Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

ARDI-PFC

Početnik
Учлањен(а)
17.10.2008
Порука
24
Reaction score
19
Bravo Bravo Parizane moj Hvala samo dalje borba cigani ce nas zapamtiti.
 

Wolf

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
231
Reaction score
355
Razmontiraj!!! Von pokazuje da moze. Novica - Ubica.
Cestitke.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Sad odgledah snimak utakmice, zaista sjajno drugo poluvreme. Novica pokretac ove ekipe, Von me prijatno iznenadio sa igrom drago mi je da se popravlja. Bandza Si vec sada pokazuje da ce biti bitan sraf sledece sezone. Aranitovic sve bolji i bolji jos mali Pecarski da krene i nekoga da dovedemo umesto Salica i bice to lepa ekipa za narednu sezonu.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Pa mi smo ove ladno oprali bez Gosa :D
Svaka cast treneru Canku, kapitencinu Novici i momcima :respect
Samo tako jako igraj skaci napadaj i ne jebi zivu silu :D:
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.663
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica
Bravo momci :respect bravo kapitenu :respect
Gazi ,razbijaj,nabijaj strahove svima...da je igrao Goss bilo bi 20+ :napred Partizan
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Opet odličan skok cijele ekipe, a nestvarno dobar Gagića u napadu. Imao je više skokova u napadu nego cijela protivnička ekipa :)
A što je najjače imao je samo jedan skok u odbrani.
Von i Vanja da ne šutiraju više za tri poena, bez kad baš moraju.
Bolje i Si preko ruke da šutira nego Von otvorene trojke.
Veličković bukvalno igra za dvojicu, jer ovo što on radi je nestvarno.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.032
Локација
Uvek uz Partizan
Zadnje dve utakmice su tako podsetile na neka lepa vremena, prosto smo pregazili i jedne i druge i podsetili ih da smo još tu i da dolazimo po njih. Konačno imamo trenera, daj Bože da ga dobijemo uskoro i u fudbalu. Novica legenda, svaka čast. Nadam se da će igrati i naredne sezone i stići do prvog mesta po broju utakmica u svetom dresu.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.581
Локација
Yaoundé
Sad odgledah snimak utakmice...
Svega ti, daj link, brate... Pre izvesnog vremena otkazao mi je onaj WebTV, a s obzirom na to da se na isti način ponaša i u Beogradu i u NS i kod mene u ovoj buđavoj provinciji, verovatnije je da su dripci sa Arene pronašli način da onemoguće preuzimanje signala...

Spasavaj!
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Auuu kakvo razvaljivanje!
Smorio se prvo pol izasao da prosetam kera,vratio se u 25 minutu mi egal.
Kakvo jebeno razmontiravanje u IIp. Kakav je Ubica Bog,ne vidja se bas cesto da jedan manje vise veteran dominira u ligi kao Novica u Aba ligi. Covek ispade MVP lige.
Sve cestitke i ostalima Sy-u,Aranitovicu,Vonu,Gagicu... A posebne cestitke Canku na razvaljivanju Dzileta u IIp.
Velika steta i greota sto nismo upali na F4. Silne bi probleme naneli cigancici i ostalima,al sad je kasno za kuknjavu.Nego vec polako da osmisljamo sta i kako za sezonu18/19 jer laganim ali sigurnim koracima ovo pocinje da lici na nesto..
 
Последња измена:

