Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Ako cemo iskreno sa Novicom i Gosom ovo bi bilo mnogo bolje...
Nadam se da smo dobili Tanaskovica i da ce neko na prvi bus do Kaknja...
 

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
Standardno mučno za gledati. Aranitović je u debelom autu, nadam se da će se uskoro probuditi, samopouzdanje mu je nula bodova. Tanasković odličan. IzBaronisaše nas ko na ringišpilu. Broj izgubljenih lopti sve govori. Očekivao sam poraz ali boli odsustvo prave borbe. I kada se gubi, mora da se gubi sa obrazom.
 

zugrobar

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
1.638
Reaction score
971
Локација
Морава
Е ми тренутно кад губимо, губимо и образ, ако смо уопште успели да сачувамо неки делић истог.
Ово је мучно и срамотно, играју људи као да су се синоћ упознали. Саплитање, што о ногу, што о лопту, дегажирање исте у аут, додавања у скоку иза леђа, јбм ли га шта је све могло вечерас да се види код нас. Није срамота изгубити од јачег, али је срамота не показати срчаност и жељу, а томе "дингоспо а.к.а. велики сам шмекер и шаљивџија" никад неће моћи да их научи. Можда смо и највеће јајаре ми на трибинама, јер како смо се понели у одређеним ситуацијама, сви већ знамо на шта се мисли, тако нам се и враћа. Треба нас јебати.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.999
Reaction score
26.038
Локација
ante portas
Greska je sto smo uopste aplicirali za ovo takmicenje.
Objektivno samo se brukamo i krčmimo i ovo malo ugleda što je ostalo od nekada slavnog kluba.
Bruka i sramota .
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.674
Reaction score
9.257
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Jedino što je bilo dobro večeras je mali Tanasković. Prijatno sam iznenađen zaista. Bilo je nekih glupih grešaka, ali dečko stvarno ima znanja i sportskog bezobrazluka. Pre bi Vanja nejaki trebao u OKK-a, nego on.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.447
Reaction score
2.215
Bravo Muto bravo majstore, svaka cast i za naseg Tesla predsednika, tone nam ugled kluba jadno e vise ovo gledati. Dokle ce ova cuma da vlada nasem klubu ima li kraja na ovu jebenu krizu?
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Pobeda nad Bilbaom nam je podigla apetite previse. Ustvari to je bio zalutali kursum koji je pogodio metu. Apetiti su porasli, a ekipa od tada igra sve gore i gore, bez odbrane, a sada i bez napada. Meni nije bio problem da gledam kosarku na 200 koseva i te utamice koje smo pobedjivali su bile zanimljive za gledanje kad pobedimo, ali sada vise toga nema. Ne mislim da vise nismo sposobni da ubacimo 100 poena, ali vise nema te hemije na pocetku, plus kratka rotacija i prevelik pritisak.

Dzaba je sad pozivati Duleta, nece se on vratiti u klub, a nece ni ovi iz kluba otici..
Propustili smo sansu da reagujemo kada je trebalo...
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Ne znam šta mi je mučnije, da gledam ovakve "utakmice", bez volje, žara, borbe, ili da posle njih uđem na forum... ovo je rasulo, u svakom smislu, počev od onih na čelu Kluba pa do klupe i terena, sve više boli, a, nažalost, tek će... :(
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Vijest je da je Partizan nekog pobijedio, a nije vijest kad izgubi. To je kad se naviknes na poraze kao dobar dan.
Hvala Vladi i Predsjedniku.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Kad je trebalo da se reaguje, razni su dirigovali o kafe kuvaricama i kradenim slikama, verujem da su bili dobro rasprođeni, ne samo ovde na forumu.

Ne treba sad likovati Dr. MO.
Bar sam znas da sam ja bio jedan od retkih koji je celo vreme bio na strani Duleta i vodio ratove protiv svih koji su ukazivali da je pogresio.
Mi smo tada bili zaslepljeni dolaskom Pekmana, niko nije mogo da pretpostavi da ce se desiti ono sto se dogodilo. Kad neko kaze da je mogo da pretpostavi, onda laze.. Doduse nije puno trebalo da otkrijemo ali tako je kako je.

I ne verujem da ima ovde neko na forumu ko podrzava Todorica, takvi vise ovde ne postoje.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
A, to da, pa i ja sam se radovao kad je došao Peković, ali kad je Dule oteran (mislim, kad mu nije produžen ugovor) tad je bilo jasno kud plovi Titanik. E, onda su počeli da diriguju, šta znam, valjda da ublaže izdaju, na taj period sam mislio.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Dal će trener da kaže da ova ekipa bez centra ne može biti ozbiljna ekipa ni za Aba ekipe ili mu je svejedno kao i većini u klubu.
Šta se čeka sa dovodjenjem zamene Samardu ?

Posle toga šta je uradjeno legendi kluba i uništitelju cigana Duletu,teško da smo bolje i zaslužili.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Ja sam bio toliko besan zbog Duleta i cinjenice da je Pekovic na ovom forumu bio toliko zasticen da sam optuzio admina kako su primili pare da se brani Pekovic, a pljuje Dule.

