Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
Odbili 800.000 za ćelavog Miletića, prihvatili 600.000 za Evertona.
Hvala što radite u korist Partizana, kancerogena upravo & co.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Opet talasanje kao da on nije hteo da ode i kao da ga je neko prodao na silu i protiv njegove volje.

600.000 evra za igraca koji je nama dosta znacio je u sustini na prvi pogled malo ali kada se malo dublje sve analizira,... da je on skoro 30 godina napunio, da se u Evropi trenutno slabo trazi takav Gatuzo tip igraca i da je on skoro pod istekom ugovora.... mislim dakle da je suma sasvim solidna.

Opet ponavljam, on je nama dosta znacio kada je u pitanju agresivnost i borbenost u defanzivi. Tako nesto nema sanse vise da nadjemo.

Dakle gubimo tu agresivnost na sredini terena ali ko god da igra dobijamo sigurno vecu kreativnost, jer ruku na srce ali Evi je bio jedan od najlosijih veznih igraca kada je u pitanju tehnika i igra u ofanzivi.

Evi, jos jednom hvala ti na svemu!!!
 
  • Like
Reactions: Oki

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.428
Reaction score
11.749
Локација
Beograd
Na prvi pogled malo ali kada se malo dublje analizira dodje se i do toga... da je oprostio i 100000€ duga...iako se ne duguje igracima ....dopisati psovke po zelji...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Ajmo ovako...
Volimo Partizan. Pokusavam sad da pisem racionalno, onoliko koliko mi dozvoljava moj temperament, moja zaludjenost Partizanom, koju neki maliciozno nazivaju ostrascenoscu. Mada, kada bolje razmislim, i jesam ostrascen. Zapravo, a kako drugacije objasniti tu posvecenost, ljubav, zaludjenost Partizanom do najcistijom i najiskrenijom ostrascenoscu! Da, dobro ste procitali! I to u najpozitivnijem smislu.
Otac me je prvi put odveo na tekmu pocetkom 85, protiv Pristine...Vrlo cesto smo isli do raspada zemlje. Skoro sve beogradske tekme, pre svega na JNA, ali i u rupi, na Karaburmi, nesto kasnije i na Banjici, par puta Novi Sad, i par puta Nis.
Pocetkom devedesetih, sam uz jednu pauzu isao skoro redovno u Beograd, i to na juznu tribinu. Bio sam vec srednjoskolac, nisam pripadao nijednoj grupi, niti su me odusevljavali oni koji su tada vodili jug. Bio sam vatreni Grobar, i logicno mi je bilo da idem na jug. Tih godina su zeka, bjeka i cure vedrili i oblacili Partizanom. Tada je vecinsko misljenje bilo da budemo zahvalni zeki jer nas je spasao iz ralja generala, i da su njih trojica suvo zlato. Cak i jebeni Tumba, osvaja titule, duplu krunu posle 47 godina, pobedjuje cesto i u derbijima. Za nekog ko je od malih nogu odrastao na mitologiji „najvernije publike u Jugi, navijanja protiv Hajduka na 1:6, Ljubljane, punog JNA i pored poraza u Londonu od 2:6, nepobedivosti cerge u rupi“, itd, svi smo bili zadovoljni svime sto je delic bilo bolje od te „stvarnosti“.
Niko nije preispitivao rad uprave, cak ni posle losih sezona, cak ni posle sezone 97/98. Bilo je „normalno“ razmisljati da smo mi hedonisti, i da „moramo“ biti uz klub u najtezim trenucima, jer nam je to amanet od starijih generacija. Pogotovo kada je vec naredne sezone postignut uspeh u KPK, i u domacici.
Nisam ni pomisljao da radim ili govorim bilo sta protiv uprave. Cak i onda kada su rezultati bili evidentno losi, ali i selekcija tima, igra, taktika, sprema...Sve se to pripisivalo spletu nesrecnih okolnosti, nedostatku srece (Porto 2000)...
Ali, bar kod mene, to se promenilo 2001 posle Rapida, i jos jedne blamaze. Rapid je do tada, u toj sezoni imao prosek manje od jednog postignutog gola po utakmici, a bili su i na zacelju tabele. Bio sam za smenu uprave, za ostavke, sta god bilo...Tada su me svi iz mog okruzenja gledali kao da sam lud. Jer kako ne vidim da kada ne bi bilo zeke, ne bi bilo ni Partizana, da on obezbedjuje pare, on je zasluzan za Zemunelo, itd...Sledece 2002 nova blamaza u Pragu. Na jugu je okacen transparent „odlikasi, dokle da nas brukate?“.
Kako god, sledece 2003, 2004 sve je to zaboravljeno jer su dosli rezultati. I te 2005,nesreca je da nismo usli u LS, ali blamaze iza toga su nam zagorcale zivot. O bojkotu sve znamo.
