlines bla bla, grbovi svih ovogodišnjih učesnika EL, a medju njima i naš grb :D Nisam ja video, slikao bih to.
P.S.
Tamo će valjda biti smešteni učesnici f4
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija

hahahah ih pa za tebe sam mislio da gledas uzivo :D


Nigel Williams-Goss
respect21.gif


ovaj decko je veceras plesao na terenu, 35 poena uz sut iz igre 14/18, 12 asistencija, 6 skokova... Svaka cast!
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.370
Локација
U pizdi materini
Gos dokazao da je postao igrac veceg kalibra od ove lige (mislim na ABA) samo sto ja nisam strucan da dajem ocene o nekom krajnjem dometu....

@Silvija Mizdrak , zar ulaz nije besplatan(slobodan) na svim mecevima Dinamika kod kuce ?
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.304
Reaction score
10.843
Локација
Beograd
Bilo na KKP stranici na FB i Instagram profilu da nema karata u prodaji, zato to i kažem...
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.370
Локација
U pizdi materini
Ja koliko znam rekli su da je ulaz na njihovim mecevima slobodan, zbog i same hale verovatno nema tih gostujucih ulaznica mada mozda je moglo da se udje bez cimanja, nisam siguran nego kazem cisto onako mozda nam bude korisno za finale (zeleni smajli ovde)
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.276
Reaction score
18.354
Локација
Kej Republika
Dobra partija NWG.

Nažalost ova Liga je rekreativna već godinama. Više se šibaju klinci ispred zgrade na plastičnom košu nego ekipe u KLS. Al šta je tu je, nek se titula osvoji, za neka bolja vremena.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.359
Reaction score
37.685
Bilo koji sport u kome cigani uzmu učešće na kraju se pretvori u cirkus, tako da sam ja potpuno prestao da rangiram takmičenja na rekrativna, manje ili više bitna. U kost sa njima i borba na smrt uvek i svuda, pa čak i ispred zgrade.

Da ne bude off, čestitke na pobedi i kapa dole za NWG, bravo majstore.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.605
Reaction score
13.675
Локација
Yaoundé
Najverovatno prvi od jedne grupe igra sa drugim od druge i obrnuto a domacin je bolje plasirana ekipa u grupi...
Не, већ се укрштају по четири екипе из обе групе - први са четвртим, други са трећим... члан 9. пропозиција

https://www.kls.rs/dokumenti/propozicije_2017_18.pdf

У садашњој ситуацији, и под условом да до краја све добијемо, требало би да будемо стартни број 1. плеј-офа... осим ако не буде неких накнадних тумачења. Сећам се да је пре неколико година када је Суперлига играна по сличној формули настала дрека цигана зашто Партизан има предност, када смо и ми и они имали исти скор у групама... тада је пресудила кош-разлика која је такође била на нашој страни...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.359
Reaction score
37.685
Kada smo kod tumačenja, na strani 3 pomenutih propozicija stoji sledeće:

"По завршетку такмичења по групама прве четири екипе из обе групе играју плеј-оф. Предност домаћег терена у плеј-офу се утврђује на основу следећих критеријума: пласман у групи, па пласман у Првој АБА лиги, па пласман у КЛС."

Ono što meni bode oči je pominjanje termina plasman u grupi. Ako ja dobro tumačim, plasman bi bio od 1. do 6. mesta, što znači da se ne gleda skor zato što je sledeći kriterijum plasman u ABA. Ako je to tako, nama ni sve pobede do kraja ne donose poziciju broj 1 ukoliko limenke budu prve u svojoj grupi.

Mislim da je ovo trebalo mnogo detaljnije obraditi, ovako ostavlja prostora raznim tumačenjima i na kraju krajeva mahinacijama, a znamo ko se u tome najbolje snalazi.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Moje misljenje je da ako pobedimo sve do kraja imamo prednost domaceg terena. Lepo kaze serAlex, ovo pravilo moze da se tumaci na vise nacina, ali ne vidim logiku da ako mi imamo vise pobeda, da cigani imaju prednost domaceg terena.

Mada u pasteta ligi, sve je moguce...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.931
Reaction score
26.787
#$%^@...novine na forumu... ne mogu da se snadjem, pa to ti je. :mad:

Elem, cestitke momcima na pobedi. Gos (smajli bravo)
Ne sumnjam da ce liga odluciti da ce, kako god okrenes prednost domaceg terena imati mutirani, ali...
Videsmo da im to i nije prednost. Ruku na srce, nije ni nama. Sto bi reko moj kum: ko zna zasto je to dobro!
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Write your reply...Ma oni da budu i drugi u svojoj grupu primeniće se pravilo zbira bodova dva tima Fmp1 i Fmp2.Tako da u svakom slučaju imaju prednost domaćeg terena.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.605
Reaction score
13.675
Локација
Yaoundé
Kada smo kod tumačenja, na strani 3 pomenutih propozicija stoji sledeće:

"По завршетку такмичења по групама прве четири екипе из обе групе играју плеј-оф. Предност домаћег терена у плеј-офу се утврђује на основу следећих критеријума: пласман у групи, па пласман у Првој АБА лиги, па пласман у КЛС."

Ono što meni bode oči je pominjanje termina plasman u grupi. Ako ja dobro tumačim, plasman bi bio od 1. do 6. mesta, što znači da se ne gleda skor zato što je sledeći kriterijum plasman u ABA. Ako je to tako, nama ni sve pobede do kraja ne donose poziciju broj 1 ukoliko limenke budu prve u svojoj grupi.

Mislim da je ovo trebalo mnogo detaljnije obraditi, ovako ostavlja prostora raznim tumačenjima i na kraju krajeva mahinacijama, a znamo ko se u tome najbolje snalazi.
Уопште нисам обратио пажњу на то око одређивања пласмана... тачно имају маневарски простор да на основу пласмана у групи имају бр. 1 и у случају да имају лошији скор од нас... :mad:
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Pazin odigrao prve minute za Mladost protiv Mega Leksa, dobro je da je nas :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top