Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Kako se menjaju pojacanja ko na traci, dobro Ostoja radi svoj posao, kad ode bice dug 15 miliona...Ovako je i pokojna zvezda dovodila pojacanja... Samo se plasim da nas KK nece imati svog Djilasa i picoustog da to obrise gumicom.

sam kazes da je pokojna, kako je onda obrisano... musavci ce navijati za zeleznicar za vjeki vjekov
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Napadacki vjerujem necemo dobiti nista posebno, brojke su mu blago receno prosjek. Nadam se da ce makar defanzivno nadograditi ekipu i bar sto se tice skokova.
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
On je krilo (trojka), ali s'obzirom da nam slabo skace centarska linija, ne bi me iznenadilo, da igra i krilnog centra (cetvorku). Vazno je, da nas stabilizuje u defanzivi i ako moze da zakuca jos po koju i ubode neku trojku (solidni procenti). Ali napadacki ne treba puno ocekivati od njega.
 
Последња измена:

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Dobrodoslica za oba pojacanja, nadam se da ce nam pomoci da osvojimo bar jedan trofej ove godine.

Za mene velika misterija ovaj potonji gospodin.

Na jutjubu postoji 2-3 klipa o njemu, i bukvalno sve kompilacije su sastavljene od njegovih zakucavanja?

Odlican atleta, a na portalima isticu da je vrhunski trojkas?

Na jednom mestu procitam da je covek losiji od Vrabca i Gavrilovica, a na drugom ljudi odusevljeni i zacudjeni kako smo uspeli da dovedemo takvu zver???

Nastupao za relativno dobre ekipe, a sa druge strane nastupa i za 3 na 3 basketase???

Tako da, jedva cekam Sijev debi, imam jako dobar osecaj u vezi njega.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Upravo citam da je Tegi sinoc izjavio da je uputio poziv za gostovanje Duletu i Ostoji.
Dule je poziv prihvatio, dok se Ostoja jos cekaaaa...


Mislim da ce SOS kanal zabeleziti rekordnu gledanost budu li oba dosli :D
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Nema tog naprednjackog praznoglavca koji sme izaci Dulu na crtu. Znaju oni dobro kakva su banda.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Neka Tegi pristane da Ostoja povede i pudlicu kao pojačanje,rezultat će biti isti.Jebi Dule marvu.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.291
Reaction score
18.475
Локација
Kej Republika
Dule i limar u istom studiju, nemoguce.

Pa limaru treba prevodilac da bi bar pola stvari koje Dule izgovori razumeo. Jedino da mu daju neku spin sns masinu pa da zaejdno prime kitu od Generala.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Nema od te priče ništa. Kad je neki naprednjak smeo da dođje u duel emisiju?
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Ne znam da li ste svi videli kako je Tegi prošlog utorka rastavio na proste činioce nekog limenkara, ali kroz taj razgovor ustvari sve limenkare. Prosto, puko je od nervoze i glupih pitanja, rečenica itd. Grbović se držao za glavu, negodovao, šaputao sebi u bradu, pretpostavljam o tome kako je gledalac nedovoljno košarkaški pismen, jer ne daje koš gledalac nego on - Grbović. Iskoristio je i priliku pljucnuti po Duletu i objasniti kako to Dule nema veze sa košarkom.
Ja iz svog zgražavanja nad Grbovićem, koje je počelo još odavno, a onda preko nekih skorašnjih intervjua do ove emisije, ostajem zadivljen ljudskom pristupu navijača Partizana, koji zbog zahvalnosti prema ovom čoveku ne upućuju rečenice istom, koje ovaj prosto kao da želi da izazove. Čak se i javljaju u emisiju (koju sam inače vremenom sve manje i manje gledao baš zbog tog gosta) zahvaljuju na svemu što je pružio Partizanu. Ja tu kažem bravo navijači na vašoj ljudskosti.
Naravno postoje i oni koji upućuju užasne kritike, i neke narodne reči prema Grboviću. Njima ne mogu reći bravo, ali ne mogu reći ni da ih ne razumem.
Čak šta više, pripadam njima. Ne želim da vređam, ali ono šta radi Grbović je grozno.
U celoj priči meni je najčudnije kako to da je on taj stalni gost Tegiju, jer moje uverenje jeste da Tegi razmišlja realno, racionalno. Onda iz pretpostavimo nedovoljno jasnih razloga baciš sumnju da li je on-Tegi, neki "shadow striker", trgneš se i kažeš sebi da suviše daleko pustaš misli da idu. Onda pomisliš da neki ljudi idu toliko daleko i pomisliš pomozi Bože.
I onda pomisliš kako ti nedostaje general DV, kako ti nedostaju "dvanaest kapetana", oni što su tada bili, ili oni što su mogli biti... Onda shvatiš da ništa, apsolutno ništa nije bitno... Sve tvoje misli slivene u jednu njegovu rečenicu, kojom strgne maske svima koji nisu tu zbog Partizana. Obuzme te divljenje. Ta rečenica kao da je srušila celu jednu kulturu, ceo jedan sistem mišljenja, kao da se partija i policija misli mogu izbrisati jednim veličanstvenim osmehom u kameru televizijske kuće "Arena Sport" nakon odrađenog posla. Taj osmeh je takođe pripadao, sada već davnim vremenima.
I onda poželiš više od svega da vidiš tog čoveka, čuješ njegov glas. Pa se zaista nadam da ćemo biti u prilici videti tu emisiju kod Tegija.
Jer, snage nemam da gledam i čitam intervjue ostoje, te sns prodaje, te upakovane rečenice, napamet naučene iza lažnog smeška, lažnog uveravanja i klimanja glavom, jer sve što uradiš je da primetiš da su ti obe pesnice već stegnute.
 
Последња измена:

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.312
Reaction score
10.916
Локација
Beograd
^
U pravu si, potpuno nerazumno se ponaša nekad veliki igrač KKP, prosto se zapitam ponekad da li je mentalno oboleo... O limaru i ostalima ne vredi pričati, ne zaslužuju... :(
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.199
Локација
Žrnov
Imamo mi ovde jednog člana koji zbog njega piše Kapiten.. volela bih da se on oglasi. Znam da mu je teško, ali baš zbog toga koliko ga je obožavao, volela bih njega da čujem... neću da ga imenujem, znam da mu je teško...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top