Kada je cini mi se 2010, bilo da se bira izmedju djure i Save, bio sam za Savu! Opet su me svi gledali u cudu. Savu nisu voleli zbog politike. Ali jebala vas politka, on je prosao omladinsku skolu Partizana, tri sezone bio prvotimac, prvi strelac lige, reprezentativac...A djura? Nista..Izgovori su bili titule, derbiji...Na kraju znamo sta nam je taj djura ostavio. Ne kazem da sam ja narocito pametan, ali neki osecaj, neka intuicija mi je govorila da to nije dobro, kao i u vreme zeke.
Evo i ovi novi...Od samog starta sam slutio sta nas ceka. Nemojte me pogresno razumeti, ja sam optimista, ali tamo gde nema mesta optimizmu, ne mozes biti optimista, jel da?
Suzdrzavao sam se od kritika, ali nizale su se situacije za kritike...
Neki postavljaju pitanje da li mi koji kritikujemo smatramo da je uprava za sve kriva. Ne znam, kao da zele da osetimo neko sazaljenje, grizu savesti, il sta vec...
Mozda i jesu u pravu. Covek treba stalno da se preispituje. Ja to i cinim, evo i sada, ali...
Ok, mogu da za neke stvari kazem da uprava nije kriva, ne treba biti iskljuciv, ali da li mogu da kazem, na primer...
Uprava nije kriva sto je prodat Skuletic koji nije na prodaju, uprava nije kriva sto je odmah pocetkom 2015 uzela kredit kojim je dodatno povecala dug, uprava nije kriva sto je otisao Lazovic iako mu nije ponudila produzetak saradnje, uprava nije kriva sto su javno objavili plate igraca i na taj nacin uneli negativnost i medju samim igracima i navijacima, uprava nije kriva sto je obecala brdo sponzora kad pobedi na izborima, uprava nije kriva sto nije dovela generalnog sponozra u roku od mesec dana kako su i obecali i sto iznos sponzorstva nije u rangu Partizana iako su obecali da ce bti, uprava nije kriva sto je ekspresno obajvila dugovanja kluba, uprava nije kriva sto je najavila da ce brzo saopstiti kolika su potrazivanja kluba a koja je objavila sa nekoliko meseci zakasnjenja, uprava nije kriva sto je izjavila da ta potrazivanja ne moze da naplati (dugove mora ali potrazivanja ne, interesantno), uprava nije kriva sto je smenila Marka Nikolica nakon dva remija, uprava nije kriva sto nije smenila kizu nakon blamaze u finalu kupa, uprava nije kriva sto se nije zalila na kaznu Marku koja je bila idiotska, uprava nije kriva sto nije smenila kizu sve dok nije napravio solidan/dovoljan zaostatak na tabeli, uprava nije kriva sto na predstavljanju Drulovica clan uprav ne zna kako se zove Ljubinko, uprava nije kriva sto je na nakaradnom predstavljanju Ljubinka kao cilj postavila osvajanje titule iako je zaostatak 14 bodova, uprava nije kriva sto izjavi da oni nisu krivi za rezultat jer oni ne igraju na terenu i nisu na klupi, uprava nije kriva sto Vazura dobija premiju za osvajanje titule, uprava nije kriva sto se zahvaljuje drzavi a od te drzave imamo svega 5% godisnjeg budzeta, uprava nije kriva sto za dve godine zaradimo od transfera 40 miliona, od evrope itd, a dug smanjen svega 2-3 miliona, uprava nije kriva sto kazu da se sve tekuce obaveze izvrsvaju na vreme a onda saznamo da se u stvari plate ne isplacuju na vreme, sto se duguje igracima i zaposlenima u klubu, itd, itd, itd...
Ima toga puno...
Nemam losu nameru, zaista,kao i bilo ko od nas koji kritikujemo. U pitanju je strah od onoga sto moze da nam se desi. Pa sunce mu, imamo pokaznu vezbu na primeru KKP. Eto od novog predsednika saznasmo da je u stvari Vujosevic kriv za stanje u klubu, dok su svi ostali bili samo obicni pioni. Samo mi nije jasno kako ostoja gleda na period kad mu je prethodnik bio pekovic, koji je na odlasku rekao da je dug smanjen za 2 miliona, da bi ostoja to izvestajem demantovao, cak prikazavsi da se dug uvecao! Ko je kriv za to ostoja? Vujosevic? Na svog prethodnika nemas primedbi? Pogledajte na sta nam lici KK? Imate pokaznu vezbu sa VKP. Najveci svetski vaterpolo klub, sa najboljom vaterpolo skolom na svetu, grca u problemima, igra sa klincima, i osvaja trofeje, ali nema sponzora!!! Ejjjj...dokle to ide...
Strahujemo da to isto sledi i FKP. Imali smo pokaznu vezbu na sta bi to licilo u kizinoj sezoni...
Opasnost je stvarna, realna. Ne mozemo se pretvarati da je to sve samo sport, kada nije! Znate svi zasto je tako. Ne zavaravajte sebe pre svega.
Sta mislite, koliko ce vremena proci da bi KK ponovo licio na nesto? VK? OK? RK? Sta mislite koliko bi vremena proslo da FK lici na nesto, ako ga skroz uruse? Nemamo pravo da cutimo, i pravimo se da nista ne desava, bar nista vredno paznje i nase reakcije.
Da li iko od nas ima pravo?!
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
@ Oplenac, i to ostrasceni :clap

