Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Kakvu si glupost izvalio, nisi ni svestan. Na stranu sto smo ocajni, ovo je notorna glupost. Nama svaki remi odgovara!

Druže to je tvoje mišljenje, na koje imaš potpuno pravo. Ja ne mogu da se pomirim da navijači Partizana, koji su pre 3-4 nedelje očekivali pobedu nad Olimpijakosom, sada priželjkuju nerešenu utakmicu sa Videotonom.
I opet ono što nas jebe u tvojoj teoriji jeste što remi koji ti pominješ, mora da podrazumeva dati gol. Objasni mi posle ovoga večeras, ko će da ga da, da ga namesti, da odigra akciju, da učestvuje u tom golu? Ko? :banghead
 

gorant

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2007
Порука
389
Reaction score
40
Локација
Daleko od mog Zemuna
Iako je sve, osim Stojkovica, bilo ocajno veceras, ipak sam srecan sto Marko nije docekao svoju "cekalicu". Stojke odbranio!

Sto se tice trenera, mora se istaci da on, za razliku od prosle sezone nema Milenkovica, Leonarda, Evertona, Djurdjevica, pa i Mihajlovica. Ili su otisli u drugi klub, ili su otisli u mislima. Rezultat je isti!

Nema nam druge nego da sacekamo revans, nadamo se da ce trener nesto smisliti i da im uvaljamo jedno 2 komada tamo..

Za sada, ovo je sve katastrofa! Igre nema, formacija je bez veze, Suma NIJE KRILO!
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.330
Reaction score
2.770
Pa čekajte, je l smo napali i smrvili Olimpijakos, ili su nas pustili, ili smo se uhvatili na udicu?

Kad to rešimo, onda da vidimo da li smo:
Prošli isto sa Videotonom na udicu (od koje su oni daleko ko i mi, jer nema ko da šutne/centrira)
Prošli bolje sa Videotonom (da je Đukić zajebao Nikolića i da smo nadigrali protivnika, nemoj da se zajebavamo)
ili prošli gore sa Videotonom (kakav god da je, 0:0 je solidan rezultat pred revanš sa ovakvim ekipama)

E a onda kad to sve rešimo i raskrstimo, daj da se ne lažemo i kažemo jedni drugima kad smo mi to u Evropi nekog baš razmontirali i natrpali mu 4+ komada (iako stoji da smo pojedine nadigrali ali da nismo realizovali šanse).

Tako da, što se mene tiče, ovo je tako PARTIZAN, nadigramo Olimpijakos i ispadnemo iako smo eto mogli da prođemo, i onda sa istim timom (cenim da koliko je doneo Stojković, toliko je odneo Everton neigranjem, a ni Leonardo se nešto nije naigrao u odnosu na ovo mitsko biće koje zauzima mesto nekom talentovanom krilu) dva samoubistva a ne utakmice protiv šabana iz mađarske lige. Ko god da prođe, biće sramota za LE, ali nekako mislim da ćemo rano dati prvi gol tamo i rešiti.

Ovde se piše kao da smo Milan, pa smo eto u kvalifikacijama, a sećamo se nekih skorih uspeha u Evropi. Dok je, u stvari, realnost, da nemamo baš neki uspeh van granice ove naše Srbijice.
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.366
Reaction score
1.964
Локација
Gde god ti da igras...
Druže to je tvoje mišljenje, na koje imaš potpuno pravo. Ja ne mogu da se pomirim da navijači Partizana, koji su pre 3-4 nedelje očekivali pobedu nad Olimpijakosom, sada priželjkuju nerešenu utakmicu sa Videotonom.
I opet ono što nas jebe u tvojoj teoriji jeste što remi koji ti pominješ, mora da podrazumeva dati gol. Objasni mi posle ovoga večeras, ko će da ga da, da ga namesti, da odigra akciju, da učestvuje u tom golu? Ko? :banghead

Razumem sta hoces da kazes ali me je iznervirao rezon "lakse je ciganima nego nama" Sto nikako ne moze biti. Ocajno smo odigrali ali mozda u gostima to bude bolje za taj jedan gol. Mislim da smo i u Grckoj i Novom Sadu bolje izgledali u odnosu Vozdovac i ovo veceras. Sem ove kontre na kraju ja od ovih Madjara ne videh nista posebno.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.438
Reaction score
11.951
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Nismo mi večeras igrali sami protiv sebe. Videoton je pokazao koliko vredi time što je ostao neporažen samo i jedino zbog sudije. Mi bi pobedili u utakmici koju smo odigrali lošije od utakmice u Podgorici. Toliko vredi Videoton.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.749
http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:454437-Banega-Krivi-su-igraci-a-ne-Djukic

Krivi smo mi igrači, a ne Đukić. On je pogrešna adresa. Trener vrlo dobro radi posao, na treningu sve funkcioniše kako treba, ali ne i na utakmicama. Ne znam šta se sa nama dešava - rekao je Banega.

