Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
kada cete shvatiti da je da trojka skoro pa NE bitna !

Meni je itekako bitna! Isto kao i artmedija!
Jurcam jebenih 650km da bih uhvatio bar jedno poluvreme utakmice. U neverici gledam sut i stojim tako, nepomeram se ne znam ni sam koliko dugo.
Isto tako je za mene poraz protiv barselone za kos, isto tako mi je bitan poraz protiv ausburga, isto tako mi je bitan Nis, Krusevac u fudbalu.
Rim u vaterpolu.

Bitno je sve to. To nas odredjuje, to nas prati celog zivota.
Zbog toga ga volimo!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.291
Reaction score
18.485
Локација
Kej Republika
Slican se slicnom raduje. Tako i parazitsko-izdajncka uprava sa gagicem.


Da se vratimo na istorijsko leto i cuveno spasavanje kluba od strane laznog predsednika Pekovica gde je Danilovic prodao klub sns-u.
Pred dolazak spasioca u klub, ovde su ljudi cija rec ima neku odredjenu tisinu taksativno izneli stavke nasih dugova (gde je slucajno marfin banka bila u istoj kategoriji Duletovog duga) i sve je to iznosilo oko 4.5M. Posle dolaska laznog predsednika dug je misteriozno porastao na 6 (da li je to Danilovic potrosio u kafanama, Dule investirao u slike ili parazit Tosa spiskao u mozzartu, samo Bog sveti zna).

Onda imamo sledece leto gde Dzikic zeli da ode na pocetku sezone jer ga ovi paraziti iz kluba jebu, ovde parazitska konjica prosipa pricu kako je to laz, kako se sve placa na vreme kao nikada do sad (zvuci poznato iz jedne druge uprave), kada ono medjutim
kako nije placeno a teklo med i mleko?!?! mozak da te zaboli.
Kada je nas pravi predsednik dobio nagradu u vidi KSS-a (nagrada za urusenje KKa, teranje Vujosevica i menjanje kursa sa uleba ka ultra mega Fiba ligi sampiona), a kada je lazni predsednik odlucio da ima pametnija posla, ostala je rupa.

Paraziti su popunili rupu nedicima i limarom. I to za 3 platice. Toliko je kostalo to. I dok je lazni predsednik sve regularno placao, limar je 2 meseca odlagao finansijski izvestaj (bez brige za 10 dana ce) dok nismo dobili na uvid sumu od 7.186.150 evra
Limar i nedici imaju za cilj da nabiju sto veci dug kao nekada projekat evropska zlezda. Ej bre obestecenje se placa za gagica seme mu se zatrlo. Sta je bilo sa onim Australijancem sa kojim isto visegodisnji ugovor potpisan? Ko ce to da plati? Partizanova verzija cuvenog Gromika? Od ove kuge i parazita sto ubija klub vec tri godine necemo moci da se oporavimo barem 10. Da ne pricam o bolesniku i njegovom bratu dok jos uvek jasu.

Dok ne oteramo sve parazite iz kluba, nedice i ispravimo sve nepravde koje ucinjene u medjuvremenu, necemo nista uraditi na sportskom planu a za to ce se pobrinuti karma. Bice jos neki Nolan Smit. Ili retard guduric o tablu ili posle 5 koraka.

Moramo da otvorimo novi front inace i sledece godine ce nam pojesti skakavci.
Cetvrtak 04.01.2018. 17h Pionir, da se fino doceka gagic i jebe mater upravi i nedicima

Od A do Š. Potpisujem!
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.509
Reaction score
23.382
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Kad ovi odu, dug će biti preko 10 miliona, naravno, bez i jednog trofeja.

Nama država neće vraćati dugove kao kurvi, nećemo se oporavati ni za deset godina.

