Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Sve sve, ali propali Grbovic... da pljuje po svemu grobarskom jer je nesposoban da zaradi za zivot
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Pa nije dzaba grbovic.. opravdava svoje prezime..
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Cemu toliki animozitet prema Grbovicu?

Covjek je surovo iskren kad prica kod Tegeltije..tu i tamo nesto pretjera ali ne znam cemu takvo misljenje o njemu
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Cemu toliki animozitet prema Grbovicu?

Covjek je surovo iskren kad prica kod Tegeltije..tu i tamo nesto pretjera ali ne znam cemu takvo misljenje o njemu

Mozda zato sto je u sns timu za Beograd ili kako se vec zovu...
Gde ce usko da saradjuje za, zamisli, milanom gurovicem...

Molim se, da se Bog ne naljuti na mene, zbog ove moje izjave :

Proci ce i ova kuga Srbiju. Bices opet gladan grbovicu...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Ne zelim mu da bude gladan, daleko od toga... Jos se ja secam nekih dobrih igara, mada je i igracki bio poput onog nebojse traume ilica, ispucavao 50 lopti po utakmici..
Krivo mi je jebote, jede govna godinama tu ocekujuci da mu Partizan resava egzistenciju, pa koju si ti picku materinu radio 8 godina u Partizanu, gde su ti prijatelji iz kosarke , jel moguce da ti nemas kome da se javis u zivotu za pomoc nego oces leba na ovaj naprizemniji i najpoganiji nacin. Idi bre Grbovicu u kurac...
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Nista ,moramo da ispunimo cilj za kraj godine a to je nekih 10 miliona duga.
Pa kako bre 10 miliona?
Sta hocete doveli smo toliko novih igraca,prekaljene amere,francuze,vratili reprezentativca Gagica,a to sve kosta.

Hvala puno,bivsa ciganska upravo.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Ovaj lik kuca preko dvojice! :eek:
Izgleda kao vrhunski atleta,e sad kakav je u ostalim segmentima ostaje da vidimo.
Samo mi nije jasno koju poziciju pokriva,neka trojka izgleda...
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Si vido bogte,precednik javno pohvali precednika a on samo "No problemo kolko para"
I vake precednike ste našli da kunete,pocrkali majci obojica dabogda.
 
Последња измена:

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Ovaj neki kao Gordon sto se tice fizikalija, cak mi djeluje da je jos bolji atleta ...
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
567
Reaction score
2.169
Kako se menjaju pojacanja ko na traci, dobro Ostoja radi svoj posao, kad ode bice dug 15 miliona...Ovako je i pokojna zvezda dovodila pojacanja... Samo se plasim da nas KK nece imati svog Djilasa i picoustog da to obrise gumicom.
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Muka kad se dovode pojacanja, kuknjava kad se ne dovode. Treba se dogovorit sam sa sobom.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Ja sam se dogovorio odavno sam sa sobom pa pozelim im da ih rak oguli do kostiju il da ih pokose mozdani udari pa da vegetiraju kao nas Partizan godinama i kad dovode 'pojacanja' i kad ne dovode.
Ajatolah vucko prvi pa svi ovi 'nasi' po njega crkli da Bog da.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top