Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Gledam savršen nastup Partizana u Evropi i prema iskustvu iz prošlosti čekam nesreću
a) primamo gol sa 45 metara
b) crveni karton
c) povreda bitnog igrača

I naravno, bugarsko govno mrtvo daje 2 nepostojeća žuta, najbolji igrač out 30 minuta do kraja, ne igra sledeću.
Primamo gol naravno, ali ovo je bila noć koju nismo mogli izgubiti da jebe rak raka.

U NEDELJU SVI NA JUG! Da pustimo govna niz vodu u onoj wc šolji zvanoj stadion.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Znam da mi nismo dobili bodove već liga, a koliko smo uzeli keša za ove dve pobede? Ili je samo bonus za prodjeno kolo? Negde sam pročitao 600.000€ za prolaz.


Evo ga :

"Naime, pobednik večerašnjeg dvomeča će na ime plasmana u osminu finala Lige konfrerencija inkasirati 600.000 evra, uz dodatan prihod koji će crno-beli imati od ulaznica i TV prava.
Tokom jesenjeg dela sezone Partizan je već inkasirao 6.172.000 evra na osnovu rezultata u Ligi konferencija."
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.721
Reaction score
22.797
Локација
Beograd
Pohvale apsolutno svakom igraču i stručnog štaba na čelu sa Stanojevićem. Ne sećam se da smo nekog zgazili kao pijan govno prvo poluvreme u Evropi kao večeras. Pogubili su se, imao sam osećaj da igramo sa Kolubarom.
Ostaje žal za tim crvenim, ali Marko, pokaži se.
Dobra zaista i atmosfera, jednostavno, nismo mogli nikako da izgubimo. Što se tiče daljih protivnika, zajebi Stanoje Romu, daj Bazel ili LASK.
A sad ono glavno, ako išta ima dobrog u nesreći, Rikardo ide odmoran i nabrijan da izjebe ono dedino govedo...
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.322
Reaction score
3.990
Локација
Kobasicarija "Venac".

rasimPFC

Grobar
Учлањен(а)
09.12.2008
Порука
560
Reaction score
1.673
Локација
Vranje
Odlična igra, stvarno sam uživao. Kakve bravure naših igrača! Bravo Crno Beli!
Inače sam mnogo sujeveran, pa razmišljam nešto sinoć... Da li postoji neka evidencija, koliko smo utakmica pobedili na našem stadionu, kada smo u prvom poluvremenu napadali ka severu najlepšeg stadiona???
Sve velike pobede koje pamtim, uvek smo u prvom poluvremenu napadali ka severu....
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Али како је фудбал једноставна игра кад мало укључиш кефало.....лагана бицикла Рикарда и човек оде по бурек, а ми у осмину финала.
Дефанзивни прекиди и даље велики нерешив проблем
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Bravo za celu ekipu i trenera
Jako sam bio sumnjičav pa nek jedem govna zbog toga.
Ali nisam gledao ono razvaljivanje u prvih pola sata odavno,odavno,odavno......a gledam Partizan preko 50 godina....

Bravo momci,ne za znanje ,već za krv i znoj.
Čerčilu u inat ovo je prošlo bez suza

Ajmo sad da probamo nateklu,rumenu ,upaljenu žlezdu da iscedimo. Sav taj gnoj da provali na sever u rupi. Da zadojimo "delije" sopstvenim izmetom
Smrt fašizmu.....
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Станоје је одлично спремио екипу. Једино ме плаши европска еуфорија пред дерби! Више бих волео да је синоћ било рецимо 1:1 а да победимо у дербију. Нисам гледао снимак, али на стадиону оно што сам видео, Рикардо није заслужио ниједан картон. Такође ни Јефтовић! Бугарин је очигледно био тендециозан!
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
mislim da je bolje sto rikardo nece igrati prvu utakmicu kad je vec bio rizik da dobije drugi zuti u sledecoj utakmici pa nebi mogao da igra revans,a sto se zamene tice sansa za malog milovanovica da dokaze svoj kvalitet i da pogodi u prvoj utakmici..
 
