Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

Dule_29

Banned
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
255
Reaction score
9
Ja ne verujem sta pojedinci pricaju. Dva najtalentovanija igraca govna hoce da podaju, a vama zinula guzica za nekoliko miliona eura...
 

zugrobar

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
1.640
Reaction score
979
Локација
Морава
Не само за неколико милиона евра, него за неколико милиона евра која говна треба да покраду и проследе где треба, јбг, неће се кампања за април финансирати сама а ми као велика господа морамо помоћи пријатељу ког већ толико хвалимо..
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.024
Reaction score
3.254
Локација
GG 1978
Partizanova klasika zadnjih 25 godina izuzimajuci možda 3-4 prelazna roka od 50 koji su bili u tom periodu..
I tako će biti dok ne bude gazde i dok u upravama budu sedili ljudi koji neće obezbedjivati budžet za funkcionisanje kluba,što im je i obaveza,već gledati šta se može smuvati i iskombinovati..
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.858
Za koliko je prodat Nastasic koji nije ni vidio prvi tim? Mogao je da vrijedi vise sigurno. Ovo samo potvrdjuje da se ne nadaju nicemu na tom sudu CAS-a...

Znao sam cim su poceli da hvale Bosnjaka (koji jeste odigrao dobro onu utakmicu, ali je to ipak prijateljska i JEDNA), da tu nesto ne stima, ali sam se nadao samo da je glupost u pitanju, a ne ovo.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Haha sad sam ušao na temu inače ne pratim ove šarlatane, show
Kad ti planer ekskurzija vodi klub bude te malo sramota
 

Wanderer

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
184
Reaction score
45
Ne može navijač Partizana da razmišlja o Partizanu kao o trgovinskom preduzeću. Valjda je logičnije da navijač želi da tim bude što jači a ne da računa koliko će klub zaraditi od kog igrača.

Zato, crknite dušmani u upravi Partizana jer i niste nista drugo nego dušmani ovoga kluba. Prodajte to što se prodati može, uzmite svoje procente i nabijte svoje debele guzice kavijarom, sjedite u svoje službene automobile i nasmijte se jer polako ali sigurno unistavate ovo sto je ostalo od kluba a vi se bogatite. Najgore sto sada i pojedini navijači racionalizuju ove vase postupke i ponasaju se kao da je Partizan mesara i da će cijene mesa neminovno padati jer vise neće biti mlado nego staro i žilavo. Pih.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.517
Reaction score
41.680
Локација
Žrnov
Da li ste vi normalni da pored živih Nastasića i Krstajića vi pišete o njemu kao najtelontavijem štoperu u istoriji Partizana.

Svašta!!!

Ok, možda smo i mogli da sačekamo godinu - dve , naravno... iz perspektive da bi klub više zaradio.. a pošto će svejedno lopovi da se istale, a ja nešto i nisam njegov fan, potpuno sam ravnodušna prema ovoj informaciji, osim u smislu da ga bez potrebe veličate.

Pa nije se ovoliko naricalo za Stefanom Savićem koji je dve klase, minimum, ispred Milenkovića.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.858
@ Mare

Jest, ali Nastasic je igrao tu ligu samo u svom uzrastu, bez minuta seniorskog fudbala, a Bleki je ipak igrao i to protiv svakakvih...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.517
Reaction score
41.680
Локација
Žrnov
Jel se vi zajebavate ili za ozbiljno, u igračkom smislu, poredite Nastasića i Milenkovića?!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.517
Reaction score
41.680
Локација
Žrnov
Zna da hoda, a apsolvirao je trčanje.. nedavno... ali na menaĐeru mu svaka čast... :wink:
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.858
Nisam dovoljno kompetentan za tu vrstu poredjenja. Samo poredim mogucnosti, tj. ovaj bio mlad i perspektivan a bez minuta u seniorskom, a ovaj mlad i perspektivan, sa ipak nekim, i to dobrim, minutima u seniorskom fudbalu. Kad bismo igrali Evropu, i on ucestvovao u njoj, vrijedio bi garant duplo vise, pogotovo kad bi se neka ponuda i stvarno odbila, a na samo na rijecima.

I ne naricem nad njim, nego govorim o tome kako time urusavamo klub sve vise i smanjujemo bilo kakav renome da smo imali.

