Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Usrali se od srece sto ne dolazim.
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Gagic je kosarkas KK Partizan. Tako je kako je. Kome se ne svidja, nek dodje u Pionir i iskaze protest na sledecoj utakmici.

I onda dođe ekipa janjičara i išamara te kao mladog majmuna.

- Alo bre, slušaj bre, ko si ti da dovodiš u pitanje odluke preCednika Ostojića i predsednika svih naroda i narodnosti? Š'a ima da misliš? Učlani se u stranku, pa u grupu, onda akcije i šamaranje i tad možeš nešto da se tu buniš.

Ovo što su Dr. Mo i Profesor napisali je suština.

Izgubili smo dostojanstvo i identitet, a uz to smo postali protočni bojler za kojekakve košarkaše, ako se neki mogu i nazvati tim imenom.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.949
Reaction score
26.997
I onda dođe ekipa janjičara i išamara te kao mladog majmuna.

Mislim da oni vise i ne dolaze na basket, posto su postigli cilj. Pun Pionir su sveli na nekoliko stotina ljudi, koji su rastrkani na sve strane, a to sto pojedinci vicu, nije vise strasno. U ruiniranju posete su imali obilatu pomoc kluba, koga je savrseno zabolelo uvo za nekoliko premlacivanja svojih simpatizera/navijaca od strane gore pomenute grupacije kao i od fantomske grupacije bez navijackih obelezja...Na kraju krajeva, sto bi ocekivali reakciju kluba na ta premlacivanja, kada nisu stali u odbranu sopstvenih kosarkasa posle trovanja u Nisu, dve godine za redom.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.312
Reaction score
10.916
Локација
Beograd
Ja sam, zarad ljubavi prema KKP, naročito prema njima, progutala mnogo, oprostila ništa. Ali, već neko vreme nemam neku posebnu želju da idem u halu, a to mi jako, jako teško pada, i mislim da je to i bio cilj, da nama, običnim, redovnim, najvernijim navijačima, tu želju i ugase. Još uvek nisu, još je ona tu, tinja, kao ispod tone drveta kad ostane samo žar, ali me boli što njih za nas i nije briga. Bitno je da su tu platice, kakve god bile, stižu, staž se redovno povezuje, neću da kunem a malo mi fali, a nas ko jebe, i navijače i Klub i istoriju koju smo pisali i ispisali u svetskim a ne samo balkanskim okvirima, i ovo je ono, baš, klasično ne pišanje po svemu tome nego takav težak proliv, da ja nemam reči... To što su njega doveli, kao da su mi so na živu ranu sipali, a ja, i pored svega, sutra kad odem u halu, ne mogu, a želela bih da je drugačije, da jebem majku naglas igraču koji igra za MOJ PARTIZAN... :( Nisam ni Stojkoviću, ni Ožegoviću, ni Tomiću, ne mogu ni ovom izdajniku, jbg, on za mene to i jeste, kako god i šta god on priča i kako doživljava svoj odlazak, hoću reći izdajstvo... Ne boli mene toliko to što je on otišao, odlazili su i odlaziće i bolji igrači i veći ljudi od njega, ali način, opravdanje, e to ne praštam, pa šta god da bude. Nisam oprostila, i neću i ne mogu, Duleta, o ovom, ne bih da vređam pa će ostati na pokaznoj zamenici, neću ni da pričam...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Ja sam, zarad ljubavi prema KKP, naročito prema njima, progutala mnogo, oprostila ništa. Ali, već neko vreme nemam neku posebnu želju da idem u halu, a to mi jako, jako teško pada, i mislim da je to i bio cilj, da nama, običnim, redovnim, najvernijim navijačima, tu želju i ugase.

To ti je to otprilike. Pored svega preko čega je teško preci, njih ce jedino puna hala boleti.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Uzgred, resavanje velikog problema se radi tako sto ga podelis na manje pa resavas jedan po jedan. Svestan sam da se dugovi ne mogu obrisati preko noći, ali ono sta može je recimo ekipa zadužena za fizičku spremu igraca. Toliko bodu oči padovi u igri i ako ima volje u upravi (u sta sumnjam pored cigana Nedića) ovo je jedna od prvih stvari.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Gagic se vraca, najbolji centar u ABA ligi, a Dule je arhineprijatelj Partizana i ne smije da mu ni pridje blizu i jos ga gasi. Ko je ovdje lud? I jos treba objasnjenje? Pa vise postovanja prema Duletu imaju pojedini mandovi nego neki navijaci Partizana. Radi Gebels ne staje.
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Gagicu sestru i zenu ti ....., pamticu tu trojku nolana dok sam ziv...
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Prijatno sam iznenađen reakcijama na forumu. :D

