Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Sa svim svojim nedostacima Gos i Miler su bili pola ekipe, idu skoro sigurno, posto su nam sanse za PO minimalne, o zamenama je smesno pricati, sledi nam borba za aba ligu, jednostavno gasi svetlo
I da pocinjem stvarno da zalim Canka zbog toga gde je dosao
 
Последња измена:

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
:DPre neki dan na instagramu Dalo cestita Bozic na srpskom i pise vidimo se uskoro grobari
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Gos bi uz malo truda mogao biti pola tima, Milera mi uopste nije zao.
Ovaj tim bi bio 30% bolji ako bi Milera zamjenili Tepicem.

Mada, fica covic je vjerovatno dosta realnija zamjena...
 
Последња измена:

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Himki je smesan klub i ne daj boze da se ugledamo na njih.
Imaju novac i nista osim toga. Ozbiljan klub ne sme da zavisi od jednog igraca.

Odlazak Milera nista nece promeniti. Momak igra lose odbranu ali daleko od toga da je jedini problem, sto se i vidi vec sad kad mu je smanjena minutaza.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Nažalost, prošlo je vreme kada smo mogli bilo koga da nazivamo smešnim klubom.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Pominje se neki amer plej, iz MZT, sad je u Trikali, kratkoročni ugovor, Tejts, tako nešto, ne sećam ga se uopšte, a sezona 2016/17...
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Ako je sad u Trikali a pre toga bio u MZTa onda je to Xavier Thames i cisto sumjam da bi ga doveli zato sto je potpisao za grke pre neke 2 nedelje
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
^
Taj je, pa da, ali i piše da je neki kratkoročni ugovor u pitanju, ono, tipa, mesec, dva, pojma nemam, zato i okačih, možda neko zna više... mene ovo ubi...
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Xavier Thames je odlican igrac...nazalost ne verujem da cemo ga zavrsiti
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.751
Ostoja je prodana dusa koja "odlicno" radi svoj posao. Nece on uraditi nista sto ga moze "skrenuti" sa pravog puta!
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.729
Локација
Beograd
Izuzetno ga raduje sto ce nam prodati dva najbolja igraca koji imaju ugovor jos godinu ipo dana za po "fantasticnih" 100000e a uz to je oterao jedinog centra,doveo izdajnika umesto njega i sprecio dolazak Zagorca...
Aj da se kladimo da ce Duleta optuziti za ove prodaje jer im trebaju pare da ga isplate a onda ce naprasno pare da isceznu a Dule ce da bude proglasen dezurnim pljuvacem i izdajnikom i da ne moze da se strpi da se proda Vanja Marinkovic.Ringispil...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Izgleda da će Ivan Marinković postati slobodan igrač. Eto prilike da dovedu nešto ispod koša, a da liči na igrača.
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Prodaja Gosa i Milera znaci da smo rezultatski digli ruke od ove sezone, tj od PO, dakle od EK sledece sezone nema nista, sto ako posmatramo nase ucesce u ovaj i nije steta, smatram da nam je EK samo odmogao najvise psiholoski, EK nam niko nece ustupiti to je sigurno.
Da li je isto biti 5 ili 10 naravno da nije, na kraju to ce i fiba za cl da gleda ako resimo da sledece igramo evropu
Posto pocetak kls zavisi od rezultata fmp2, najranije je da kls pocne u aprilu, imamo celih 3 meseca da se spremimo, jer cemo sigurno voditi veliku borbu za aba ligu pogotovu ako zbog loseg kojeficijenta spadnemo na 3 kluba.
 
Последња измена:

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Prodajom Goss-a mi se odricemo i novca,ne samo rezultata.Tog igraca bi smo mogli prodati za pola miliona na kraju sezone ,oni hoce da ga daju za 100k eura.Pa meni da neko toliko nudi za takvog igraca(po meni bolji od 90% igraca iz EL)ja bi rekao...neka mi igra jos godinu ipo dana pa nek ide za dzabe ali za te pare ga ne dam.
Sada je jasno,ova uprava ima nedvosmislenu zelju da nas unisti totalno.Najuriti ih sto pre.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Nema to ko da spreci izgleda. Nismo isti, ali juče.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top