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
246
Reaction score
1.119
Локација
Trebinje
Odlična igra, stvarno sam uživao. Kakve bravure naših igrača! Bravo Crno Beli!
Inače sam mnogo sujeveran, pa razmišljam nešto sinoć... Da li postoji neka evidencija, koliko smo utakmica pobedili na našem stadionu, kada smo u prvom poluvremenu napadali ka severu najlepšeg stadiona???
Sve velike pobede koje pamtim, uvek smo u prvom poluvremenu napadali ka severu....
Па зато капитени кад имају могућност увијек бирају да прво нападају на сјеверну страну а друго полувријеме према југу.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
492
Reaction score
1.765
Ja sam mislio umrece kako je brzo istrcao sa loptom. Klinci me cijeli dan cimali iz skole da idemo na utakmicu i ja se spremih i dodjosmo. Stvarno je bilo vrhunski, navijanje je moglo bolje da bude. Jug poceo da pominje predsednika, doduse samo u pjesmi, ali i to je pomak, mora da im je uskratio poslove. Reklo bi se da smo ih rutinirali, svi su odigrali dobro, a poneki i odlicno. Utisak utakmice po meni nathov pas iz prve za Markovica i stopostotnu sansu koju ovaj nije iskoristio. Dosta ljudi sinoc prica da idu na derbi tako da nas mozda i bude dosta u nedelju.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.212
Reaction score
7.050
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Svanuo novi dan (sunčan u svakom slučaju), osećam se tako jebeno dobro i ponosno! Kako dočekati nedelju posle ovog?
Zaboravih da pohvalim juče ono na semaforu, jako dobra fora, najprijatnije sam se iznenadio sa idejom.
Kada sam video sva ta imena na "semaforu", imao sam osećaj kao da je energija iz 66e ušla u naše igrače pa smo onako raz va li li Spartu.
Braćo, mnogo smo veliki klub (u našim glavama NAJVEĆI)!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.645
Локација
Beograd
Гледах ноћас и тај снимак на Арени...
Невероватно ми је да камермани (или вероватније редитељ преноса) нису НИКАКВУ важност давали оном жестоком и дуготрајном ватромету, громогласном навијању (ни тонски ни сликом), а нити оној дивној слици док ,,јецају звезде,, на ЈНА?!

Ako ovako bude i u derbiju , cigosi su ugasili.

Али зато мислим да ни ТВ пренос следеће наше утакмице неће моћи да сакрије како ће се то једна звезда угасити на суседном стадиону...
Наши су максимално припремљени за тако нешто, знају шта их чека, свакако ће имати подршку наших навијача, а ривалка нам баш и није фудбалски оно што мисли да јесте.

Што се тиче картона за Рикија, на снимку сам могао још боље да видим: ни један није ни ,,Ж,, од жутог картона а камоли нешто друго и више од тога (,,црвендаћ,,)... :krsti:
Додуше, сведоци са ЈНА би могли да потврде да смо на полувремену причали како Станоје треба да изведе Рикија, ем је човек већ дао два гола, ем је добро да одмори за дерби, ем има већ тај жути картон, али ето...Станоје к'о Станоје...

Тера по своме, али и даље држи ,,пол позицију,, у сва три такмичења!
И свака му част на томе.

Има код нас на терену и незнања и непотребних и нелогичних фудбалских потеза, али - резултати су резултати!!! :clap
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.543
Reaction score
29.487
Локација
Novi Sad

02:08 kakva akcija, Čaki do Natka, ovaj uz liniju Rikiju, Riki ispimpuje dva puta, pusti je opet uz liniju za Tatka koji je protrcao, ovaj ima otvoren put ka golu ali vidi Markeca koji protrcava po drugoj strani, salje mu spoljnom u noge, Markec lose primi ali tu je Menig da pokupi, da je dao gol Kvinsi mislim da bi ovo bilo u udzbenicima za trenere.... kakva akcija, kakvi pasovi, alal vam kurac bre!!! :clap:clap:clap :respect :respect :respect
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Kakav pas Natka ka Markoviću majko moja.
Pa može li to bolje.
Onako rasno iz kolena ,iz prve, bez gledanja,bez mrsomuđenja.
Auuuu....
Zbog ovog je fudbal poezija koja se igra
Šteta što golman odbrani Markoviću
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top