Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2012.

Статус
Затворена за писање одговора.

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.328
Reaction score
4.011
Локација
Kobasicarija "Venac".
@ziko max:
druze, nas trener jos nije usao u tajne neke druge formacije, sem one sa jednim spicem. bas ce sad, pod stare dane da se opameti. aha...

macan je garantovano u pravu. nije on bog zna kako pametan decko, ali igra fucu profesionalno skoro deset godina. gledao nase meceve sa aelom, a ove irvase zna u dusu. nije tesko proceniti, jbg.

i naravno da tromzo nije problem. mi smo u teskom kanalu. nama bi i zeta bila tezak protivnik.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Na koje niske grane smo spali kad se bojimo jebenih ribara iz Norveške. Jeste, pobedili su Olimpiju, i Ukraince, što je za pohvalu, ali mi smo Partizan.

Koga ja zajebavam, ovo je FK ĐurGarden kojeg poredvodi "čika crni"... ima da popuše Norvešku kitu!

Narode, sledi totalan raspad sistema, a to je upravo ono što govan iz UO i žele. Što veći dug i titula ciganima, jer nije u srpskom interesu da mi uvek budemo prvi. Ionako nemamo nikakve koristi od tih silnih titula!
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Za Evropu treba kakav takav kvalitet. Mi hocemo LS ili LE, a nemamo skauting sluzbu. Dovodimo igrace na preporuku drugih igraca ili povratnike. Kiprani za smesne pare dovode igrace iz Afrike i trece portugalske lige. Sta je 50 ili 100 hiljada evra za igraca kao onaj npr Fredi iz Omonije? On je pre dolaska na Kipar igrao u 3. portugalskoj ligi i Maleziji. Takvi igraci nama trebaju, fizicki jaki i dominatni. Scepovic je duh, ne vidi se. Nema snagu da se zagradi, da primi loptu, da dobije neki duel.

@WebGazda
Procitao si sta je rekao Zajic. Sve je lepo objasnio jer je video protiv Kiprana sa cime mi raspolazemo. Rekao je da su sanse 60-40 u njihovu korist, a ja kazem da su cak i vece.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
neko je to ranije napisao, ja samo da potvrdim.
jesiceva evropska jesen 2006 je za vermeza-djuricu misaona imenica.
ej, maribor i groningen smo izbacili.
sasvim solidno i uz puno pehova igrali grupu.
sa zajicem?
Sram vas bilo.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
У ту екипу из 2006. нико није веровао, ама баш нико (њихови резултати су, нажалост, потврдили зашто), али тај меч са Гронингеном, е то је нешто што се одавно неће видети. Навалили су тада момци као дете на трешњу, на брзину смо водили са 3:0, па 4:1, тек пред крај су стигли на 4:2. Навалили смо и на Фенербахче 2008., као блесави, водили са 2:0, а могло је без зајебанције да буде и 4:0 до 20. минута.

То је оно што нам сада недостаје, како да нападнемо противника, када се инсистира на дефанзивној поставци, на #25 који саботира нападе Партизана, када иду центаршутеви на Ст. Шћеповића, који је једини играч на овом свету чија је игра главом лошија од његовог брата Марка Шћеповића.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Pa i na maribor smo navalili.
Izbacili ga.
Livorno smo muski odradili, ali smo primili nesrecni gol u zadnjem minutu. Jbg, samo 1:1.
Sektu smo u jesenjem derbiju oducili od zivota, srecni su bili kao deca posle 0:0.
Casno smo izgubili od rendzersa i jevreja u gostima.
jesic jeste bolid, ali je za pickobradog kapelo licno.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.254
Reaction score
3.779
Za Evropu treba kakav takav kvalitet. Mi hocemo LS ili LE, a nemamo skauting sluzbu.

Kako nemamo skauting sluzbu?!

