Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Pablo9

Početnik
Учлањен(а)
18.10.2009
Порука
145
Reaction score
26
Локација
Cacak
Nemamo sirinu, verovatno posledica igre bez obe 4. Svi poeni ili iz prodora ili iz ofanzivnog skoka. Losa organizacija napada. Odbrana losa, mnogo su nam poena dali sa 5, Dzok lose brani 1 na 1. Gagic zamalo da ide da kaki.
 

Singer5

Početnik
Учлањен(а)
10.07.2018
Порука
11
Reaction score
19
Локација
Zemun
Nov sam, pa ne zamerite ako nešto ne bude valjalo, neki moj utisak ovoga što sam pogledao:



Ne treba toliko da nas brine rezultat, prva utakmica u Španiji i odmah najjači protivnik od ova četiri. Drugo mi smo ovakve ekipe i u Evroligi u najjačem sastavu mogli samo pred krcatim Pionirom da pobedimo, a u gostima je uglavnom bila velika razlika. Igrali smo bez Novice i te famozne četvorke koja treba da stigne, protiv ekipe koja ima Šengeliju, trenutno jednu od od ofanzivno najkvalitetnijih četvorki u Evropi, i jednoatavno to je veliki hendikep bio danas. Gagić i Džek pokazali borbenost, skupili neke skokove, stvorili poene i to je uvek dobro. Za Pejdža smo videli da će biti skorer, bio sam malo skeptičan da li će fizički odnosno građom moći da iznese teret i kontakt u evropskoj košarci ali se uklapa fino za sad. Zagorac danas imao neke fine segmente, šteta za povredu i nadam se da će biti pravi kad izađe pred punu halu.
E sad bih samo ovde dodao jednu stvar:
Vidim da mnogi od vas prizivaju pojačanje na dvojci, možda nisam u pravu ali ne slažem se sa vama. Mi trenutno od bekova dakle imamo Pejdža i Nikolića koji će igrati na kecu, Vanju, Sanija, Gegića i Tadića. Smatram da jeste rizik, ali verujem da je Vanja konačno sazreo i da bismo prosto morali da pustimo njega, a još više i Sanija, od kog očekujem još više ove sezone, konačno je izašao iz povrede imao pristojnu sezonu adaptacije na seniorsku košarku i verujem da on ima kvalitet i da može mnogo. Uz neke taktičke opcije gde se Zagor spušta na dva, ja mislim da smo pokriveni tu i da nam je to što nam je. Naravno sve zavisi od tržišta, može da se desi nešto, ali jako je teško naći to što bi nama trebalo, jer takav domaći igrač nema, a dovoditi stranca, da ne bude neko ko pravi razliku ili ko bi bio kvalitet onda uzeo značajno minuta Vanji i Saniju, mislim da trenutno nije realno. Ili najgori scenario, ali mene bi duša bolela da neka olupina tipa Akojon ili Gordon uzima minute mom bratu Saniju. Eto toliko za sad, uzdravlje Grobardijo moja!
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Baskonija je za ovaj KKP malo veci zalogaj, mladi smo, fali tu jos iskustva i snage za ozbiljan duel sa njima. Pazi mi sokirani zbog poraza od finaliste najjace evropske kosarkaske lige. Gubili smo i za Duletova vakta od raznih timova u pripremama. Polako, bice to bolje...
Niko nije gledao utakmicu a analize samo takve se plasiraju.
Ceka se da se vidi sta ostaje na trzistu nakon NBA pa vjerujem da se tamo trazi pojacanje a svi znamo da to tek sad dolazi.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.331
Reaction score
37.527
Ne vidim čemu tolika drama. Pa mi smo i u EL znali da dobijemo po tamburi sličnim rezultatom sa sve Duletom na čelu. Nije bilo često, ali se dešavalo.

