Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

Banovo Brdo

Grobar
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
200
Reaction score
146
Локација
sveprisutan
Očigledno da se Iliev preračunao sa prevelikom sigurnošću da ne samo da se pita nego prelama u "sportskim" pitanjima...

Složio bih se sa komentarima iznad da ne da se išta pita nego može biti očišćen i pre Đukića koji ako ima pameti mora da ode.
 
Последња измена од уредника:

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ode i Delibasic, oterase sve grobare iz Partizana. Sve sami klimoglavci ostadose u Partizanu.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Sa ovim se slažem, ali činjenice su neumoljive. Ja konstantno imam potrebu da ljude podsećam, delom zbog kratkog pamćenja koje je odlika Srba, a delom zbog nekog mentalnog poremećaja koga verovatno imam... Da krenem kao i obično, za vreme mandata Ivice Ilieva na mestu sportskog direktora, Partizan je iz domaćeg prvenstva doveo kompletan tim sa izmenama (ukupno 14 igrača uključujući golmana), ne računam Teleoptik. Redom:

Marko Jovanović - Voždovac
Filip Knežević - Borac Čačak
Neca Mihajlović - Rad
Stefan Aškovski - Novi Pazar
Petar Đuričković - Radnički Niš
Milar Radin - Voždovac
Nemanja Miletić - Javor
Saša Marjanović - Radnički Niš
Uroš Damjanović - Sinđelić
Bojan Ostojić - Čukarički
Nemanja Stevanović - Čukarički
Ognjen Ožegović - Čukarički
Slobodan Urošević - Napredak Kruševac
Đorđe Ivanović - Spartak Subotica

Na kome mestu u domaćem prvenstvu bi ovaj tim završio i kakvi bi mu bili rezultati u Evropi neka svako odgovori sebi. Ja otprilike znam odgovor. Zato ja prijatelju u Ivicu Ilieva nemam poverenja, ne zato što mislim da nema pojma, već zato što je naivan u pičku materinu. Nemaš prvenstvo dovođenja igrača u Srbiji trenutno i ukoliko se i dogodi da pogodiš sa nekim, to je na nivou incidenta (čitaj Neca Mihajlović). Platite mu jebenu kartu nek ide u Argentinu i Brazil pa nek gleda drugoligaše mesec dana, pošaljite ga u Ganu i Kamerun u junu, kišna je sezona tamo pa neće biti previše vruće i nek vadi ono šta može da se plati. Ovde nema šta da traži jebeno, kome to nije jasno nema pojma o fudbalu.

Филип Кнежевић је био дошао у Партизан 2012, није га Илиев довео.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.931
Reaction score
26.787
Bez brige oko Delibasica, objasnice Pantic u sledecem vesniku, u jos jednoj glumackoj epizodi...
A mogu zamisliti srecu na njegovom odvratnom licu, zbog ostanka ciganske picketine i najveceg sabotera na klupi u istoriji kluba...
 

Madjionicar42

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
107
Reaction score
111
Tacno da sam na mjestu Vucelica otjerao bi Ivicu a ostavio Djukica. Cisto da bi se znalo ko vozi traktor a ko otvara kapiju.
Lik nosom para oblake.

Upravo tako! Meni nije normalno da neko toliko ima jaku poziciju, samouveren je do bola.. Sa otkupom ove trojice i 2m koliko kostaju, on ce od dolaska na funkciju potrositi 7m. Plus ocekujem da jos minimalno 1m bude ulozen u neke igrace. Gde su igraci koji su dolazili za dzabe, a dobijali fine plate..

On posle svega, slusam ga kod sizofrenicara Pantica prica kako su promasaji u domenu statisticke greske. Ocigledno nas smatra za budale.. Jos gori su mi ovi iz uprave sto mu daju tolika sredstva za pojacanja, jer oni ako mu obezbedjuju tolika sredstva, verovatno ocekuju da im se vrati ulozeno i da zarade sto vise, onda mi nije jasno sto ga drze i dalje tu.. Ako sportski direktor u Partizanu ima mogucnost da pogodi jednog od cetiri igraca, pa dajte brate onda meni funkciju, necu se ugradjivati zivota mi, al cu ubosti makar jednog od dva..
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Knezevica je Iliev doveo iz Borca decembra 2015, moguce da je bio na pozajmici.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Andrija, sve najbolje, gde god da odlučiš da odeš... pa da nam se vratiš za neku godinu kao prvi trener.
Velika šteta, naš čovek...
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.452
Reaction score
2.222
Najvece pojacanje prelaznog roka 2018/19 da djukic sam napusti klupu FK Partizana, da je trener dosada bi dobio neku ponudu on je klasican demagog, klati kur i ljubitel para.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Koja šizofrenija sunce ti žarko. Znači, ako ispadnemo iz kvalifikacija ostanemo bez para, izgubimo jedno 2-3 utakmice u prvenstvu i onda ga otpuste i plate tih 600k €, to je u redu???? To će onda da bude u interesu kluba???? Kakav su ugovor napravili branioci Partizana. :krsti:
Ovo je da ti se sledi mozak....
Trebalo bi ispitati da li ima Vučelićev sin menadžersku angenciju?
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
E a oni se bunili za ugovor koji je sklopljen sa Andrijom i njegovim ocem. Dvostruki aršini..
Da bar jedan od novinara ima malo hrabrosti da napise ovo i da podseti narod..
 

Pop

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2007
Порука
38
Reaction score
42
Ne treba previše verovati Vaziri. Njegova izjava je samo pokazuje na kojoj je strani u slučaju Đukić
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ko njega drži onda? Vučelić se prvi izjasnio da je nezadovoljan.
Vuletić i Iliev?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top