U prevodu - na treningu nam je super, zezanje i sve to, bas se lepo igramo ali je problem sto nam protivnik ne da i da na utakmici to radimo...
Mi sa Djukicem mozda i prodjemo ovaj muceni Videoton ali buducnost Partizana seze dalje od tog revansa sa Videotonom...hoce li nam cigani onako ciganski usrati 2 komada kao Krasnodaru i hocemo li uspeti da im damo 3 komada kao Krasnodar ?
Alarm je ukljucen veceras u 22:50....Djukic da primeni radikalne mere ili da mu klupa postane uzarena....
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
U madjarskoj ce biti druga prica, to je jasno kao dan... Ekipa je u kanalu zbog vise faktora ali ja ne vidim kako nas madjari mogu izbaciti.
Bice bolje, mora biti bolje... Jedina stvar na koju pizdim su nase fizikalije... jbt protiv ciganikosa u 2.mecu smo trcali kao navijeni a veceras kao pizde... Tacno je do psihe i snage protivnika, protiv kelja ekipa se razvlacimo a kad dodje neko ime svi se napale kao babuni. Daj poderite ova govna i pun mi je k. svrsavanja na Nikolica, otisao je tamo, doveo tim koji je igrao u maniru Javora i padao na svaki kontakt. Plus udarali kao drvosjece.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Ko misli da ne mozemo izbaciti ove gulas majstore neka batali pracenje Partizana.

Idemo dalje, picko celava najedi se govana.
 

DARZYK

Početnik
Учлањен(а)
18.06.2017
Порука
23
Reaction score
33
Druže to je tvoje mišljenje, na koje imaš potpuno pravo. Ja ne mogu da se pomirim da navijači Partizana, koji su pre 3-4 nedelje očekivali pobedu nad Olimpijakosom, sada priželjkuju nerešenu utakmicu sa Videotonom.
I opet ono što nas jebe u tvojoj teoriji jeste što remi koji ti pominješ, mora da podrazumeva dati gol. Objasni mi posle ovoga večeras, ko će da ga da, da ga namesti, da odigra akciju, da učestvuje u tom golu? Ko? :banghead


Brate u pravu si milion %
Protiv grckih ganfera se naziralo (al ajd da se ne mraci ipak je bogat tim) da smo rastelovani ko bugarska skupstina.
Vozdovac ogolio do koske situaciju a ovo veceras vec prelazi u paniku.
Meni je impozantno da Djukic citavu ofanzivu menja(koliko su mu izmene dozvolile inace bi ko Bata Djora terao pet sest izmena) eeeej
Pa zasta si prosao pripreme kad ni jednu utakmicu ne upises isti sasstav. Kenjao kako smo mi Partizan mrsio vrteo levo desno evropski fudbal i sta sada. Cini mi se da nije samo suma problem(iako je izgleda ili ludak ili patka) vec citav tim tri pasa ne poveze. I ljudi kukali smo na odbranu kao suplja, nama je napad veca "komendija" , do sutra ujutru da su igrali ne bi dali gol. Kao da ne pricaju medju sobom:prekrsti
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Očigledno je da se nismo ponajbolje razumeli. Nisam pominjao ni igru ni jačinu protivnika niti bilo šta. Samo rezultat, šta treba da se uradi i ko igra kao domaćin a ko kao gost. Razumem i ja šta si hteo da kažeš, i voleo bih da si u pravu 1200%. Ali kada mi na našem stadionu (bez obzira bio pun, prazan, ili kako god) odigramo jednu ovakvu utakmicu, totalno bezidejno, i bez nekih šansi, onda mi je sasvim normalno da postoji određena doza straha šta ćemo uraditi tamo.

