Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.272
Reaction score
18.337
Локација
Kej Republika
Jbg. Ovoj upravi je Sale Mutavi legenda, ipak je Trba bio "opozicija" Svetom trojstvu VVV.

Kako gadovi rade ne bi me čudilo da nam na klub navuku neku lošu karmu ili prokletstvo. Gamad lopovska.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.929
Reaction score
26.771
Prvi od tih nasih golmana koji nas je uveo u predvorje pakla je Djukanovic, jebem mu sve...onda Pandur...kako je on tolike godine opstao bez zamene, ali urnisao nas samo tako. Jbt golman od metar i pokusaj! Kralj, Damjanac...uhhh...bio i onaj Radakovic, odbrani penal Boskovicu, a SD ga posle munu za pobedu i isti broj bodova sa kuckom. Bozovic, tja, sta znam...ali Stojke, on je najbolji golman sa ovih prostora decenijama unazad, jos Pletikosa, ostalo mrka kapa. I naravno, golman koji je upisao sebe u besmrtne Lukac! Bratino, dva penala u pet minuta pamtim do kraja zivota!!!
Radisa...joooooojjjj...Kljajic...
Leb ti jebem, dobro smo mi i "normalni", kakve smo golmane imali!
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Mislim da je ovdje mjesto da napisem.
Bio sam danas sa jednim bivsim igracem NS kurve , koji kaze da je Iliev vec par puta zvao Stolicu. Stolica mu jr trazio da ociste jedno 10-ak igraca, ali kako kad ti igraci vracaju pare Ilievu i Vazuri. A prvo sto je trazio, trazio je da Stojkovic napusti klub. Jer covjek ladno ne dolazi na treninge. A usput je Ilija okoreli Partizanovac.
Veliko pitanje hoće li Stojković ostati igrač Partizana posle SP.
Nisam za Iliju Stolicu uvek mu je neko drugi kriv, kao kalimero. Jebote život u njemu ni malo borbe ili nekog fighting duha. Takvi Partizanu nisu potrebni. Mada ruku na srce, zna fudbal, i ima šlifa.
Ako se bira između ciganakog sabotera ili Stolice, dižem obadve ruke za Stolicu, ali mislim da bi trebalo pronaći bolja rešenja.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.762
Reaction score
19.347
Локација
Nickname
Oni su zlo srBsko, ne sportsko, a Srbijom vladaju kurac i bezobrazluk. Pardon, SrbIom ( veliko I, bez J).

Za sad si se dobro pokazao, nemoj da mi praviš ove logičke greške ubuduće. Ako mi napišeš da cigani nisu reprezenti Srbije, biće sranja.

Živ bio.
Izvinjavam se stvarno, malo sam se opustio pa ih proširio i van granica SrbIe. Zvezda SrbIa nikad JugoslavIa.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Da se ne lažemo, najbolji je golman u poslednjih čet'eres godina, a za ostalo je tu Goran Tomić. Ko je Kralja i Damjanca preživeo...Joj sad se setih Pandurovića, Bože, da li te ima? Ko je je preživeo Pandura, ''ni pakao mu neće teško pasti.''
A tek ono vreme dok nam branili Pantic, Asprogenis, Jahic, Petrović.. Pu pu pu daleko bilo.

A što se tiče treninga. Nije da verujem u tu priču, jer znam da je Stojke veliki profesionalac. Ali se sećam priče Raula, kako je debeli Ronaldo dolazio u Real na trening kada god je hteo, pijancio celu noć i posle bude najbolji na terenu. Tako da je to manje bitno.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.803
Локација
Храм фудбала
Jel mora ovaj Vuletic uvjek ovako da se preserava sa ovim saopstenjima, latinskim poslovicama...itd
Jel nije moglo prosto, cigani napusite se kurca, i srecna Vam 1389 titula.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ne pravite otpad od ove teme! Ovo svakako nije tema za raspravu o golmanima Partizana.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
U redu, obriši, šta pizdiš odma'?

Ban na 3 mjeseca!
Sacayak
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.929
Reaction score
26.771
I have a dream...usao sam na ovu temu i procitao da su Vucelic i Vazura uhapseni, i da ce odgovarati za citav niz krivicnih dela...pusti snovi...

Ja ne razumem, upozorenje je vec dato od urednika i opet se nastavlja da se od ove teme pravi otpad!
Spejs
 
Последња измена од уредника:

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Vucelic i Vazura nemaju ni ljudski kvalitet, ni autoritet, ni kontakte u svetu sporta da bi pronasli i doveli trenera od znanja i integriteta u Partizan. U fudbalskom i menadzerskom svetu oni su potpuno nebitne individue, ustvari nebitni su svuda osim u matriksu zvanom napredna Srbija. To je glavni problem i razlog zasto nas klub ne moze i nece krenuti napred.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.180
Reaction score
6.953
Локација
NbG
Ja ne mogu, a da ne primetim trend koji je u nastajanju u našem FK, a koji ova uprava pokušava da "patentira". Pa mi ćemo prema najavama koje se već sada provlače po medijima samo za igrače (njih 3) koji su na pozajmici kod nas platiti oko 2M eura. I to se plasira kao neki prioritet u ovom prelaznom roku. Ne znam da li da se smejem ili da plačem. Ne zato što mislim da nam oni nisu potrebni, ima tu materijala kod svih trojice i očekivano je da se tu (ako sve bude u redu) može i zaraditi daljom prodajom. Više mi je ono, istresli smo 2M u ovom prelaznom roku samo da ozvaničimo one koji su već tu i koji svojom igrom (ne)pružaju očekivano. Šta u tom slučaju i koliko ostaje za neka dalja ozbiljnija pojačanja, a svesni smo da su nam potrebna u svim linijama tima...? Da ne krećem sa njihovim pričama o finansijskom kanalu koji im je ostavila prethodna uprava i dugove koji iskaču iz ormara i koji se kad zagusti pominju kao konstantna omča oko vrata. Iz te perspektive potrošenih 2M deluje kao preozbiljan iznos i odličan izgovor za još jedan "uspešno odrađen prelazni rok". Njihovo domaćinsko poslovanje (videti pod Suma) i odlaske bez obeštećenja (uz obavezno praštanje plata "koje se redovno izmiruju") ne sme čovek ni da pomene...
 

Nebraska

Početnik
Учлањен(а)
19.05.2018
Порука
18
Reaction score
12
Локација
Zrenjanin
Ako imaju imalo obraza , celokopna uprava otkaz na kraju sezone.......bivsi asovi na celo kluba, idemo po trecu zvezdicu na grbu
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
MoCZart opet muti vodu sa Stolicom pred Kup.. :mad: čini mi se.. :confused-smiley-013:
 
Top