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
:bow downOsećam da nešto moram da kažem, a sve ste već rekli... :) Novice, ti si naše srce, naša snaga, naš ponos, ti si PARTIZANŠTINA! Ti si ono što je PARTIZAN bio, jeste i, nadam se, biće opet... Najbolji sinoć bio Djoko :D Početak prvog poluvremena, ona razlika, baš je bilo teško za gledanje, a drugo - rapsodija... Mora da je Čanak, možda i Novica, možda obojica :) rekao nešto "što nije za javnost"... :bow down
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
260
Reaction score
1.042
Još me drži euforija od sinoć, mada su me moram priznati spustili izborni rezultati koji su me sačekali kada sam se vratio iz hale. Dva poluvremena, dva univerzuma. Prvo poluvreme i igra i atmosfera kakvu gledamo zadnje dve godine, bez volje, bez atmosfere… Drugo poluvreme onaj stari Partizan, ona atmosfera i osećaj zajedništva publike i igrača koju smo imali u eri Vujoševića. Dovoljno je bilo da frakcije prestanu sa "merenjem patke" i počnu da prate dešavanja na terenu pa da stvari odmah dođu na svoje mesto. Poskakali su i neutralci kojih je ipak najviše u hali, sektor „A“ je počeo da zviždi pri svakom njihovom kontaktu sa loptom i odmah je stvoren pritisak od koga su se gubili i najveći timovi, a ne neka Budućnost. Vidi se koliko ovim momcima znači podrška kompletne hale. Kako stvari sada stoje, „pobunjena“ frakcija od kada se pojavila je znatno mnogobrojnija od zvaničnog kopa i više ne vidim razlog za nadpevavanje, već se sva energija u narednim utakmicama mora kanalisati ka terenu. Da je ovakva atmosfera bila protiv Olimpije i Mornara, sada bi se stoci bezrepoj tresle gaće šta će da ih snađe u plej-ofu i imali bi na svakih 12 sati histerična saopštenja i KZŠ ćorave pudlice, na radost grobarske populacije. Takođe, jako mi je drago što je Džile dobio frenetične ovacije, jer sam se malo plašio nas samih, u poslednje vreme smo postali malo nakrivo nasađeni i sa poremećenim percepcijama.
Bravo momci, hrabro u sledeće bitke, pa da u junu podignemo pehar, koji iako neki ne smatraju bitnim, je svima nama na srcu. Osim onog koji smo podigli u Istanbulu, meni lično je i najdraži onaj poslednji u domaćici koji je doduše nepismeno govedo podiglo umesto nas. Da, mislimo na isto govedo, ono koje se u toj seriji radovalo kada postigne koš u situaciji 5 na 3.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Koliko mi (nam) malo fali da budemo srecni.

IDEMO DALJE ZA ISTE PARE
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Covece koliko nam znace Gagic i Si u igri je neverovatno, nadam se da cemo obojicu da ih zadrzimo
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Uhh odlicna utakmica, uzivao sam gledajuci.

Posle prvog poluvremena moj utisak je bio da je Buducnost dobra ekipa i da pogadjaju stvarno teske suteve. Nasa odbrana tu nije mnogo mogla, jednostavno Buducnost je igrala puno bolje. Nije mi bilo drago sto moj tim gubi tolikom razlikom na poluvremenu, ali sam nekako ponadao da je to dobro i da mogu tu igru da prenesu i na F4 ABA lige.

I onda krece drugo poluvreme i sjajna energija svih igraca, posebno Novice. Pogadjao je sve zivo, energijom kojom je zracio probudio je sve. Izdvojio bih i Sanija, Sija, pa i gagica. Vanja luta i ne zna sta igra trenutno. Za njega bi bilo bolje da postane igrac ala Andric, da coskari i da ceka sut, jer drugacije i ne ume. Svaki dodatni pokret koji napravi odmah je taj sut van balansa i naravno promasaj. Von ima svoje minijature i par sigurnih solucija koji mogu da budu jako korisni da promene ritam.

Novica je jos posle utakmice izjavio da je izvrnuo zglob i da je ostao na terenu. Jako sam ponosan sto imamo takvog kapitena..

Idemo dalje!
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.810
Velika steta i greota sto nismo upali na F4. Silne bi probleme naneli cigancici i ostalima,al sad je kasno za kuknjavu.Nego vec polako da osmisljamo sta i kako za sezonu18/19 jer laganim ali sigurnim koracima ovo pocinje da lici na nesto..

Polako, ne bih ja tako lako otpisivao ni ovu domacu, bez obzira kakvi smo a kakvi su oni, strah je opasna stvar :).
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top