Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.859
Reaction score
9.884
Izjavio je posle da nije ni video sta su mu na glavu spustili nervoznom posle utakmice. Sad, verovati ili ne. Ali, sve vreme i gleda u patos nekud.
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Ja mu verujem. A i da ne verujem, zabole me. Grobari ,grobari, ajmo svi u glas, Nikola Mirotic jedan je od nas !
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Čovek koji pocepa srpsku zastavu ne može biti nikad jedan od nas!
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.859
Reaction score
9.884
Oborio me sinoc za naplatu, nista nije mogao da pogodi. Nema skandiranja. Ciganski stil :D
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Ono nije srpska zastava vec zastava srpske radikalne stranke ili nesto slicno, pritom nije znao (u njegovu odbranu, ja da sam znao iscepao bih je ionako) sta mu bacaju na glavu.

A inace u ovom trenutku, covek koji pocepa srpsku zastavu, jedan je od nas. Kasnije mozda i nece biti.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
slazem se sa ovim iznad, trenutno pljujem na prefiks srpsko, to srpsko zeli da mog Partizana nema i smatram se vise nekim eskimom ili necim... vise se identifikujem sa svakim ko pljuje rukovodstvo srbije I vecinski deo naroda, makar bio albanac, musliman ili azerbejdzanac
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.529
Локација
Beograd
Eh, kada su igrali CSKA-Zvezda, repriza TV prenosa bila negde otprilike to jest završila se u pola 2 noću...ali je zato repriza utakmice Viktoria Plzen-Partizan počela je oko 3 noću!
Pa idite bre u pičku materinu, koliko god da smo loše igrali, ali KO može da gleda utakmicu od tri do pet ujutru? Kad da spavam? Kad da se odmorim od posla, kad da se odmorim za posao?

Pazi, repriza utakmice Partizana u 3 noću/ujutru...stalno nas tretiraju kao ,,strano telo,, stalno pokušavaju da nas niko ne gleda, stalno dobijamo neke kazne igranja bez publike, a i naši navijači, izgubiš utakmicu (ili bar ne pobediš), loše igraš, oni odmah, neću ja na utakmicu dok ne bude bolje ovo, bolje ono...pa prijatelju, onda ti to znači da na utakmicu nećeš nikad, ili bar ne skoro, ili bar ne ne zna se u kojoj deceniji, kojem veku...
 
  • Like
Reactions: Oki

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
slazem se sa ovim iznad, trenutno pljujem na prefiks srpsko, to srpsko zeli da mog Partizana nema i smatram se vise nekim eskimom ili necim... vise se identifikujem sa svakim ko pljuje rukovodstvo srbije I vecinski deo naroda, makar bio albanac, musliman ili azerbejdzanac

Vučić i ostali ološ želi zlo našem Partizanu ali Srbija nisu Vučić i skotovi samo! Ima nešto i lepo u ovoj Srbiji i u toj zastavi.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
28377967_10155443799061647_3329124020295449441_n.jpg
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.174
Reaction score
18.427
Локација
U Kinšasi
Partizan je nedavno kažnjen oduzimanjem dva boda (mada ta odluka još nije pravosnažna) i u slučaju pobede Čukaričkog naš tim bi se ravnopravno uključio u borbu za drugo mesto. Međutim, Lalatovića to ne opterećuje.

Ovo je Mondo. Ovi nije izjava Lalatovica, nego konstatacija novinara. Nas tim.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.529
Локација
Beograd
Najgore je što 99% stanovništva naše domovine formira svoje mišljenje po onome što dripci po raznim medijima spinuju...

A u tim medijima:

Zamenjuju se teze, izvlači se ono nebitno, prave se neke potpuno nerelevantne paralele, skreće se priča na ono što nije suština, laže se, zaglupljuje se, vrši se neverovantna konstantna propaganda...

Evo, sinoć sam komentarisao da je Vučelić rekao JEDNO, novinari napisali nešto DRUGO, pošaljem komentar Sportskom Žurnalu, sa linkom gde se može TAČNO čuti Vučelićeva izjava...oni naravno ne objave komentar...

Pantić pomenu Titoizam u svojoj poslednjoj emisiji...
O, da, Titoizam jeste bio jedan vrlo totalitarni sistem, ali, što se tiče vizuelno-govornih medija, čak i taj bezgrešni Tito je u proseku dnevno uglevnom dobijao samo 5 do 10 prvih minuta TV dnevnika, i poneki deo Filmskog Žurnala u bioskopima, a svo ostalo vreme bilo je posvećeno nekim drugim temama i nekim drugim ljudima...

Beograđani mogu da vam kažu kako danas izgleda i zvuči lokalna gradska televizija, Studio B, ponizni propagandni sluga režima, ukoliko uopšte imaju snage da više gledaju taj kanal, a o količini minuta na raznim TV kanalima koji prikazuju današnjeg vođu - u odnosu na količinu minuta nekadašnjeg Tita, lidera nesvrstanih zemalja i prijatelja Istoka i Zapada, komunista i kapitalista, građanina celog sveta, ne treba ni govoriti...
Vučić ga šije mnogostruko, iako krojač nije, a Tito je makar bio bravar...

