Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

djolehaubica

Početnik
Учлањен(а)
12.12.2011
Порука
86
Reaction score
598
Oplenac said:
Sta koji kurac nije lepo?!
Ciganskoj nesreci su uvek radujem, najiskrenije, prosto uzivam u tome.
Da nije tako, pomislio bih da samnom nesto nije u redu.
Zajebi politicku korektnost prema njima.

Mislis "sa mnom"? :-D Slazem se u potpunosti, ovo je bio odgovor na komentar nekog sektasa koji je u medjuvremenu s'pravom uklonjen.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Si, Lendejl, Pejdž, Nikolić, Gegić, Renfro... kako normalni, dobri momci, na zemlji, u službi ekipe... Čestitke pre svega Trinkijeriju što je to sve posložio, Novici koji sa njim to održava kako treba, ali i onima koji su ih doveli, izabrali u moru igrača, realno. Očigledno se vodilo računa i o tome, jer se vidi na svakom koraku... i kao što rekoše milion ljudi pre mene, i na društvenim mrežama, baš volim ovu ekipu.

Primera radi, kad pogledam one ciganske nabeđene njuške poput Cirbesa, Reglanda i Berona, jednostavno nije isto...
 

kibo

Početnik
Учлањен(а)
22.10.2018
Порука
41
Reaction score
100
Da ne skoče odmah svi povodom sledećeg, ali mislim da je ostrašćenost nešto što više krasi njih nego nas. EL sudije bi trebale uvek da sude naše mečeve. Među njima i Belošević. Znam, znam... Ali recimo ono što znam iz prve ruke da el sudije ne žele da sude derbi jer im to u životu ne treba zbog pritiska. Pogotovo od strane zlog patuljka, gde je svaki meč kao da igraš u sred oake pod raketnim udarima. Opet el sudije bar kolko tolko neće da rizikuju karijeru zbog nekih tendencija u domaćoj košarci i jedini imaju ime da se relativno odupru i sude relativno korektno. Relativno je nama i dovoljno, samo da ne bude sistematskog navlačenja.
Zamisli samo sudjenje sa spanskog finala kod nas...Nase sudije su pod ogromnim pritiskom...
 

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
Ma ne da nije isto, nego nije moguće da se poredi. Mnogi se podsmevaju kada kažemo LJUBAV u profesionalnom sportu - Međutim, KKP i sve u njemu doživljavam kao deo sopstvene porodice (iako nikog ne ni ne poznajem lično). Pazi, navijam za SD Partizan u svemu, taman da je pikado, ali košarka mi je 10lvl iznad svega.

Nije moguće opisati. Znaš one trnce, trema u stomaku čitav dan pred tekmu kao da ti dete polaže prijemni ispit npr. Ono kad ZAISTA plačeš od sreće ili tuge. Nije samo ova ekipa, svaka ekipa KKP - meni je to prosto tako, a tako je i svima. Tu energiju čovek ne može da ne oseti a igrači su LJUDI, oni osete da svi ŽIVE PARTIZAN i ne mogu da se izoluju, profesionalizuju od tog osećanja ni oni sami.

Sunce ti poljubim, ne zna se kad smo im veća podrška da li kad ide dobro ili kad se gubi... Nikada to niko nije mogao da doživi u sportskoj karijeri da se nakon IZGUBLJENE TEKME ori dvorana kao da smo pobedili, da se igrači zovu na "bis" a usrali su motku npr. To u svetu sporta ne postoji NIGDE osim u KKP.

I kako onda da tu LJUBAV ne uzvrate. Da su tribine kao nekad, tek bi onda to bilo ono pravo. Zamisli tek to? Njima je jednostavno trebao trener koji je ZALJUBLJEN U KOŠARKU a Trinki je upravo to. Poštuje igru, poznaje istoriju, voli i ceni, klanja se pred legendama Partizana. On je prvi "kleknuo" i "poklonio" se veličini INSTITUCIJE, pokazao je igračima koliko su MALI (zajedno sa njim) i koliko je zapravo požrtvovanja potrebno i poštovanja kada se igra za svetinju! Na stranu to što momci jesu talentovani a on jeste stručnjak.

Imaju "ono nešto" što od vermena Duleta nisam video a sad gledam i ježim se na neki čudan način ponovo... Ovo sad jeste probuđena zver, konačno jeste upaljena mašina. Neka se bore neka se melje pa kako nam bude. Ako tribine daju sve od sebe, ako se poklope neke kockice biće ovo sjajna sezona...
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Gledam Tegijevu emisiju i pitam se, da li još neko vidi neki poseban odnos Novice i Vanje, ili sam ja tu nešto uzrokovala?
 

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
Pratim Tegija i ja upravo... Ljudi Ćoravi je izgubio kompas skroz. Ovo sada prevazilazi navijačka opredeljenja, ovo je čudna neka dijagnoza i nije za zajebanciju. Bože me sačuvaj kakve su to konstrukcije. Ajd kontam "vruća glava" ali ako je gledao snimak, morao bi da se javno izvine ne Partizanu već celoj Srbiji. Ovo je patološka mržnja koja nema kraja.

Čitao izjavu jesam ali kad ga čuješ zvuči strašno, odvratno - nemam reči kojom to mogu opisati. Ej "novinari se boje" Partizana pa neće da stave Vesnu u zaštitu. Pa nije ona predmet derbija, ne igra se košarka zbog nje Bog te mazo! Novinari se boje a on ladno zabranio da mu se postave pitanje!?
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Ne volim kad mi se potkrada greška, pa moram i molim da mi se oprosti, jer Edit istekao - utripovala, ne uzrokovala (auto correct, jbg)...
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
možda se ne svira standardni ali sviran je nameran faul ( što i jeste bio, niti je lopta bila cilj niti ju je ovaj njihov dodirnuo), pa su preinačili posle "gledanja snimka" ( mada bih pre rekao, gledanja u Ćokija) u običan da im ipak daju neku šansu, znajući da će naš igrač da uradi to pošteno čak i ako pogodi prvo, kao što i jeste
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.749
krstic je klasican primer onoga sto zovemo "realnim" grobarima...
Btw, krsticu mars u picku materinu crvu podanicki, dalje od Partizana!
Jos jedan iz plejade bivsih igraca, koji je precrtan za sva vremena, bar kod mene!

Jeste bio faul ali se ne sudi?! Alo majmune, jel faul ili nije?! ako jeste, kako se ne sudi?!
Jel lopta u derbiju izasla u gol aut?! Ili je malo izasla u gol aut, ali to se ne sudi?!
 
Последња измена:

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
A šta, kao, aškalije bi nas u eventualnom produžetku dobile, pogotovo kad bi se ispostavilo da očigledna namjerna nad Lendejlom nije svirana?!
Daj da se ne zajebavamo!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top