Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva), 2021/22

Статус
Затворена за писање одговора.

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.694
Reaction score
22.600
Локација
Beograd
Totalno ga razumem po pitanju depresije i Srbije...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.562
Локација
Beograd
ima problema sa depresijom.
Nismo mogli da znamo kako će se snaći u gradu, državi, hoće li mu prijati ambijent. Jednostavno se nije snašao“.
(jedan gol na osam utakmica). Često se žalio na povrede,

Ovaj Mozzart sport kao da je mene opisao...ili smo možda Bajabek i ja slični k'o jaje jajetu zato što smo rođeni istog datuma (1.maja)?
Žao mi samo što me Partizan nije pustio da i ja dam jedan gol na osam utakmica pa da se upišem u istoriju voljenog mi kluba... :icon-rolleyes:

Teraj dalje, 'oćemo triplu krunu!
Još smo u igri za sva tri trofeja!

Pojačanja?
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.383
Reaction score
5.165
Локација
Beograd

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Klasika. Uvek oproban recept dizanja vrednosti nekog prosečnog igrača koji na kraju završi u Dinamu iz Batumija. Uostalom vepar je rekao da sva imena koja se pominju nisu tačna. #Clickbait.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Klasika. Uvek oproban recept dizanja vrednosti nekog prosečnog igrača koji na kraju završi u Dinamu iz Batumija. Uostalom vepar je rekao da sva imena koja se pominju nisu tačna. #Clickbait.
Ima ta opcija a ima i ova opcija. -Halo Gale Ivica je. Jel imate nekog igraca da ste dogovorili prodaju od prvog januara a da ga mi kao nesto malo jurimo i da kupujemo vreme i na kraju kao jebiga kao otisao za jacu lovu?-Mijailovic. Aham malo je nezgodno sto je ciganin ali ako nema nista drugo ok. - Nista javicu ja telegrafu ekskluzivu i tako,pozdrav.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
U čemu je problem sa postavljanjem slobodnih igrača? Da li je to zabranjeno? Jeste.
Davajte poene i banove ali neka ostanu na temi. Molili smo vas da nam otvorite posebnu temu gde ćemo postavljati takav vid materijala i oladili ste nas. Ja svesno postavljam igrače znajući da ću dobiti poene ili ban ali ako neko od pametnjakovića iz kluba vidi i dovede taj ban će biti nebitan.

Treba da ćutimo i čitamo ilieva kako priča da igrača nema, kako je ponuda siromašna?
Treba da ćutimo na to što imamo samo 3 strana igrača? Treba da ćutimo na to što se ciganima rekonstruiše postava, treba da ćutimo na to što oslobađaju mesto strancima davanjem pasoša postojećim?

Neki bunt pa makar i ovaj mali sa društvenih mreža mora postojati, a vi ga gušite.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.562
Локација
Beograd
Po meni nema potrebe za otvaranjem nove teme o slobodnim igračima jer već imamo ovu.
Isto tako, pustio bih vas da predlažete koga god zaželite.

Ali, s druge strane, ako mislite da ti igrači mogu da koriste Partizanu, zašto DIREKTNO ne kontaktirate Partizan?
Zašto mislite da će Stanojević, Iliev i Vazura ,,podleći,, nekakvom ,,forumskom uticaju,, kad verovatno ili uopšte ne čitaju šta pišemo, ili im je većina tema ionako ,,zatvorena,, jer nisu članovi foruma...

Sa treće strane, ako hoćeš da komuniciraš sa njima, ne možeš prethodno da ih ,,nagrdiš,, jer je pitanje da li će posle hteti da razgovaraju...

Sa četvrte, put do dolaska nekog igrača u Partizan vodi baš preko njih, tako da...

Sve mi ovo liči na igru mačeta koje juri svoj rep - ali nikako ne može da ga stigne...

Predlozi sa foruma-ljudi u Partizanu-kvalitetni igrači-novac...
Pronađite ,,slabu kariku,, u ovom ,,lancu,, - koji je ,,jak,, onoliko koliko mu je jaka najslabija karika...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ali, s druge strane, ako mislite da ti igrači mogu da koriste Partizanu, zašto DIREKTNO ne kontaktirate Partizan?
Kontaktirali smo i ništa, tj. Direktor je kontaktirao.

Ja da imam kontakt sa sportskim sektorom ne bih uopšte ni pisao na forumu.
Stanoje je rekao nekoliko puta da prati šta se piše po internetu, pretpostavljam da onda čita ovo mesto.

Pokušavam da se stavim u poziciju Stanojevića da bih mogao razumeti i opet ne razumem. Pa i ćorav vidi da je ova ekipa kao i svaka prethodna sklopljena na jedvite jade. Iskoči mnogo slobodnih igrača kvaliteta onog Meksikanca i da ti kažeš ne treba mi, ne razumem ili da ti sam ne tražiš, a treba ti baš takav tip igrača koji ume i za sebe i za druge stvarati šanse, koji je na malom prostoru čigra, koji ima šut sa distance.

@Vlad da ne pišem i ne odgovaram na drugoj temi, odgovoriću ovde. Hvala ti ali ja nisam stručnjak, ja sam običan ljubitelj fudbala, stvarno ne znam kome može škoditi takva jedna tema.