Zar nisi slusao naseg SD, Tumbicu petardicu kako na predstavljanju igraca govori upravo o nasoj "skauting sluzbi". "Nasa skauting sluzba je pratila ovog igraca proteklih godinu dana i zadovoljio je sve kriterijume koje nas klub zahteva(besplatan je). :buhaha

Sa Aelom je bilo 2x po 1:0, sa ovima ce biti bolnije, munuce nam par komaTa. 9 tim Norveske lige, sudbino kleta...
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
DVOGLAVI brate sto me podseti livorna i AMELIE?
ovo sto kaze gazda je potpuno tacno. kad nas irvasi budu izbacili nastaje raspad i na nasim njivama, i onda cerga vraca titulu i cela drzava slavi.
a sad odoh da bacim peglu od muke zbog ove vrlo verovatne mogucnosti.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
334
Reaction score
4
Odmah da se izjasnim, krivo mi je sto smo izvukli devetoplasiranu ekipu norveskog prvenstva!
Dajte nam bre Anzi, pa da ispadnemo k'o ljudi, a ne da se izbrukamo i sa ovima!
 

Intruder

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
328
Reaction score
10
Trener Tromsa se obradovao zbog žreba

http://sportal.rs/news.php?news=80404

Spali smo tako nisko da se ovi jos sprdaju sa nama,iako su neki amaterski klub u rangu shamroka[a mozda i nize] ali u ovom trenutku ni mi nismo mnogo bolji..

edit: vidim sad da je i t.n.t postavio,inace za moguce protivnike imali su

AZ Alkmaar (NED)
FC Internazionale Milano (ITA)
APOEL FC (CYP) FC
FK Partizan (SRB)
Newcastle United FC

pa je i logicno da smo ubedljivo najslabiji,a i nije mi jasno na osnovu cega smo se nasli u ovakvoj grupi jer je svaki tim iz ove grupe 3x jaci od nas..
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
Najjaci je ovaj trener Tromza sto se obradovao sto je dobio Partizan za rivala, kaze da je bas njega i prizeljkivao...hahaha koja sprdachina coveceee!

EDIT: Jebiga drugari me evo pretekli! Cccc..
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
I ja bi se radovao na njegovom mestu. Mi smo postali boranija. Koga mi zavaravamo da smo neki kurac u Evropi posle raznih Rapida, Samroka, Tikvi, Aela i to sve u zadnjih 10 godina!!! Boli me kao navijaca ali realnost je da smo mi ispodprosecna ekipa. Od 5 klasa timova mi smo trenutno 4ta klasa, peta su ovi Maltezani, Andorci itd. ali polako idemo ka njima.
 

Sirius

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
317
Reaction score
3
Локација
Rohan
Pa i da smo mnogo bolji opet bi se radovali zato sto su izbegli Inter,AZ,Newcastle i APOEL sto je i logicno. I nije nikakva sprdnja covek je realan, druga je stvar sto je to nama neka uvreda ...
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Па наравно да ће бити задовољан, у сваком случају боље ми него Интер, Њукасл, Апоел, АЗ...
Добро нама, добро њима. Сви задовољни жребом, осим лудог Вермеза који каже да је могло и боље. Па како је могло боље у пичку материну! Извукли смо деветопласирану Норвешку екипу, не може лакше од тога...
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
ako ovi znaju da istrče kontru, da povežu dva pasa do gola i ponekad šutnu na istii mi smo svakako najebali :roll:
 

19Jerković70

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
196
Reaction score
2
Локација
Вождовац
Мислим да је нама највећи хендикеп чињеница да се поново одлучујућа утакмица игра на ЈНА,да смо извукли неког тежег противника а да се друга игра у гостима мислим да би имали веће шансе,овако нас само чудо може спасити.Не знам зашто се и даље надам,кад ми је јасно у ком смеру нам се креће вољени клуб,али ја,и после свих ових бламова верујем да ћемо се некако довући до ЛЕ,вероватно ћу имати сурово отрежњење већ у првој утакмици....
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Проблем код тих реванша на нашем стадиону јесте прва утакмица. Ми увек ту прву утакмицу, ваљда због неке подсвести да се реванш игра код нас, играмо катастрофа, али увек. И тако доводимо себе у ситуацију да јуримо резултат на ЈНА, што се и више него довољно пута испоставило веома кобно по нас!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.328
Reaction score
4.011
Локација
Kobasicarija "Venac".
problem sa revansima na jna nije u prvoj utakmici. nasi fudbaleri se jednostavno boje domace publike, i tu je ceo stos. zasto je tako godinama potpuno je neobjasnjivo. ispada da nas igraci smatraju za prave pravcate baba roge na tribinama.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top