Pamtis kao slon, al' to danas nije vrlina...bolje restovanje iz godine u godinu, uz nadu ( eh, nadu) da ce neko iz neke uprave da radi PRVO u korist Partizana, pa tek onda u svoju licnu.
Onim zec&bik&curan ne oprastam nikada Petah Tikvu. Preko "petardi" i "menjamo titulu za pobedu u derbiju" i mogu da predjem. Nekako su mi tad nabili da prostis, takodje OSTRASCENOST prema Partizanu i apsolutni nedostatak poverenja u upravu. Bilo koju. Upravu. Partizanovu. Lakse se tako podnose govna koja ti pakuju ovi sledeci.
Djura Sojic svoje lopovluke sjajno maskirao titulama i jebanjem cigana.
Ovi sada imaju plus u vidu proslogodisnje (ne) ocekivane titule i ovog proleca u Evropi. Do Plzena.
Za mene ostrascenog, to bi bilo sve od njih ! Sve pozitivno. Ovog drugog imamo puno vise.

Onako, taksativno, na prvu :
- plata i bonusi "gospodina" vazure,
- pravnik rimskog bunara i pravni slucaj "stadion ciji je",
- teranje Marka Nikolica/ njegov prvi mandat u nasem f.k.,
- slucaj zivkovica jovice maloga, poznatiji kao mozemo da zaradimo deset miliona al' uspevamo da ne zaradimo nista, a da platimo 2.5mil. Krive i bivsa uprava i ova. Jedna napravila problem, druga ga nije resavala. Ili ga resila napredno..ovaj, nakaradno.
- Trideset i kusur bodova iza kurve, zaboravio nisam.
- Kiza, Drula, njihovo postavljanje i smenjivanje
- odlasci Nikolica, Leonarda evo i Evertona a svi imaju isti potpis. Svi su BAS HTELI da idu, pa eto nismo mogli da ih zadrzimo. A bas smo 'teli.
- slucaj Suma ili kako skautirati igraca dve godine, platiti ga 1.6mil.i nadati se da ce za dve, najkasnije tri godine( pljuc) uci u formu.
- kazne uefa zbog brljanja sa papirima
- zahvaljivanje ajatolahu


Ostrasceni Grobari, od miloste zvani misevi i glodari!!!
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Kilavi Suma se opet povredio. Karma je čudo!
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.302
Reaction score
11.912
Локација
Tu, odmah iza tebe
WBsF1Bk.jpg
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
Ne znam sta su ljudi ocekivali vezano za Evertona... Everton je do pre 3 godine igrao u polu-amaterskim klubovima u Brazilu i Meksiku. Nakon toga igrao je za Lugano u vreme kada je Lugano igrao drugu Svajcarsku ligu. Od fudbala na ozbiljnom nivou bukvalno ima epizodu u St. Gallenu i u Partizanu. Istice mu ugovor za 6 meseci i ima 30 godina. Jel bi iko od vas platio vise od 600 k za takvog igraca na FM a ne u stvarnom zivotu?

