Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.643
Локација
Beograd
Da li je nama "Voda voda" sponzor neki?
Pitam zato što je ortak u jednoj od konferencijskih sala hotela Hajat video one staklene flašice, tipa piše turkish airlines bla bla, grbovi svih ovogodišnjih učesnika EL, a medju njima i naš grb :D Nisam ja video, slikao bih to.
P.S.
Tamo će valjda biti smešteni učesnici f4
Ja u martu ušao u neki Maxi...kad, vidim tamo Vodavoda sa grbom Crvene Zvezde!
Auh, pa to znači da ni tu vodu neću ne pijem više! (Mivelu ne pijem jer je reklamirao nekada neki ,,cigan,,)...
Pogledam...kad ono, ima ih i sa grbovima Reala, Barselone, CSKA...ček da vidim ima li i Partizan...rasklonim malo one plastične flaše...AHA, ima i Partizan, o.k. mogu i dalje da pijem Vodavodu (naravno ne onu sa grbom Zvezde)...
Voda voda je izgleda, kako bi se to reklo, zvanični proizvod Evrolige i Lige Evrope...
Narvno, najlepše su flaše baš sa našim grbom! : )





 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.433
Reaction score
11.820
Локација
Beograd
Aplicirali smo za wild card za EuroCup.Verujem da cemo istu i dobiti mada ako Pao krene sa rusenjem Evrolige mozda treba da se sagleda i druga strana .
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
dopuni vest, clan drug Ostoja je reko da cemo aplicirati i za EC i za EL..

coki ce da crkne
t0129.gif




evo i Ostoja na tviteru je to potvrdio
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Mi Evroligu videti nećemo pa makar imala 50 učesnika. Lepo je to što je on napisao, i možemo mi tako da mislimo, ali Đordi nam neće dati mesto dok ga ne izborimo na terenu, a i tad je pitanje.
Da budemo srećni ako igramo EC, i to ako bude ovakva situacija i ne dođe do još neke podele.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
On je to napisao jer se srpda s nama, pa nismo mi jebeni cigani da se ložimo na ovakve gluposti.

Šta očekuje "limaru legendo" u pioniru?

Mada, stokholmski sindrom je uvek moguć.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
"limaru legendo" ( smajlikojivristiodsmeha,i mi legendu za trku pacova imamo)

Bez sve sala, dobra, dobra sala, "apliciramo i za el. " . Nema zaustavljanja tu, daj da apliciramo za final 4 u Bg/u, umesto Zalgirisa- sta da se cimaju iz Litvanije.
Bilo bi zanimljivo videti anketu s pitanjem:
- Shvatate li Ostoju ozbiljno, i zasto ne?

Mali off, posle "hoda na ivici razuma/genijalnosti" mafijaskog upprA evo imamo prilike da vidimo kako ce to ici sada vec rahmetli Beogradskom maratonu.
Promenili mu ime, sada je valjda City( Bilja& Bosko) Maraton, u novembru.

Pripaziti da se ne zaigra ovaj sto aplicira, ne bi valjalo...
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.916
Nisam pobornik lika i dela Limara, cak naprotiv. Ali ne mora sve a priori da bude idiotizam i podmetacina. OK, delom je i za internu upotrebu i zamazivanje ociju, ali ima i drugi segment:

1. Neka laska malo spanskom ciganinu, neka napise kako stoje stvari spram velicina u regionalnim i evropskim okvirima. Neka podmaze kada ovaj bude dolazio u BG ili makar postavi korektne odnose. Svakako bolje nego da ga najuri kao PSD. Ja bih Djordija u septicku sa slicnima, ali mora da se saradjuje, a ne glavom kroz zid.

2. Kvalitetno j*****e Cokija sa vise strana se nastavlja. Sad ce da prosiruje pricu iz koje kuhinje dolaze stvari i sl.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Djordiju se laska milionima, a ne retardiranim izjavama.

"Ako Evroliga odluči da poveća broj klubova, Partizan bi na osnovu svoje bogate tradicije i konsolidacije kroz koju prolazi, morao da bude najozbiljniji kandidat za 'vajld kard' ispred ABA lige",dodao je Mijailović.

Ovo podjebavanje ćokija?

Čovek koji kaže da je dug oko 7 miliona i nešto, blokade na svakih 15 dana, izjavi da ćemo mi da apliciramo u EL, pa to je klasično podjebavanje Partizanovih navijača.

Komentarišemo šta izjavi član sprske napredne stranke, ovo je ludilo.

Pa taj idiot je izjavio kako mu je psiho u razgovoru rekao da nam treba pojačanje u reketu, ej bre.

Ne pravite sprdnju od foruma.
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Cisto da ne bude zabune...

Ova poruka o Evroligi i Evrokupu nije upucena dobro informisanim navijacima Partizana, koji znaju u kom grmu lezi zec, vec je dobro osmisljena poruka suprotnoj strani, Pridruzili smo se jebanu Cokija, na neki svoj uvrnut nacin. Ostojina izjava ce ga ispizdeti vise, nego gubitak finala ABA lige :)

EDIT: Dr. Mo, poslednjih nekoliko dana cigani razvijaju teorije koje o dobijanju wc ukoliko Panatinaekos odustane, a i igranje Darusafake je pod znakom pitanja. Ja licno shvatam ovo uglavnom kao jebanje Cigana u zdrav mozak, i kao odgovor na to

EDIT 2: Novi Forum je haos dobar,svaka cast :)
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Ako je tačno da bata ruši ćokija, onda je moguće da je svom potrčku limaru rekao šta da kaže, da ga podjebava, ali ova izjava je i zajebancija s nama.