Stvarno se trude iz petinih žila da iz Pionira oteraju i poslednjih 200 navijača. 700k bespovratno...Takvih priča su se cigani naslušali od Vesića i Pauka, dok nisu upokojili prostitutku. Bojim se da ćemo se koječega još nagledati...
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Tako je, Kizo, kovčeg za nas je odavno bio pripemljen, samo je pitanje da li bismo u njega legli koji mesec pre ili kasnije.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.466
Reaction score
2.240
Od trojke smita, mi tonemo svake godine sve dublje. Da smo tada dobili utakmicu skoro 99% bi osvojili aba ligu i igrali evroligu.
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
I šta s tim? Produžili bismo sebi agoniju za godinu dana, a sad bismo ponovo bili na granama na kojima smo sada, možda i nižim jer bi plasman u EL tada moguće jako iznervirao vožda, pa bi reakcija bila surovija.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Nimante, samo jedna korekcija, ako dozvolis - nize ne bismo mogli da budemo, sve i da hocemo, ovo je dno dna, tako da bi mozda ta surovija reakcija obolelog diktatora bila spasonosna na neki nacin.
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Rezultatski ovo sezona je zavrsenja jos sredinom decembra, u po se necemo plasirati a ispasti iz aba lige sve i da hocemo necemo moci pa iskoristiti istu za bacenje klinaca u vatru, da sto vise nasih mlađih iz pogona, i sto smo ih dali drugima na kaljenje ubacimo u prvi tim i da se spremaju za kls, jer nas u kls ceka teska borba za aba ligu sledece godine jer vrlo lako može zbog kojeficijenta da sledece godine imamo samo 3 predstavnika
Ostatak sezone moramo da vidimo da sto vise vratimo dugova, evropu nema potrebe ni da jurimo jer za istu trenutno i nismo, zadrzati klince za sledecu i da se velikoj vecini iz sadasnje ekipe zahvalimo na saradnji.
Canku nema potrebe stvarati rezultatski pritisak, jer rezultata svakako i nemamo niti cemoga i imati, on nam je najmanje kriv i najgore sto sada moze da se uradi da njega teramo posle dve nedelje
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.949
Reaction score
26.997
Sezona je propala i pre nego sto je pocela, kakva sredina decembra i ostali izgovori i mazanje ociju. Takva ce biti i sledeca, i ona posle nje, i ona posle nje. KKP je pretrpeo najteze izivljavanje od svih nasih sekcija, za sad, a sta nam se sprema, dalo se naslutiti jos 2012, na konferenciji za medije iza ponoci u rupi.
Svako ko smatra da smo sami krivi, je neopevano glup i retardiran.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.376
Reaction score
3.948
Локација
NBG
Slican se slicnom raduje. Tako i parazitsko-izdajncka uprava sa gagicem.


Da se vratimo na istorijsko leto i cuveno spasavanje kluba od strane laznog predsednika Pekovica gde je Danilovic prodao klub sns-u.
Pred dolazak spasioca u klub, ovde su ljudi cija rec ima neku odredjenu tisinu taksativno izneli stavke nasih dugova (gde je slucajno marfin banka bila u istoj kategoriji Duletovog duga) i sve je to iznosilo oko 4.5M. Posle dolaska laznog predsednika dug je misteriozno porastao na 6 (da li je to Danilovic potrosio u kafanama, Dule investirao u slike ili parazit Tosa spiskao u mozzartu, samo Bog sveti zna).

Onda imamo sledece leto gde Dzikic zeli da ode na pocetku sezone jer ga ovi paraziti iz kluba jebu, ovde parazitska konjica prosipa pricu kako je to laz, kako se sve placa na vreme kao nikada do sad (zvuci poznato iz jedne druge uprave), kada ono medjutim
On kada je igrao kod nas, imao je platu 15.000 dolara, (kojih nije dobio) i bio je u tom trenutku najskuplji igrac u timu...
kako nije placeno a teklo med i mleko?!?! mozak da te zaboli.
Kada je nas pravi predsednik dobio nagradu u vidi KSS-a (nagrada za urusenje KKa, teranje Vujosevica i menjanje kursa sa uleba ka ultra mega Fiba ligi sampiona), a kada je lazni predsednik odlucio da ima pametnija posla, ostala je rupa.

Paraziti su popunili rupu nedicima i limarom. I to za 3 platice. Toliko je kostalo to. I dok je lazni predsednik sve regularno placao, limar je 2 meseca odlagao finansijski izvestaj (bez brige za 10 dana ce) dok nismo dobili na uvid sumu od 7.186.150 evra
Limar i nedici imaju za cilj da nabiju sto veci dug kao nekada projekat evropska zlezda. Ej bre obestecenje se placa za gagica seme mu se zatrlo. Sta je bilo sa onim Australijancem sa kojim isto visegodisnji ugovor potpisan? Ko ce to da plati? Partizanova verzija cuvenog Gromika? Od ove kuge i parazita sto ubija klub vec tri godine necemo moci da se oporavimo barem 10. Da ne pricam o bolesniku i njegovom bratu dok jos uvek jasu.

Dok ne oteramo sve parazite iz kluba, nedice i ispravimo sve nepravde koje ucinjene u medjuvremenu, necemo nista uraditi na sportskom planu a za to ce se pobrinuti karma. Bice jos neki Nolan Smit. Ili retard guduric o tablu ili posle 5 koraka.

Moramo da otvorimo novi front inace i sledece godine ce nam pojesti skakavci.
Cetvrtak 04.01.2018. 17h Pionir, da se fino doceka gagic i jebe mater upravi i nedicima
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Nimante, samo jedna korekcija, ako dozvolis - nize ne bismo mogli da budemo, sve i da hocemo, ovo je dno dna, tako da bi mozda ta surovija reakcija obolelog diktatora bila spasonosna na neki nacin.

Ma koliko mi teško bilo da priznam, u pravu si.

Nikad do sada nisam osjećao nedostatak želje da idem na utakmice KKP. Sada mi je gotovo svejedno. Gledam šta rade i ne mogu da vjerujem.

Džaba sve, sve i da umre i bude zakopan, meni je Partizan dao toliko toga. Ne mogu da mu okrenem leđa sad kad to upravo i žele.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top