Prodajemo sve mladje igrace, oni ce sve manje da se snalaze u tim klubovima, i onda cemo dobijati sve losije i losije ponude jer prodajemo poluproizvode, kad tako moram da se izrazim.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.517
Reaction score
41.680
Локација
Žrnov
Pa mi na mesečnoj osnovi prodajem kadete za koje niko i ne zna da ih prodajemo... nije to od juče naravno...
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.309
Reaction score
18.787
Локација
Kej Republika
Bleki nije ni prvo ni poslednje dete koje ce otici iz kluba pre vremena. Klub je u situaciji da prodaje ono sto vredi da bi se premostilo do sledece prodaje.

Uprava je u klub unela 0.00$ tako da su im jedini prihodi od prodaje igraca.

Naravno to smradovi iz razno raznih Anderlehta, Benfika i Apolona znaju. Pa nam za igraca kog ce utopiti za 15M uzmu za 2-3 meleona.

Bleki se proda za 4M
Meleon ide menadzeru.
Meleon za kampanju buduceg svevisnjeg predsedinka Srbije.
Melon se isatle VVV (vazura, vucela, vuleta)
I Partizanu ostaje kara. I tako u krug.

Prestao sam da se nerviram, nazalost.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Kako bese ono?
Decko ne zna da trci,ili da hoda?

Toga se i ja sjećam, a momak odigrao kao da ima 300 utakmica u nogama i to ne na ovim našim njivama. Izjavio je da mu se ne ide nigdje, ali ne sumnjam da će ga ''ubjediti'' da je to bolje za njega. Postali smo klošarsko-amaterski klub u klošarsko-amaterskoj ''državi'', ovo mi sve više liči na neku noćnu moru nego na realnost, ali ne uzbuđujem se više jer sam odavno dokučio da nam bolje neće biti nikada.
 

Dule_29

Banned
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
255
Reaction score
9
Ne može navijač Partizana da razmišlja o Partizanu kao o trgovinskom preduzeću. Valjda je logičnije da navijač želi da tim bude što jači a ne da računa koliko će klub zaraditi od kog igrača.

Zato, crknite dušmani u upravi Partizana jer i niste nista drugo nego dušmani ovoga kluba. Prodajte to što se prodati može, uzmite svoje procente i nabijte svoje debele guzice kavijarom, sjedite u svoje službene automobile i nasmijte se jer polako ali sigurno unistavate ovo sto je ostalo od kluba a vi se bogatite. Najgore sto sada i pojedini navijači racionalizuju ove vase postupke i ponasaju se kao da je Partizan mesara i da će cijene mesa neminovno padati jer vise neće biti mlado nego staro i žilavo. Pih.

To je to. Sve si rekao. :clap
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Cetiri miliona za Milenkovica je da se sutiramo u dupe, nikad skuplji nece biti... Da se razumemo mislim da ce postati odlican igrac, ali opet je stoper u pitanju, a iz jsl prodati stopera za vise od 4-5 miliona je nemoguce.
Mogu za njega da daju i 50 miliona, mi taj novac nećemo videti, tako da ne znam čemu oduševljenje.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.123
Reaction score
16.062
Локација
Храм фудбала
Bleki nije ni prvo ni poslednje dete koje ce otici iz kluba pre vremena. Klub je u situaciji da prodaje ono sto vredi da bi se premostilo do sledece prodaje.

Uprava je u klub unela 0.00$ tako da su im jedini prihodi od prodaje igraca.

Naravno to smradovi iz razno raznih Anderlehta, Benfika i Apolona znaju. Pa nam za igraca kog ce utopiti za 15M uzmu za 2-3 meleona.

Bleki se proda za 4M
Meleon ide menadzeru.
Meleon za kampanju buduceg svevisnjeg predsedinka Srbije.
Melon se isatle VVV (vazura, vucela, vuleta)
I Partizanu ostaje kara. I tako u krug.

Prestao sam da se nerviram, nazalost.

Po ovoj racunici i Partizanu bi ostao miliom, a to je vec naucna fantastika. :D

Na osnovu cega vi poredite Blekija i Nastastica?
Kakvi su bili u omladinskim kategorijama, kakvi su bili u prvom timu. Ili ono najnelogicnije poredite sadasnjeg Nastasica sa sadasnjim Blekijem.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top