Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Volim ja Partizan, ali moram biti realan. Ljudi, Gagić i Ivan Marinković nisu mogli da igraju u Ješilgresunu. Alo. Ješilgresunu. Marinković lagano igrao i u Zvezdi posle nas.

Šta je kriterijum dovođenja igrača na kilo? Mislim, kvalitet očigledno nije.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
Nikada nije ni imao više.

Imao je jednu dobru sezonu u Zadru i ništa više, nekada veliki talenat.
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
Ko je ovo?
Valja li čemu?

edit: Na Žurnalovom sajtu piše da Miler ne putuje u Laktaše, razumno, s obzirom da smo obezbjedili istorijski uspjeh - opstanak .. za dvije godine novi napredak, možda čak i četvrta pozicija ne bude daleko.
 
Последња измена:

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
I ja se pitam cemu bacanje para na anonimne crnce kad je vec jasno da je sezona promasena.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Miller je za ovog D.Rose licno.Nema sta Ostoja nas suptilno gura u kanal.
 

Bajchela

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
593
Reaction score
137
Najgore je sto gledam i citam sve, a ne vidim izlaz iz ovoga.

I da ih oteramo, koga dovesti ? Naravno ne govorim da treba ostati, ali vise je pitanje sta posle ?!

Neverovatno psihicki mi lose pri posli sta se radi u KK.

Upalim tako da odgledam malo DV konferencije, pa utakmice one od pre i tako pa mi bude jos gore.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.979
Reaction score
25.985
Локација
ante portas
Miller je za ovog D.Rose licno.Nema sta Ostoja nas suptilno gura u kanal.

Zivo sranje.
Umesto da dovedemo nekog domaceg mladog igraca da bude projekat mi dovodimo amera trece klase iz Arisa.
Mogli su da pitaju zalizanog da nam da Aleksu Avramovica ili tako nekog mladjeg talentovanog jer ova prica sa "one season " Amerima je cista glupost.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Bolje cemo izgledati sa Kwame Vaughn-om nego sa Milerom. Vidjecete...
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Zivo sranje.
Umesto da dovedemo nekog domaceg mladog igraca da bude projekat mi dovodimo amera trece klase iz Arisa.
Mogli su da pitaju zalizanog da nam da Aleksu Avramovica ili tako nekog mladjeg talentovanog jer ova prica sa "one season " Amerima je cista glupost.


najveci problem je naci srpskog igraca na poziciji pleja...mnogo deficitarna pozicija...mislim za neku ozbiljniju igru i sistem...em su skuplji dosta nego Ameri.
juce su se spominjali Cvetkovic i Ilija Djokovic, tako da je jedina logika da se uzme neki Amer
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Nesto je moralo da se pokusa da se promijeni, ne treba sve pljuvati avansno.
Laik sam za kosarku, ali moram reci da smo u Podgorici dosta dugo dobro igrali, da nam je malo falilo da i Cedevitu dobijemo, da su nas cigani isprasili nenormalnim sutem, jer nam je odbrana bila uzasna. Tako da, osjecaj je da nam bas malo fali da ih sve ozbiljno ugrozimo, samo da se utegne konacno skok u odbrani i sama odbrana. Kup je prilika da okrenemo stvari za 180 stepeni.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Logicno da nebi kad im je trener na pocetku rekao da ce biti luzeri i negdje oko 10 pozicije na tabeli. Kao cilj postavio opstanak u ligi. Sve to kako bi sebe zastitio. Da ne pricam da nas je unazadio tjeranjem Samuelsa i Zagorca.

Na kraju se ispostavlja da nismo izgubili od Olimpije dobijeno i od Mornara (obije u Pioniru) mi sad bili 4 lagano.

Sta mozes igrati sa Djokom u reketu? Nista sto se zove kosarka. Bicemo bolji bez obzira na odlazak Milera al ne dovoljno da osvojimo trofej.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Miler je Mutin izbor i on mu se uklapa savrseno u njegovu skandaloznu kosarku koju forsira na 200 poena. To zavrsavanje napada bez mozga u 7. sekundi napada to mogu da igraju Dinamo Sasari, Bilbao, Torino ali Partiza ne sme. Sa njim i Gosom na pleju dobili smo 100 i kusur poena od jebene Igokee u Pioniru.

Canak ocigledno hoce da menja koncepciju i potpuno ga podrzavam.

Da se ja pitam doveo bih na poziciju 1 Iliju Djokovica, strasan je defanzivac, ekipa bi spolja dobila na cvrstini.

Nadam se da ce jos neki igrac spolja dobiti simiku i da cemo dovesti igrace sa kojima cemo moci da se nadamo nekom iskoraku u aba ligi u odnosu na prosle sezone.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top