Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.905
Локација
Tu, odmah iza tebe
Nije insajd info, nego predpostavljam.

Cim se debeli uzvrpoljio i optuzuje UEFA onda je kazna veca od novcane. Za izbacivanje nije prekrsaj, ali bez publike se igra verovatno.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Koliko sam ja video i pročitao nema osnove da nas kazne da igramo bez publike. Optužbe su smiješne. Vjerovatno će biti novčana kazna za petarde i blokadu prolaza, a da li nas ovi lože da bi izgledali kao spasioci ili će nas stvarno kazniti da igramo bez publike vidjećemo.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.458
Pa ne bih se bas slozio. Na stranu to sto su primedbe debilne, makar velika vecina, ali stavke po kojima smo "optuzeni" su iste one zbog kojih imamo uslovnu kaznu, a ona kaze jedna utakmica bez publike.

Stavke za koje smo pod uslovnom kaznom:
• Stairways blocked – Art. 38 Safety & Security Regulations
• Setting off of fireworks – Art. 16 (2) of the UEFA Disciplinary Regulations (DR)
• Throwing of objects – Art. 16 (2) DR
• Racist behaviour – Art. 14 DR
• Field invasions by supporters – Art. 16 (2) DR

Stavke za koje nas sada terete:
- Field invasions - Art. 16 of the UEFA Disciplinary Regulations (DR)
- Setting off of fireworks - Art. 16 (2) DR
- Racist behaviour - Art. 14 DR
- Improper conduct of supporters (use of sound/PA system) - Art. 16 (2) DR
- Stairways blocked - Art. 38 of the UEFA Safety and Security Regulations
- Unauthorised media on the pitch - Art. 72.02 of the UEFA Europa League Regulations

Ovako grubo gledano, 4 od 5 stavki je ponovljeno.

Ja se samo plasim da to na kraju ne ode na vise od jedne utakmice.
 
Последња измена:

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Ovako kad nabrojiš djeluje grozno i da si u pravu, ali postoje i neke bitne razlike u sadržaju istih optužbi, ipak da sačekamo.
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Cemu taj transparent, i slicni na utakmicama nikad mi nece biti jasno. Ista prica za petarde. Boze me sacuvaj. Baklje mogu da razumem, prave neku estetiku, ali su opasne kao i svaka druga pirotehnika, pogotovo kada se zapale u guzvi. Ja ih volim ali poptupno razumem zasto su zabranjene. Nikad necu razumeti sta je u glavama tih likova. Sta prolazi kroz glavu tom liku koji to unese, posle toga zapali i baci.. da mi je samo znati koji su njegovi motivi u glavi, sta je svrha tog konkretnog poteza...boze me sacuvaj!

za ove druge optuzbe mogu da se slozim da su retardine, pa ne mozes ti da edukujes celo stanovnistvo da ne treba da stoji tu ili ovde...ne radi se to na brzinu,niti je vecina duzna da ispasta zbog pojedinca. Evo sada na primer, nama zatvore stadion i ja ne smem da idem na utakmicu zato sto je neko negde lose stajao, predugo bio na stepenicama? za petarde i glupe transparente razumem jer salju nepotrebnu poruku svima, pirotehniku takodje jer je opasna, ali brate ove druge stvari su opste gluposti zbog kojih se treba kazniti KLUB zbog lose organizacije a ne svi ostali. Znaci novcano i cao
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Koliko sam ja video i pročitao nema osnove da nas kazne da igramo bez publike. Optužbe su smiješne. Vjerovatno će biti novčana kazna za petarde i blokadu prolaza, a da li nas ovi lože da bi izgledali kao spasioci ili će nas stvarno kazniti da igramo bez publike vidjećemo.

Bila bi novcana da nismo pod uslovnom za mec bez publike..
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
A i 'rvati juče izbačiše kako saznaju da će i PFC i cigani igrati bez publike naredni meč u Evropi. A nije da im ne vjerujem...
Ima tu nečega, a drugo je to što mi znamo da nismo zaslužili bilo kakvu kaznu, a ne ovakvo nešto.
Dvostrukih aršina će biti uvijek. Štaviše, mi smo na to navikli i u našoj ligi, a ne u Evropi.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Gotovo sigurno ćemo igrati sledeću pred praznim tribinama, a da budem iskren tako i treba.

Nikada se mi nećemo naučiti pameti, a ovde krivicu najviše snosi naša uprava. Pa pička mu materina jeste li platili, pardon, jeste li se dogovorili sa ovima sa južne tribine, ili niste. Koji kurac redari uopšte rade na stadionu.

Ej, koji kurac su platili toliki novac za VIDEO nadzor. Vidi li se tu šta, ili jednostavno ne smeju da pogledaju da ne bi videli nekoga poznatog.