O Partizanu ono što i sami znate, Zvezda izdaje tonu saopštenja, Partizan se obrati ponekad, Zvezdi sudije pomažu stalno, Partizan stalno kradu, Partizanove čelnike FSS saslušava dva sata, Zvezdine samo prijateljski pozdravi, FSS i sudijska organizacija prepuni su ,,cigana,, a ko je tamo Grobar nemam pojma, možda neki sudija Grobari Čokot, koji nas jebe na utakmicama...
I o svoj toj NESRAZMERI, novinari, tj. DRIPCI - NI REČ...
A ako će i reći nešto o nekoj negativnosti, e onda će IZJEDNAČITI Zvezdu i Partizan, i strpati ih u isti koš!
Kad se nešto kažnjava, i Zvezda i Partizan moraju biti nešto ISTO, a kada se krade i laže, nema veze što to radi samo Zvezda...

Oh, daleko od toga da je Partizan neki klub u kome su sve sami bezgrašni sveci, ali ako uvek u nečem lošem izjednačavate Partizan sa Zvezdom, onda znajte da ipak NISMO ISTI ,,gospodo,, novinari, iako crtate dva ista Pa To Je Nepravda Kalimera u Žurnalu, koji se razlikuju samo u grbovima dva domaća najpopularnija kluba...

Ali ste zato vi uglavnom svi isti i ,,na isti kalup,, - nemoralni i lažljivi, skloni svemu i svačemu zarad tiraža...

SMRT FAŠIZMU - ŽIVELA SLOBODA! DOLE LAŽI - ŽIVELA ISTINA!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.529
Локација
Beograd
Spinovanje na delu...

Karikatura sa naslovnice Sportskog Žurnala, iz koje sledi da su Partizan i Zvezda dva ista Kalimera koji se ponašaju ISTO, žale se na nepravdu, usled kazne koja im je izrečena zbog neprimerenih izjava i saopštenja...



'Ajd da to malo razmotrimo, kazna je ista, žale se i jedni i drugi, ali da li su Partizan i Zvezda baš tako ISTI pa da ih prikažemo kao piliće blizance?

Da li je broj saopštenja klubova isti?
Da li je smislenost tih saopštenja ista?
Broj izjava?
Njihova neprimerenost?
A broj utakmica na kojima se igrala ,,sklanjalica,,? Eventualno ,,prelaz,, za kladionicu?
Broj utakmica na kojoj su klubovi oštećeni?
Broj utakmica na kojima ih je sudija ,,pogurao,,?
Dug koji se nekima volšebno smanjuje, a drugima baš i ne?
Sve je to ISTO kao ova dva pilenceta? A?
Pa neće biti da je baš tako...

Ipak...

Zvezdino pilence ima neki zavežljajčić, a ono Partizanovo nema...jel to ispalo samo onako, slučajno, ili se to nekome omaklo da putem zavežljačića prikaže kako je ova država obezbedila generalnog sponzora Zvezdi pa da njihovo pilence ima šta i da stavi u svoj prtljag? Za razliku od ovog našeg, ubogog...

Il se to meni samo nešto pričinjava...? :roll:
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
pre bih rekao da je ono levo što samo liči na pile sa našim grbom mali kobac a zna se šta kobci rade sa pilićima :roll:
a taj što je to smislio i stavio u novine je, rečima malog kobca:
https://youtu.be/GyyeBMq5kCg


:napred Partizan
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
802
Reaction score
406
Локација
Zemun
Spinovanje na delu...

Karikatura sa naslovnice Sportskog Žurnala, iz koje sledi da su Partizan i Zvezda dva ista Kalimera koji se ponašaju ISTO, žale se na nepravdu, usled kazne koja im je izrečena zbog neprimerenih izjava i saopštenja...



'Ajd da to malo razmotrimo, kazna je ista, žale se i jedni i drugi, ali da li su Partizan i Zvezda baš tako ISTI pa da ih prikažemo kao piliće blizance?

А интересантно је како смо коначно "заслужили" да се прво ставља наш грб, па тек онда цигански. И Журнал и Новости...

vecernje_novosti-2018-03-10-korica-400.jpg
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
Malo pre vesti rts-a, kaze na pecurkani protiv Napretka preko 10.000 gledalaca...

XIORrcj.jpg


V44WOp3.jpg


0DDFD8j.jpg


Bujosevic polako postaje vece zlo od Vucelica. Ja sam zivota mi od proslog meseca umanjio racun za struju za 150 dinara, pa da vidim gde ce me to odvesti. Gebelsovski javni servis ne pada mi na pamet da placam. Nek se jebe elektrodistribucija sa njima.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.233
Reaction score
2.782
Ne bi bilo lose da se to isjece sa neta i uklopi sa ovim slikama pa postavi na nas sajt.

A o onom izjednacavanju povodom kazne i kako smo mi kalimero je vise smijesno da je zalosno.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ovo sa kartama i narodom na stadionu je tako lagano pranje para da se cudim sto i drugi to ne rade. I posle kako smanjuju dugove? Pare ilegalno ušle u klub a kroz karte, dresove, picke materine operu i provuku pare.
 
Top