Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Koliko me secanje sluzi, Dejan Milojevic je bio jedan od losih sutera sa linije slobodnih bacanja. Onda je promenio tehniku tako sto se vracao korak unazad ili pri sutu je iso korak unazad, ne mogu da se setim. Poenta mi je da se to moze popraviti ako si spreman da to popravis.

Takodje je i Veseli najsveziji primer za to..
 

sprars

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
175
Reaction score
191
Локација
Loznica - West Coast of the Serbia
......Takodje je i Veseli najsveziji primer za to..

Veseli je oduvek imao problem sa koncentracijom kada su sl. bacanja u pitanju, kod njega uopste nije bila problem krutost pri izbacaju ili nesto slicno :) btw. slazem se da se taj segment kod igraca moze popraviti.... kad je Sekil O Nil (svojevremeno) uspeo da popravi izvodjenje sl. bacanja ne sumnjam u Nikolu da ce i on to uciniti :)
 

rasimPFC

Grobar
Учлањен(а)
09.12.2008
Порука
560
Reaction score
1.673
Локација
Vranje
Dobrodošao Nikola!!!
Koliko me secanje sluzi, Dejan Milojevic je bio jedan od losih sutera sa linije slobodnih bacanja. Onda je promenio tehniku tako sto se vracao korak unazad ili pri sutu je iso korak unazad, ne mogu da se setim. Poenta mi je da se to moze popraviti ako si spreman da to popravis.

Takodje je i Veseli najsveziji primer za to..
Dodaj na tu listu i Nikolu Pekovica. Koliko se secam, prve sezone(kad je bio zamena Kosti), bio je katastrofalan. Nakon leta priprema, pogadjao je i sa distance.


Inace, dobrodoslica Nikoli!!!

Mislim da je ovo prvi kosarkas koji je igrao u prvom timu KKP-a a da je iz Vranja?
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Procente sa penala odredjuju 3 faktora u tom momentu:
-koncentracija,
-tehnika suta,
-fizicka (ne)spremnost (umor,kondicija...)
Ako u tom momentu nemas 2/3 od navedenog ,promasio si bacanje.
Mislim da je ovako nesto Dule rezonovao u nekom intervjuu..
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Ljudi ima li neko link za utakmicu veceras, trenutno sam u Australiji pa da bih mogao da pratim. Hvala unaprijed, pozz
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
^
Partizan video materijali ukucaj na google-u. Tamo ćeš naći link.

Aj da počnemo 2019. kako dolikuje nama Grobarima. Neizvesna završnica, bensedini i pobeda naravno! :pfc:
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.845
Step je bio i Duletov ljubimac.
Sut za tri, iz reketa, slobodna...kad on sutira znas da ulazi, nema greske.
A glede slobodnih bacanja i procenata, ko je preziveo Tomasevica, ni pakao mu nece tesko pasti :D ili ne dobaci do kosa, ili u prvi obruc, ili potegne u tablu toliko jako i skoro pravolinijski da nema sanse da se odbije u kos. Jeste bio borac, i mnogo je znacio, ali bacanja, uzas.
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Još pola sata. Kako bi bilo lepo da pobedom otvorimo ovu godinu i top16 fazu. Ajmo Crno - Beli.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Pejdz...u osnovnoj skoli mozes naci klinca sa jacom muskulaturom od njega. Ovo samo Trinkijeri moze da dobije.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top