Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Šta kakav, dečko je u Armaniju veoma jake utakmice. Niznjem bio dao 36 poena i to protiv Parahuskog.
Kasnije je u Barsi bio lošiji, posle valjda povredio i šaku.

Samo ja ne verujem da mi možemo ovako nešto da dovedemo, osim ako nije nešto baš povređen.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Sameuls je za ABA ligu prejeben igrac. Pitanje je sta mu to fali pa dolazi kod nas i dok kad ce ostati ako dodje sa obzirom da nece igrati za male pare sigurno a mi bas redovno ispalcujemo igrace.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Ne svidja mi se sto je procurelo ranije pre promocije da ga zelimo, sad kad ovi sakali iz predgradja i coravi reaguju, nista me ne bi cudilo. A i drugi platezno jaci evropski klubovi mogu da se zainteresuju. Jebote Tegi iskuliraj dok ne bude gotovo.
Inace igrac je paklen.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.813
Локација
Nedodjija
Ne svidja mi se sto je procurelo ranije pre promocije da ga zelimo, sad kad ovi sakali iz predgradja i coravi reaguju, nista me ne bi cudilo. A i drugi platezno jaci evropski klubovi mogu da se zainteresuju. Jebote Tegi iskuliraj dok ne bude gotovo.
Inace igrac je paklen.

vec jesu, kakve se sve informacije pustaju i sta se sve spinuje :puke
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Sameuls je za ABA ligu prejeben igrac. Pitanje je sta mu to fali pa dolazi kod nas i dok kad ce ostati ako dodje sa obzirom da nece igrati za male pare sigurno a mi bas redovno ispalcujemo igrace.

Ovo sam se i ja pitao prije nego što sam počeo da čitam tu vijest :)
Jednostavno samo se nametnulo to pitanje. Paklen igrač je bio prije 2-3 godine, a sigurno i da nije star.
Ne bi valjalo da vuče neku povredu, ali ako je spreman onda je to sigurno TOP pojačanje.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ne vjerujem da ce doci taj Samuels ali ok. Lepo je i loziti se malo :D

Definitivno je tip igraca kakav nam treba i kakav nam je jako falio prosle godine. Zna da igra ledjima i da izmislja poene kad ne ide nista drugo. Dobre fizikalije i solidna IQ za igru. Definitivno igrac kojeg bi pozeljelo pola evroligaskih ekipa pa mi je sva ova prica nerealna skroz.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Nije star 28 godina, ja otvorio da pogledam godiste a ono vec pise da je nas igrac!?
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Samardo_Samuels

Neznam dal je tacno ali on je imao potpisano vec za nekui spanski prvoligas ali se na prvom treningu potukao pa je ugovor ekspresno raskinut... prosle subote...
 
Последња измена:

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
Nije star 28 godina, ja otvorio da pogledam godiste a ono vec pise da je nas igrac!?
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Samardo_Samuels

Ne znam dal je tacno ali on je imao potpisano vec za neki spanski prvoligas ali se na prvom treningu potukao pa je ugovor ekspresno raskinut... prosle subote...

"On August 18, 2017, Samuels signed with Spanish club Real Betis Energía Plus.
On September 21, 2017, he parted ways with Real Betis Energía Plus before appearing in a game for them."
http://www.sportando.com/en/spain/a...-betis-energia-plus-officially-part-ways.html
http://www.sportsmax.tv/?q=articles...parts-ways-real-betis-after-tempestuous-month
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Da ne baksuziramo dok ga ne vidimo sa salom i loptom na aerodromu :)
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
sa loptom na aerodromu?
je l' to kao ono tupavo HR pitanje "koliko košarkaških lopti je moguće smestiti u avion?" ? :roll: :D
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Hahaha ne nego su se oni ameri Bejker i Skin slikali sa crno belom loptom na aerodromu.Mada ispostavilo se baksuzno.A mozda nam je to i lekarski pregled.Imao je povredjenu ruku pa da ga testiramo pre nego sto sedne u taksi :)
 
Последња измена:

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
nisam to video..
otkud im sad to sa loptom?
'ajde razumem šal, dres, mada i to već na aerodromu a ne prilikom predstavljanja posle potpisa je preterano za igrače koji nisu toliko poznati da predstavljaju dokazano pojačanje pa da marketing iskoristi i tu priliku..

da neće da ovi i malo driblaju i žongliraju direktno iz aviona kao jedan iz FK koga još čekamo da pokaže da pare date za njega nisu bačene u vetar? :prekrsti
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
...ma sve je dobro dok ne saljemo graCki autobus po centra... :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top