I TREBA DA NAS KAZNE KAD SMO STOKA!!!
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Ono rosavo govedo stankovic sigurno ima veze sa ovakvim tretmanom prema Partizanu.

Drugo, koji moj vise te nazovi patriotske poruke kad idu na stetu Partizana? Ta napredna bratija sa juga nek pokazuje patriotizam tamo gde treba, evo vodja im izdade Boga oca, a oni cute ko pizde. Lepo rekose jednom, cim cujes da da neko peni o patriotizmu, proveri gde ti je novcanik.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
U kom si mraku “Deki”?


24067834_10155213040716647_5581094792442219510_n.jpg


Ko nije gledao 131. „Partizanov vesnik“ od utorka 28.11.2017, propustio je i ovo:
https://www.youtube.com/watch?v=6Z30UjvW6d8&feature=youtu.be&t=1774

Vrlo brzo ćemo saznati ko je taj na koga se već neko vreme sumnja da od leta ove godine radi posebno na „ubistvu“ Partizana, ali naše indicije govore da je reč o „Dekiju Stankeli“, tj. o Dejanu Stankoviću.

Nema ga nigde u javnosti ovih meseci, ali čovek izgleda voli da radi kao funkcioner u senci.

Počeo je da pika fudbal svojevremeno u Teleoptiku, danas filijali Partizana. Izgleda da će baš zbog Partizana uskoro, ali zato za sva vremena, da završi sa mešetarenjem u fudbalskom sportu. I to, da sramota bude veća, sa mešetarenjem protiv srpskog kluba, iako on ovo poslednje sigurno ne misli. Znamo iz kog miljea on dolazi, zato to i kažemo.
 

antoneello

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
283
Reaction score
16
ako mi dobijemo kaznu bez publike sto se i ocekuje.....sta ceka ove smrdljive ako neko zna?
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.978
Reaction score
25.984
Локација
ante portas
Indikativno je kako Uefa i njeni "farovi" revnosno beleze i primenjuju svako slovo pravilnika na nasim utakmicama.
Slucajno,kako da ne!
Ocigledno je da nas neko debelo busi u pozadini necujno.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Ono rosavo govedo stankovic sigurno ima veze sa ovakvim tretmanom prema Partizanu.

Drugo, koji moj vise te nazovi patriotske poruke kad idu na stetu Partizana? Ta napredna bratija sa juga nek pokazuje patriotizam tamo gde treba, evo vodja im izdade Boga oca, a oni cute ko pizde. Lepo rekose jednom, cim cujes da da neko peni o patriotizmu, proveri gde ti je novcanik.

Stati, stani. Jer to beše oni sto su pravi navijači Partizana? Nisu to plaćenici sa istoka?


Naravno da smrad dejan stanković radi protiv Partizana, i to u klubu treba javno da kažu.
Pa đubre cigansko je svoju mržnju pokazalo kad smo igrali protiv Lazija. E kad mu tada neko nije polomio pičku, neće nikad. Posle se izvinjavalo govno po televiziji, čini mi se reprezentacija je tada igrala.
Debil ima žešći kompleks od Institucije.
I jebo vas Mladić u dupe plaćenici sa Juga, boli me kurac, pevajte Mladiću u našu ligu celu utakmicu, ali ako znaš da ćeš da najebeš zbog toga, a ti to uradiš, znači da si istinski mrzitelja Partizana. Serem vam se u to cigansko Srpstvo. Jebali vas cigani.
I sad prvu utakmicu na proleće, posle 13 godina, utakmicu moramo da igramo pred praznim tribinama? Jer mora se dokazati ciganima da si ciganin.
Zašto niko ne okači zastavu Tesle, Mišića, Njegoša, Milunke Savić ili bilo koga drugog? Ako se već hoće pokazati pripadnost naciji? Zašto se moraju kopirati cigani i njihov način prikazivanja Srpstva?

JEBALI VAS CIGANI!!!!
 
Последња измена:

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Pa ne baš isto, jer će oni svoje da odrade protiv nekih konobara u julu, a mi ćemo da igramo jako važnu utakmicu pred praznim tribinama....
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Igrom slucaja sam upoznat sa opusom dejana stankovica u interu kao i reputaciji koji ima u italiji.nista pozitivno se tu nema reci jer uz mancinija i mihajlovica vazi za najveceg seljaka samo jos glupljeg.ljudski kvaliteti ravni nuli.ubrzo ce da pokaze svoje pravo lice i da se kandiduje za predsednika fss ili cigana kada ovi postanu klub bez dugova.nasao je interes sa pickoustim i naravno da je po nasoj grbaci.platini je nama odgovarao jer je bio u dobrim odnosima sa curkovicem ali coveka smenise kao psa i doveli onog janeza anonimusa sa sve retardiranim sanco pansom.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top