Ovaj tim treba da vredno radi, a rezultat će doći. Iskreno, ne znam kome je i palo na pamet da u ovoj fazi igramo sa timom kao što je Baskonija, ali dobro.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ljudi moji pripreme su, nekompletan sastav i bolje da sad gube a kad udju u takmicarski ritam da krenu pobedjivati. Bolje sa ovakvim rivalima nego sa nekim timom iz lige sampiona pa da se zavaravamo. Polako ajde malo nade u ekipu.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Brate Baskonija je trenutno mozda jedna od 5 najačih timova u Evroligi.
Ovaj Shilds prošle godine u Trentu trpao Milano kako je hteo, s gvozden lanac nisu mogli da ga zaustave.
O Šengeliji ne vredi ni trošiti reči, trenutno mislim da je najača četvorka u evropi. A mi šuplji na toj poziciji.
E sad kakav nam je napad bio to bez gledanja ne možemo da komentarišemo. Ali pripremne utakmice služe da se vide mane i rupe u timu i da se te mane ispravljaju ili uigravanjem ili pojačanjima.
Zašto ne Baskonija? Ti bi radije da igramo s Dinamikom da ih dobijemo 30 razlike i da se palimo kako ćemo da osvojimo Aba?
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Dosta mracite grobarijo...

Dobro jutro!!!

DmXZui9XcAAP4g-.jpg:large
 

rasimPFC

Grobar
Учлањен(а)
09.12.2008
Порука
560
Reaction score
1.673
Локација
Vranje
Polako bre ljudi, jeste da rezultat bode oči, ali dajte priliku timu. Sećam se izjave Čanka, rekao je da će se na osnovu pripremnog perioda odlučiti da li će doći još koje pojačanje.
Tek se zagrevaju motori!!!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.331
Reaction score
37.527
Brate Baskonija je trenutno mozda jedna od 5 najačih timova u Evroligi.
Ovaj Shilds prošle godine u Trentu trpao Milano kako je hteo, s gvozden lanac nisu mogli da ga zaustave.
O Šengeliji ne vredi ni trošiti reči, trenutno mislim da je najača četvorka u evropi. A mi šuplji na toj poziciji.
E sad kakav nam je napad bio to bez gledanja ne možemo da komentarišemo. Ali pripremne utakmice služe da se vide mane i rupe u timu i da se te mane ispravljaju ili uigravanjem ili pojačanjima.
Zašto ne Baskonija? Ti bi radije da igramo s Dinamikom da ih dobijemo 30 razlike i da se palimo kako ćemo da osvojimo Aba?

Baš zato što je trenutno možda u 5 najjačih mislim da je bilo prerano da se igra sa njima, ali dobro, to je samo moje mišljenje. Ako želiš da budeš najbolji moraš da trčiš sa najboljima, to se slažem, samo kažem da je možda bilo malo rano za tako nešto, ako se već zna da nemamo kompletan tim.

Opet kažem, to je samo moje mišljenje.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.581
Локација
Yaoundé
Рекао је Дуле и нешто много важније од те изјаве о припремном периоду, отприлике овако: ''Партизан увек мора да прави шампионски тим. Ако не, онда мора да прави тим који ће једног дана бити шампион...''

Разумљиво је да смо, као Гробари, нестрпљиви и гладни успеха. Ипак добро памтимо и не тако давно боље време... Али, ми смо у овом тренутку још увек у фази када клуб и тим ваља чувати, не толико од дешавања на терену, већ ван њега... како год знамо и умемо... Ни ја нисам срећан због тако високог пораза, али све то су ипак припреме... прва права утакмица, ако сам добро упамтио календар, следи за две недеље на АБА Суперкупу или како ли се већ зове када играмо са Морнаром и где ћемо, колико-толико, имати праву слику о томе шта може овај тим... тим који још увек није комплетан и који се још уиграва...

На крају крајева, покојни стари често ме је као клинца крпио што бих преплакао утакмицу коју смо изгубили... ипак ме је учио да навијам за Партизан, а не за резултат на семафору...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Bolje da nisam gledao ove highlightse.. Baskonija izgleda ko SAS u najbolje dane, vozali su nas ko mala deca.. posebno zadnji minut na ovom videu je horor..
 
  • Like
Reactions: Zex

sprars

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
175
Reaction score
191
Локација
Loznica - West Coast of the Serbia
da, nazalost je tako... ja se opet nadam da je to od prevelikog respekta prema protivniku, kao i do same neuigranosti, treba vremana da se sve ovo poveze. Jedino u cemu sam zaista skeptican je to Canetovo "umece" da nas poveze :\ videcemo...
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.759
Reaction score
19.343
Локација
Nickname
Za nešto manje od pola sata Zaragoza - Partizan.

Prenos je izgleda na Areni 3.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top