@Amadeus onda takav klub zaslužuje da se bori za opstanak, a ne da ima šampionske ambicije ili još bolje, takav klub što bi onaj cirkusant tole sa instagrama rekao, treba da se ugasi.
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Sve je to tačno Matke ali tako je kako je. Natko kada je stigao čitava država se digla da se to ispegla jer čoveka nije zanimao posrednik. Ima primera i pre Natka gde su transferi pucali jer nije bilo garancija, ni od banke a pogotovo ne od države. I sam vidiš da svi ti stranci imaju domaće agente.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Jos pre 10ak godina sam hteo da posaljem spisak nekih igraca sa sve opisima i video iseccima,nikoga to nije zanimalo,kao imaju oni sve. Vecina igraca sa tog spiska su bili maltene dzabalesku,skoro svaki od njih je posle napravio dobar transfer.
Dobrih igraca a da ne kostaju mnogo imas svuda! Sad da uzmem da kopam i gledam i pratim do sutra ujutru imao bi barem 10 preporuka za klub. Nego bole njih kara za to,sta im pokazu menadzeri,eventualno preporuce neki treneri to je to.
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Ljudi milion igrača ali bukvalno milion igrača je prošlo kroz razne turnire po Italiji u zadnjih 30 godina, na tim turnirima imaš dece iz amerike i afrike koja često ne prođu po tim italijanskim klubovima a igraju protiv nas. Čak ni tu niko živi ne pokuša da pokupi tu decu, formiranog igrača sa menadžerom mi videti nećemo nikada, ili ne bar u dogledno vreme.

Mi smo bukvalno liga u kojoj možeš da kupiš talentovanog fudbalera za malo novca, klub sa dna bundeslige može da dovede bilo kog igrača iz Partizana i Zvezde, to je naš nivo.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.233
Moze dobar igrac ali:
- da je jeftin a to jeftin misli se dzaba
- da dozvoli govnima da se ovako ili onako ugrade u ugovor
- da ne zakera mnogo oko plata i bonusa ustvari najbolje bi bilo da bonuse zaboravi a mogao bi i plate
- da mu je menadzer neko od nama poznatih faca koje vec godinama pljackaju vidi mene pljackaju otkud mi to, hteo sam da kazem saradjuju sa nasim klubom
- ne bi bilo lose da koji kolacic da i "najvernijima" ipak su oni uvek uz klub...

Ajde bre ljudi cime se vi bavite
Pa ako u nekom trzistu mozes da biras to je u fudbalskom, od juzne amerike do japana pa sve izmedju, sto neko rece skauting mozes da imas od 2 milona evra od milion od 100 soma od 50 soma eto mi nemamo nikakav... cekamo da nam rajo uvali neki svoj biser koji nije standardan ni u zeti ali za nas ce biti pojacanje
Sto se kaze bitno je da smo popunjeni, jos ako je box to box ihaaaaj pevaj brate
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ljudi milion igrača ali bukvalno milion igrača je prošlo kroz razne turnire po Italiji u zadnjih 30 godina, na tim turnirima imaš dece iz amerike i afrike koja često ne prođu po tim italijanskim klubovima a igraju protiv nas. Čak ni tu niko živi ne pokuša da pokupi tu decu, formiranog igrača sa menadžerom mi videti nećemo nikada, ili ne bar u dogledno vreme.

Mi smo bukvalno liga u kojoj možeš da kupiš talentovanog fudbalera za malo novca, klub sa dna bundeslige može da dovede bilo kog igrača iz Partizana i Zvezde, to je naš nivo.

Upravu si. I to je zato sto su nasi igraci kad ovdje nesto pokazu ustvari na nivou igraca koji ce ponekad biti starter u Grojter Firtu. Uopste ne krivim igraca, jednostavno kvalitet fudbala je takav. Spor i nikakav. Kad nasi momci dodju u zapadnu evropu, posle citavog zivota ganjanja lopte po ovim terenima i igranja sporog fudbala, tamo ne mogu stici loptu. Isto tako prosjek Holandske lige Kvinsi Menig je ovdje ozbiljan igrac.

Klubovi sa strane odavno dolaze iza male pare uzmu igraca, uloze u njega vrijeme koje mi nemamo jer nam trebaju pare, i onda ponekad kad se kocka isplati dobije Vlahovica i brdo love.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.966
Локација
Kobasicarija "Venac".
to, da li je menig ozbiljan igrac, videcemo na prolece. polusezona prilagodjavanja je iza njega, I sada bi trebalo da opravda ocekivanja. tu su evropa I dva derbija. da vidimo...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Mi smo bukvalno liga u kojoj možeš da kupiš talentovanog fudbalera za malo novca, klub sa dna bundeslige može da dovede bilo kog igrača iz Partizana i Zvezde, to je naš nivo.
Најгоре је што то нема везе са јачином наше лиге него са руководством клуба. Ако је играч таленат он је таленат без обзира дал игра у Пакистану или овде. Цена трансфера доста зависи од тога да ли си у ЕУ или ниси и сличних фактора али ипак је руководство клуба то које одређује коначну цену за коју играч може да иде. Пример тога је Влаховић па и Павловић за кога је прво прихваћена понуда од 5 милиона. Плаћали би страни клубови наше играче далеко више да имамо руководство коме је стало да се ценка и да размишља дугорочно, а не да прихвати лако сваку понуду јер "ко зна да ли ћемо сутра бити у клубу". Ретко који клуб на свету има шансу да заради оволики новац на играчима које је он произвео кроз млађе категорије. Нама су Влаховић, Павловић и Миленковић отишли за мање од 20 милиона.....таква 3 играча светске класе да продаш за мање од 20 милиона у ери великих трансфера кад се за разне тутубане даје на десетине милиона евра.....шта рећи
 
Последња измена:

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
969
Reaction score
4.321
Локација
Nis
Citam onu svinju na mozartu I ne mogu da verujem koliko smo nisko pali. Tri idiota, lopova i za biznis impotenta sarlatana drze Partizan kao taoca njihovog prljavog lopovluka. Ako nekome nije jasno kako izgleda transfer politika Partizana, trebao bi da baci pogled na svinjin intervju, ostavicu samo ovo:
"Sad Ivica radi maksimalnim intenzitetom."
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top