Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала
Znaci posle Samjuelsa, ssd tjeramo Milera. Sledeci je vjerovatno Gos.
E posle toga kad zaigramo i napad i odbranu nek se cuva MZT.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Milera smo trebali prije one budale.
 
Последња измена:

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
Da li najverniji tuku za UPRAVA NAPOLJE i DULE VUJOSEVIC SA LA LA LA LA, isto kao za vucicu pederu?
Ako je odgovor negativan, onda to treba da se skandira mnogo vise nego li Muto odlazi.

Traziti da Nikolic ode a ovi ostanu je isto ko da trazite da vam donesu drugi spric sa kojim ce vam biti ubrizgan otrov, jer vam ovaj ne valja.
U tri rečenice suština.
Osim "Tošo odlazi" iz dva tri grla, ja ništa drugo nisam čuo.
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Ovde Fil Dzekson ne bi unapredio igru, ponavljam, tim je pun poluproizvoda i nekompletnih igraca. Daleko od toga da branim Mutu, treba da ide svakako. Ekipa je lose selektirana, minirana iznutra i spolja, Ostoja limar je tu da sasece ako nesto krene kako treba slucajno. Psihopata i coravi glumataju sa optuznicama, sve je to farsa i maska, vlasti ove drzave mrze Partizan i nas grobare iz dna duse i svete nam se za sve sto nikada ne mogu biti.

Jedina istina je da Partizanu nece krenuti bolje dok se vlast u ovoj drzavi ne promeni, to je valjda i budali jasno. Ajd sto ne pomazu, ko im jebe mater, ali sto miniraju, saplicu i onemogucavaju napredak. Tako je kako je.

Mislim da nije trenutak da se skandira "Muto odlazi". Prikladnije je da se skandira nešto za upravu, jer ni ono malo što su obećali nisu ispunili.
Priče Zagorac i slično samo su bile za mazanje očiju. Ne razumijem ko bi imao bolje rezultate i igru sa ovakvom ekipom.
Što kaže Muta - ovo nije kiks. I stvarno nije. Kiks su ona prva dva meča u ligi i poraz od Olimpije. Mada ono protiv Olimpije je prečudan poraz.
Osim Milera i Gosa ja sinoć nisam vidio ozbiljnog igrača!
Evo neka neko kaže ko je taj ozbiljan igrač!?
Šalić je možda i najgori centar kojeg sam ikad vidio, jer sve mogu da shvatim, ali da centar za 20 minuta igre ima samo 1 (JEDAN) skok stvarno ne mogu, a nije ni prvi put.
Drugog centra i nemamo!
Svaka pozicija je bitna, ali bez centra i pleja nema šta da tražiš ni protiv slabijih ekipa.
Četvorku sinoć, takođe, nismo imali, ako ne računamo 5-6 rekreativnih minuta Novice.
Doduše, Tanasković je odigrao korektno svoje minute, ali daleko je to da ga stavimo u neke ozbiljnije igrače, pa čak i u onakvoj partiji sinoć. Momak je neiskusan, da ne kažem mlad, jer više nije toliko mlad.
Neki igrači nisu ni vrijedni pomena.

Citirao sam ovaj post, jer je ovo boldovano skoro pa poenta.
Mada i sa ostatkom komentara sam saglasan, pa i djelimično sa ovim da treba Muta da ode, iako ga branim, jer nije on glavni krivac.
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Koliko bih mogao da zaključim, on ne razmišlja da napusti klub.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
To je jedina stvar o kojoj sigurno ne razmislja. Pre ce biti da razmatra koga sledeceg da ubode nozem s ledja.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Kaze klub nema vremena. Pa picka im materina sta oni svi rade tamo. U ozbiljnoj firmi i kada se desi nesto nepredvidjeno, svi rade duplo da nadoknade izgubljeno vreme. Koga oni lazu? Nemaju vremena eej.

Znaci strategija nula, a neki planski rad se ne nazire.
Nisu se odavno zahvalili vucicu.

Kleknite pred Vujosevica i molite za oprost, pa neka cigansko pseto skroz zavrne finansije, ovo nicemu ne vodi.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Tokom utakmice sa Cedevitom u Dvorani "Aleksandar Nikolić", odigranoj u subotu uveče, navijači su tražili odlazak trenera Miroslava Nikolića, a kada su Zagrepčani stigli do pobede začule su se i uvrede na Todorićev račun.

"To je bio prvi put u karijeri da sam doživeo da mi navijači pogrdno skandiraju. Iskreno, nisam se prijatno osećao. Zbog svih stvari moraću dobro da razmislim o potezima koje sam napravio da li sam pogrešio", rekao je dugogodišnji funkcioner crno-belih

Tek ce on da razmislja dali je pogresio. Nemoj vise da "spasavas" Partizan goni se u pizdu materinu povedi fikusa i limara sa sobom celava izlapotino.
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
999
Reaction score
3.696
Локација
Piše i b92.

Dajte Čanka.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала
Muta potvrdio za Kurir da je smijenjen. Sad moze opet pricati kako lazemo da je Partizan u teskoj situaciji.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
dobro je.. taman da ima vremena da izigrava dvorsku ludu u reprezentaciji. jebana pijanica
 

tatalko

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2007
Порука
42
Reaction score
48
Локација
Nis
Pretpostavljam je da je Miloje naucna fantastika?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top