Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Logikom da je možda potrošio kredit kod Željka.
Jeste da igra sjajno odbranu ali to anulira svojom igrom u napadu, pogubi se čovek.

Isto tako bilo i za Trifunovića koji se ipak trgao i počeo da igra košarku i da radi ono što se traži od njega.

Sada nam fali plej.

Lično moje mišljenje da su nam višak Zagor, Danguba. Kuruks je sledeći, spasiće sebe jedino ako rastereti mozak.
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Logikom da je možda potrošio kredit kod Željka.
Jeste da igra sjajno odbranu ali to anulira svojom igrom u napadu, pogubi se čovek.

Isto tako bilo i za Trifunovića koji se ipak trgao i počeo da igra košarku i da radi ono što se traži od njega.

Sada nam fali plej.

Lično moje mišljenje da su nam višak Zagor, Danguba. Kuruks je sledeći, spasiće sebe jedino ako rastereti mozak.

Svojom igrom sve nase trojke anuliraju ono dobro sto urade u odbrani .

Zagorac i Dangubic ni malo ne odskacu za Kurucom , cak sta vise, kada se podvuce crta Kuruc je jos i najbolji .

A da ne pisem da je najmladji .
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
999
Reaction score
3.695
Локација
@SilentKiller

Višak su kapiten, najbolji odbrambeni igrač i drugi najbolji odbrambeni igrač, i to sva trojica krila?

Moderna košarka je u pitanju i treba ti konstantno aktivnih 15-ak igraca u rosteru, koji se menjaju u zavisnosti od forme, raspoloženja, zasluga na treningu, povreda.

Jedini višak od svih registrovanih igrača je Dušan Miletić sada, ali i on ima ulogu na treningu.
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
999
Reaction score
3.695
Локација
Vrabac, Frenk Robinson, Miša Andrić, Čeda Vitkovac. To su bila krila pre samo par godina, a danas teramo pit bula u vidu Rodija Kuruca koji je do pre pola godine trenirao sa Durantulom, step bek Hardenom i Irvingom ravnozemljašem anti Koronašem. :D
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.320
Локација
Kipar
Ova ekipa vapi za dobrim plejmejkerom. Sa njim bi I Zagorac I Dangubic bolje izgledali.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија

Da li ovo vazi iako ga npr. neko od evropskih klubova bude hteo?

Ja sam ovo procitao

Naime, prema nezvaničnim informacijama Partizan i Real su napravili dogovor po kome će dva kluba podeliti obeštećenje ukoliko Tristan ode direktno u NBA ligu. A, ukoliko ode u neki drugi evropski klub iz Partizana, sav novac pripašće srpskoj ekipi.

 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
I ja neznam :confused-smiley-013: stvarno što bi iko odlazio, al nema veze, naše je da uzmemo :kokice i pivo i da slavimo titule na kraju sezone :šal:ziveli
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Zašto bismo ikoga terali... neko će imati više, neko manje minuta u skladu sa prikazanim.
Meni iskreno zasmetalo što Zagorac igrao posle bolesti bitnu utakmicu a da Trifunović nije ni minut odigrao..


Hajde da se složim, neka bude i 15 igrača u rosteru ali ta eurokup sam već nabrojao viškove.
Za ostala prvenstva možemo da kombinujemo.

Živi bili pa videli, videćemo svakako u narednom periodu ko otpada.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Meni iskreno zasmetalo što Zagorac igrao posle bolesti bitnu utakmicu a da Trifunović nije ni minut odigrao..


Hajde da se složim, neka bude i 15 igrača u rosteru ali ta eurokup sam već nabrojao viškove.
Za ostala prvenstva možemo da kombinujemo.

Živi bili pa videli, videćemo svakako u narednom periodu ko otpada.
Jbg imaš kup, ABA, EK i domaću ligu... koju bih voleo da s eni ne igra ... meni ovd ejoš jedan pravi plej fali... i taman je to igrača za sve frontove.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Kakvi mladi potencijali stizu u ekipu mislim da Duletu dodje da kaze "skloni se Zeljko ja cu ovo da resim"

al onda zamisli sebe na timeoutu kako kaze "ajmo krug za Urosa" a sad to sto nije za Tripkovica nego za Trifunovica to je vec nesto drugo :D

Nadam se da ce ova odluka Tristana Vukcevica da se krene ovim putem da bude nagradjena od sudbinskih sila kosmosa uspijehom sa Partizanom i razvojem njega u vrhunskog kosarkasa.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.750
Reaction score
6.268
Ne znam kako ga je Real pustio... Na pozajmicu da ali da ga se ovako lako odrekne :confused-smiley-013:
Kad krenemo da gazimo sve redom vidim da ce opet da pusta Željko samo sada nekog drugog :D
Ovi nasi lesinari iz Fk vazuru ne bi pustili bez obeštećenja a ne glavnog prospekta. U sustini uzivajmo u onome sto sledi...
 
  • Like
Reactions: BiP
Статус
Затворена за писање одговора.
Top