Ovaj limar bez dozvole ne sme ni u wc da ode, a kamoli da daje neke izjave.
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Ne bi me cudilo. I za fudbalsku i za kosarkasku upravu se zna ko su i sta su, tako da se i zna sta smeju da rade i kad.

Bata nikada nece zajahati komsinicu jer mu se ne isplati. Preveliki je to rizik, barem u ovom trenutku. Pre svega u politickom smislu. Pre ce biti da ce i oni dobiti svog limara, ili ce Cokija svesti na taj nivo.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Izjava limara je podjebavanje moralnog gmizavca zbog danasnje izjave kako "bravarsko-limarsko-crnogorska" veza radi na rusenju mutanta iz predgradja. Onako kulturno na finjaka da izpizdi jos vise i raskokodace se saopstenjima.

S'druge strane Dr Mo je u pravu da je ovo podjebavanje i nas koji volimo Partizan i sprdnja sa nama jer se zna da ako dodje do prosirenja EL videti necemo uz pomoc WC cak ni u najludjim snovima. Pre ce VTB liga dobiti jos jednog predstavnika nego ABA jer tamo vrebaju Lokomotiva Uniks i Himki koji su trenutno i bogatiji i organizovaniji klubovi od nas, ili Francuski predstavnik koji se pominje (Asvel cini mi se). Izvinjavam se za mali off.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.916
Mo,

Niko nije rekao da stvari koje si napisao nisu tacne. One uopste ne iskljucuju ono sto sam ja napisao. Nek se naprave OK odnosi sa katalonskim ciganinom, sad ce biti prilika.

Nije mi jasno zasto se kopaju rovovi cim se nesto napise sto nije direktna pljuvacina uprave, koliko god da je otuzna.

Svima je jasno, barem ovde, da ne sme u WC bez dozvole, kao ni da donese nijednu krupniju odluku, ali tesko da mu bas svaku izjavu pisu.

Dakle, da seciram post. To sto je Limar iritantna pojava i SNS, po strani da ostavimo:

1. Da li je Partizan najveci KK na ovim prostorima? Jeste. Ovo da je najozbiljniji kandidat ispred ABA je provokacija za Cokija.

2. Da li mogu da se naprave OK odnosi sa Bertomeuom kad bude dolazio u BG? Mogu. Normalni, na funkcionerskom nivou. Cisto da mu se ne jebe mater i tera iz prostorije. Malo i da se pocasti necim. Ne pricam o milionima za prijem u EL i sl. nego normalno, protokolarno.

3. Da li se jebe Coki? Da, svakako. Zasto, to je vec dublje pitanje.


Poenta je da twit nije cisto zlo, podjebavanje nas i debilizam, pa cak i ako dolazi od Limara.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
On predstavlja svoju stranku, ako je u interesu stranke da pljuje, zajebava ćoravog, to će raditi, ako je u interesu stranke da ga hvali, on će ga hvaliti. Interesa Partizana tu nigde nema, mi samo predstavljamo sredstvo za razračunavanje, a ako se još kojim slučajem namakne koji glasač, oduševljenih Grobara limarom, još bolje.

Dokaz je i ova izjava, kojom se sprda i s nama. Šta on zna koji đavo o našoj tradiciji, ako zna dva igrača sa F4, ja pojedem telefon.

Verovatno ne zna ni da smo ga igrali.

@ Rade

Onaj post sam pisao dok i ti, tako da se nisam tebi lično obraćao, pisao sam uopšteno. :) mislim ovaj iznad.

Gledaj, lično sam shvatio da se on tom izjavom sprda sa mnom, tako se i osećam, a _Shone_ je gore i pojasnio zašto, slažem se s njim.
 
Последња измена од уредника:

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.931
Reaction score
26.787
Doktor je u pravu, klub duguje preko sedam milki, problem mu je dug prema Generalu i Gordi, a sad ce ispuniti uslov finansijskog fer pleja koji katalonski ganfer trazi.
O zajebavanju pudlice je izlisno pricati. Njega bas sad treba ignorisati maksimalno, a na terenu im polomiti svaku kost!
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.916
On predstavlja svoju stranku, ako je u interesu stranke da pljuje, zajebava ćoravog, to će raditi, ako je u interesu stranke da ga hvali, on će ga hvaliti. Interesa Partizana tu nigde nema, mi samo predstavljamo sredstvo za razračunavanje, a ako se još kojim slučajem namakne koji glasač, oduševljenih Grobara limarom, još bolje.

Dokaz je i ova izjava, kojom se sprda i s nama. Šta on zna koji đavo o našoj tradiciji, ako zna dva igrača sa F4, ja pojedem telefon.

Verovatno ne zna ni da smo ga igrali.
Doktor je u pravu, klub duguje preko sedam milki, problem mu je dug prema Generalu i Gordi, a sad ce ispuniti uslov finansijskog fer pleja koji katalonski ganfer trazi.
O zajebavanju pudlice je izlisno pricati. Njega bas sad treba ignorisati maksimalno, a na terenu im polomiti svaku kost!

Sve se slazem. Ono sto sam hteo da kazem je da sve ovo moze imati i poneku pozitivnu posledicu po nas, a ne samo negativne.

A Limareve izjave ne shvatam dovoljno ozbiljno da bi me pogadjale. Gledam samo +/- po nas.

Generalno je njegova sama pojava veliki minus, ali ne mora sve u vezi sa njim i svakom izjavom da bude totalni minus.

To je bila poenta.

clinking-beer-mugs.png
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top