Seme im jebem!
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.188
Reaction score
2.829
Локација
Где год ОН да игра!!!
Ja ne vidim izlaz iz ove situacije s obzirom da ce ovaj psihopata (AV) da nas jase jos ko zna koliko dugo! Nego kad bi stavili katanac sto pre, da se konacno zavrsi ova agonija, da nam vise ne mrcvare duse i mozgove! :confused
Oguglao sam na sve ovo. Nestrpljivo cekam sta ce na kraju da se desi!

Neka nam je Gospod Bog upomoc!
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Ovo sto kaze MVP, djavo je odneo salu. Partizan nema nikog osim grobara, to je valjda jasno. Pokrenuti dupe, animirati svako svoje pa u Pionir. Babe narikace nam ne trebaju.
Radi se o opstanku kluba. Koliko god ljudi mozete dovedite u Pionir. A sledeci put kada pokusaju nekog da biju, pa majku mu jebem batina ima dva kraja.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.509
Reaction score
23.382
Локација
U zemlji cigana i realnih debila

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Od leta 15 pa do danasnjice svaki nas sledeci korak bio je gori od prethodnog
Koliko se secam Pekovic zadnju utakmicu je gledao protiv Paoka i cini mi se da se u to vreme pricalo da je dug smanjen za 2 M, kada je PSD odlazio govorio je o dugu od 5 M, pa logicno pitanje ko napravi sad 7 M i ko istinu govori...
Nije to vreme od pre 10 god, to su god, dve u nazad, niti da se dugovima ne moze uci u trag
Mora javno da se izađe i kazu ko je pravio dugove u cije vreme i ko su poverioci !!!
Da li postoji mogucnost privatizacije KK, cini mi se da se jedno vreme govorilo nesto o turskom efesu pa posle o gazdama panatenikosa iz doba obradovica ?
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.312
Reaction score
10.916
Локација
Beograd
Novosti pišu da Miler ide u Gacijantep, samo ne piše kad, ima li, tj. kakva je caka sa prelaznim rokom, ako može tako da se nazove?
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Mislim da je rok se prelazni rok zavrsava krajem februara, ili krajem januara. Sasvim dovoljno vremena za sve, ako je ovo sto govori Matic istina
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Gotovo sigurna prodaja Millera koji uz Gossa jedini zna da pogodi kos jasno nam stavlja do znanja da se Ostoja i co. trude vec sada da osakate potpuno Partizan pred duel sa limenima,ne bi li limeni uspeli da prebace onih nasih +41 u medjusobnom duelu.Samardo je oteran jer je neko hteo da nas osakati,taj isti sada hoce da zalivadi i ovog bez normalno bilo kakve zamene.Da se razumemo Miller je cirkuzant,bez odbrane,ali i kao takav bar zna u napadu kos da da.
E sad ako je Gagic zamena za Samarda,braco grobari ostaje nam samo da strepimo kakva ce nam zamena za Millera biti.Bruka i sramota
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Miler je najgori odbrambeni igrac u istoriji Partizana, nazalost. Ako imaju dobru zamenu, odlicna odluka.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Ostali prosto kidaju odbranu, pa je jedini Miler problem. Nego njega jedino mogu negde da uvale, za neki sitniš.

Apsolutno nebitno da li Miler ide ili ostaje, da li je zamena Dalo ili Kurtis Džerels.

sns govna se sprdaju i sa klubom i s nama navijačima.

Mater im jebem!

To je ta renesansa koju su nam nudili idolopoklonici glavnog vođe. Samo da ode debeli Dukljanin.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.949
Reaction score
26.997
Ko god podrzava bilo koji potez ove osvedoceno izdajnicke uprave, je ciganska picketina! Ja nisam politicki korektan kao Kimi, a stvari treba nazvati pravim imenom.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ozbiljne ekipe u ovom periodu dovode ono sto im nedostaje, mi prodajemo i ovo sto smo jedva skrpili. Mislio sam da ne mogu biti vise razocaran nego sto sam bio u pitanju KK ali eto pogrijesio sam ocigledno.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top