Ovo je njemu zadnja sansa da igra fudbal na ozbiljnijem nivou, em je dobio vise para nego kod nas em umesto sa Borcem i Macvom ima priliku da igra protiv Intera, Juvea i Milana. Sve najbolje u SPAL-u Evi, pa da nam se vratis ako ne kao igrac makar kao skaut za talente iz Brazila.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Evi, ljudino, sve najbolje!! Da ti se ostvari sve sto pozelis!
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.390
Reaction score
3.210
Локација
Tamo gde su Grobari
Sve je to ok Oplenac, uspeo si da navedeš sve grehe ove uprave u jednom tekstu, ni to nije lako :D Verovatno ima još mnogo toga. Samo se pitam zašto nisi naveo da je ponuđeno Stojketu i Evertonu ono što im je ponuđeno, jer si taj potez kritikovao.

Svi mi pamtimo šta su sve ovi kreteni pogrešili, ali to po meni ne znači da treba pljuvati i kada nešto dobro urade. Ne samo što se uprave tiče, nego uopšte što se života i ljudi tiče.

Niko neće zaboraviti sve to zbog jednog ugovora, barem ja neću. Ali neću sebi dozvoliti da pljunem po svemu i svačemu, da bi onda kreteni mogli reći: “Eto, uradili smo nešto dobro i opet ne valja, šta vi hoćete uopšte?” Imao bih osećaj da im dajem time alibi.
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Ne znam sta su ljudi ocekivali vezano za Evertona... Everton je do pre 3 godine igrao u polu-amaterskim klubovima u Brazilu i Meksiku. Nakon toga igrao je za Lugano u vreme kada je Lugano igrao drugu Svajcarsku ligu. Od fudbala na ozbiljnom nivou bukvalno ima epizodu u St. Gallenu i u Partizanu. Istice mu ugovor za 6 meseci i ima 30 godina. Jel bi iko od vas platio vise od 600 k za takvog igraca na FM a ne u stvarnom zivotu?

Ovo je njemu zadnja sansa da igra fudbal na ozbiljnijem nivou, em je dobio vise para nego kod nas em umesto sa Borcem i Macvom ima priliku da igra protiv Intera, Juvea i Milana. Sve najbolje u SPAL-u Evi, pa da nam se vratis ako ne kao igrac makar kao skaut za talente iz Brazila.

Realna Grobarčino, botu, cigane :))))

Salu na stranu, nije problem u odlasku igraca nego adekvatnim zamenama.
Sasvim je normalno da Everton hoce da nastavi karijeru u Italiji i igra protiv Juventusa, Intera, Lacija, a ne u Surdulici ili Krusevcu.

Verujem da i sportski sektor to vec zna neko vreme i na njima je da dovedo igraca istog kvaliteta, ako ne jos boljeg


Kilavi Suma se opet povredio. Karma je čudo!

Kakva karma?
 
Последња измена:

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
Salu na stranu, nije problem u odlasku igraca nego adekvatnim zamenama.
Sasvim je normalno da Everton hoce da nastavi karijeru u Italiji i igra protiv Juventusa, Intera, Lacija, a ne u Surdulici ili Krusevcu.

Verujem da i sportski sektor to vec zna neko vreme i na njima je da dovedo igraca istog kvaliteta, ako ne jos boljeg

Ja cu kao sto to uvek cinim sacekati da vidim ko ce biti zamena, pa onda i kako se zamena uklapa pre nego dam sud. Ako bude npr. Zdjelar ili Raca ja prezadovoljan (mada znam da Raca ne moze da igra u Evro kupovima). Ako bude neki igrac manjeg kvaliteta bicu nezadovoljan.
Odlazak Marjanovica i Evertona znaci i vise prostora za Radina cemu se unapred radujem, momak je svojim zalaganjem svakako zasluzio to.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Suma van stroja samo par dana kako reče Iliev,ali zato kada dođe leto pa prođe cele pripreme ima bog da nas vidi,ako ne tada onda sledeće zime,jbga malo strpljenja,pa nije nam baš pred glavu,čemu žurba.
Ko nas kleo nije dangubio.Kad reče Kleo,gde si sad sunce ti jebem.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top