Junacki sam izdrzao ban od cak godinu dana zbog toga :buhaha

Znao sam dobro ko je Pekovic i sta ustvari radi, ali dobro, vreme je pokazalo da sam bio u pravu. Sa sadasnjom upravom sam bio rezervisan zbog vise naznaka da je u pitanju ozbiljnija prica, ali sam potpuno razuveren cinjenicom da limar Ostoja umukne i slaze cim je corava pudlica zakukala. Jasno ko dan da je Ostoja instruisan i da nece uraditi nista sto ne odgovara nasim neprijateljima. Zato nemam iluzije o trenutnoj postavi, ni igrackoj niti u upravi.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Mi smo bivsi klub, kako god to surovo zvucalo.

Druga stvar je sto to vecina nece da prizna sebi, a ni drugima.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.461
Локација
Македонија
Šta se čeka sa dovodjenjem zamene Samardu ?

Zar se jos nadas da ce ovi bezkicmenjaci na celu da dovede jos neki igrac ko bi mogao da nam unapredi igru?

To je to novi igrac mi ove sezone necemo videti.
Ali zasto taj pesimizam i negativnost opstali smo Tosa se toliko zrtvovao i dvaput nas spasavao.
Kad smo mogi da koliko toliko kompletiramo sastav sa dobrim centrom i krilnim centrom mi smo odlucili da ne nerviramo mutirane raspale cigane.
Hvala vucicu
Jer legla plata Todoricu?
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Mi smo bivsi klub, kako god to surovo zvucalo.

Druga stvar je sto to vecina nece da prizna sebi, a ni drugima.

Netacno, mi nismo bivsi i nikad to necemo biti. Jedino pozitivno u celoj prici je sto smo zivi, sto imamo kontinuitet postojanja, tradicije i ponosa. Duga je stvar sto nismo tako dobri kao sto smo bili, ali to je na nama navijacima da se pomirimo sa trenutnim momentom da ne mozemo parirati timovima kojima smo mogli. Nadam se da ni to nece trajati predugo.

Bivsi su musavi mutanti, njima se klub ugasio 2011 godine i od tada navijaju za mutanta i drugi klub. Oni za vjeki vjekov nemaju klub i znaju to dobro. Ovo malo sto se jos batrgaju je zbog nekog visokog nivoa igre, videces sta znaci epski raspad prve godine bez EL. Sada jos lazu sebe jer je tim jak, ali cak ni musavac nece moci da svari da navija za prosecan fmp, iako su sposobni da progutaju gotovo sve.
 

Wolf

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
231
Reaction score
355
Netacno, mi nismo bivsi i nikad to necemo biti. Jedino pozitivno u celoj prici je sto smo zivi, sto imamo kontinuitet postojanja, tradicije i ponosa. Duga je stvar sto nismo tako dobri kao sto smo bili, ali to je na nama navijacima da se pomirimo sa trenutnim momentom da ne mozemo parirati timovima kojima smo mogli. Nadam se da ni to nece trajati predugo.

Bivsi su musavi mutanti, njima se klub ugasio 2011 godine i od tada navijaju za mutanta i drugi klub. Oni za vjeki vjekov nemaju klub i znaju to dobro. Ovo malo sto se jos batrgaju je zbog nekog visokog nivoa igre, videces sta znaci epski raspad prve godine bez EL. Sada jos lazu sebe jer je tim jak, ali cak ni musavac nece moci da svari da navija za prosecan fmp, iako su sposobni da progutaju gotovo sve.

Bravo. :clap
Mi smo jako ponosni i to je mozda i glavni razlog zasto nam sve ovo jako,jako tesko pada. Gladni smo pobjeda, uspjeha, trofeja. Mnoge stvari primjecujemo da nisu kako treba i to nas boli i kosta novih uspjeha i trofeja naseg KK. Tim je mlad i opet nas povrede ne stede ni ove sezone, na stranu makar na momenat trener, taktika, uprava. Mlad tim i jos povrede, ostalo je daleko od idealnog, ali i da jeste bilo bi dovoljno da nas poljulja iz temelja.
:napred Partizan
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Zabole mene za musave, mi smo bivsi jer smo se odrekli sebe. Odrekli smo se svog identiteta. Odrekli smo se svega sto je bilo vredno, sto je bilo istinski grobarsko i prihvatili da nam ljudski talog obitava u svim strukturama kluba. Odrekli smo se najboljeg medju nama, a oberucke prihvatili razne nikogovice, skupljace americkih dolara, kvazi hotelijere, priucene zanatlije, kockare i trenere iz srpske nacisticke stranke. Prihvatili smo da komentarisemo da li je bolji smrdljivi ciganski svat ili Djoko, da li je bolje sutirati u 5. sekundi napada ili ne igrati odbranu i da li je bolji fikus, kockar ili tuzibaba.

Mogu cigani jos sto puta da se ugase, mi ovakvi kakvi smo, nismo sposobni da budemo prvi sve da u ligi igraju samo 2 kluba.

Svaka cast vama kojima nije muka od svega ovoga.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Nisam se ja nicega odrekao, a verujem ni vecina grobara. Napravi razliku izmedju silom nametnutog i prihvacenog. Jebe se meni za ta govna, oni nisu iznad Partizana, neka oni imaju svoj zadatak sta treba da rade, sve ce to jednog dana doci na naplatu.

Ali dobro, ja kosarku pratim malo duze, pa znam i ovakve i onakve momente. Je li mi krivo sto napredni jasu i razaraju? Jeste. Jel mogu sta da uradim? Osim u svom mikrosvetu i okruzenju gde lajem na njih, ne mnogo. Podseti se izjave onog na koga se pozivas u postu - sve ce se ovo lane zvati.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top