Ali da završimo sa ovim, voleo bih da budemo tamo bolji ne za jedan, nego za tri gola, ali posle ovakvih padova u igri, i ovakvih utakmica, ja se iskreno pribojavam.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.402
Reaction score
3.272
Локација
Tamo gde su Grobari
Jebali vas cigani već jednom. Pišite na nekoj drugoj temi o njoj i njenoj "furioznoj" igri. Evo ja sam prvi koji jedva čeka utakmicu sa njima! Nije mi jasno kako niste videli borbu...Mi u ovom trenutku ne možemo više, ali će biti dovoljno za prolazak, pa ćemo biti sve bolji i bolji, taman da ciganske galaktikose "iznenadimo"!:napred Partizan
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.749
Sreca u nesreci je sto Djukic nije tvrdoglav i sto pokusava rotiranjem igraca nesto da promeni inace...bilo bi jos gore...
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Nije luda UEFA sto nas ne zeli u Evropi. Na kraju krajeva, to ne zeli ni nasa uprava, ali ako postoji imalo sportske pravde, ova dva tima treba izbaciti na 10 godina je su takve krshine, da je sramota da se uopste i organizuje kao neki dvomec, play off, ovo ono. Bruka i sramota kakve seljacke ekipe.

Ovo ne zasluzuje nikakav komenatar. Bolje da se prica da li cemo protiv Napretka uspeti da spojimo dva pasa ili ce da izdominira Tawamba neke seljane iz Krusevca.

Ispadamo lagano, mozda cak i Thun da nam se ponovi. Bruka i sramota od igraca i sportskog sektora. Ej, ti protiv cigana iz Grcke igras sa ofanzivnim veznim (koji vredi kao ... na biciklu) a protiv mrtvih madzara, igru ti kreiraju Jevtovic i Radin!? Bravo trenercino!
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.547
Reaction score
2.592
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Jebali vas cigani već jednom. Pišite na nekoj drugoj temi o njoj i njenoj "furioznoj" igri. Evo ja sam prvi koji jedva čeka utakmicu sa njima! Nije mi jasno kako niste videli borbu...Mi u ovom trenutku ne možemo više, ali će biti dovoljno za prolazak, pa ćemo biti sve bolji i bolji, taman da ciganske galaktikose "iznenadimo"!:napred Partizan

Izvini ali koju borbu? Borbu protiv Olimpijakosa sam video, veceras nisam ni B od borbe.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.940
Reaction score
7.931
FK Sindikalac vs FK Kamenorezac, jad i cemer od fudbala. :banghead
Kad sam pre nekoliko meseci rekao da igramo s..... fudbal, i da jedini koji odskace od ekipe je Leonardo koji probija po strani i ima prekid, vi ste hteli da me masakrirate.

To je to, da Sale u 40toj drzi predavanja na terenu,moz da mislis gde se nalazimo.

Ekipa se raspada iz dana u dan, ili odlaze ili su nezadovoljni, ili imaju glavobolje,.., svakog dana uz ultraofanzivnog Djukica igramo sve gore i docekujemo derbi u katastrofalnoj atmosferi, bez trunke motivacije. Pojma nemamo, ne zna se ko sta radi na terenu. A vrlo dobro se zna ko sta ne zna da radi.

Svaka cast gospodine Vazura, napravili ste Evropski Partizan sa gospodinom Panticem i postovanim gospodinom Vucelicem.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.749
Pominje se na telegrafu da bi Djurdjevic mogao u seriju A...
Suma-Solomon menja tandem Dju-Le ? Veselo...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
I Kljajic je odbranio sijaset ovakvih sa linije jer su svi srpski golmani linijasi. Ali Kljajicu niko ne bi cestitao jer to mu je posao.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Kako nije bilo borbe? Svi su se trudili(Suma je trcao sa rukom u gacama i mrsio muda) ali opet imamo problem kao u NS tj lopta nece naprijed jer nema ko da je proslijedi na pravo mjesto u pravo vrijeme. Djukic nek izvoli da to rijesi zajedno sa Ivicom. Da podmadi Kapitena ne moze. Kosovic to ne moze igrati i da je zdrav jer nema kvalitet. Ostaje mu mjenjaje formacije kao opcija. Ubacivanje Sume u sredinu pa nek ispasta ko mora.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
I Kljajic je odbranio sijaset ovakvih sa linije jer su svi srpski golmani linijasi. Ali Kljajicu niko ne bi cestitao jer to mu je posao.

Naravno da ne bi niko cestitao zato sto Kljajic nije golman. Koliko je njegova sakatost ostavila posledice na ekipu kad u par navrata ide sigurna lopta u ruke Stojketu a Vule mu ispucava ispred nosa, sta ce brat navikao da ima bicikl na golu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top