Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.797
Reaction score
7.603
Локација
25-i maj
Bilo bi velika steta da Zdjelar ne igra,nismo ga mi valjda doveli da igra protiv Lucana i Vozdovca, nego ovde u Ceskoj da napravi razliku. Sto se tice opcije koja provejava po portalima da Nemanja G.Miletic igra stopera i da treba da cuva Krmencika ili kako se vec zove ovaj njihov spic koji je snagom i visinom tu negde sa Mileticem celavim to smatram samoubistvom iz zasede. Koliko god ja licno cenio Bojana Ostojica kao coveka i igraca,on nije igrac za vazne utakmice,decko je ceo zivot proveo na relaciji druga liga-JSL i zbog njega i zbog nas se nadam da ce on od leta naplatiti svoj tezak fudbalski i zivotni put u nekoj Turskoj ili Francuskoj ekipi koja je nivo borbe za opstanak do sredine tabele. Ne znam ko je uradio pripremu prosle utakmice sa Plzenom,ali misljenja sam da je uradio odlican posao i da smo odigrali 70-minuta onako kako ja zelim. Ne podnosim Ozegovica,ali nesto mi se cini da kao dzoker moze sutra da nas ucini srecnima. Sutra hrabro na gol vise od prvog minuta,pa ce i ovaj gore valjda da nas pogleda. Kad smo vec kod LE, cestitao bih ekipi CSKA na prolazu dalje Drobnjakovom trojkom iz auta, drago mi je da je ekipa koja je na sudijsku gresku usla u LE grupnu fazu na istu i ispala. Nazalost Vujadin Savic me nije ispostovao da postigne autogol,dobio bih opkladu sa ortakom,ovako bice prilike za revans u sledecem derbiju. Do pobede!
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.232
Reaction score
4.066
Локација
Uvek uz Partizan
Koliko god da sam nezadovoljan trenerom i stanjem u domaćem prvenstvu sutrašnja utakmica je neka sasvim drugačija priča. Verujem da je vreme da proradi Bambi, nije trenutno u nekoj formi ali je igrač koji može jednim potezom da reši utakmicu. Mogu to da učine i Suma i Tawamba, a bogami i Janković i #51. Valjda će ih biti dovoljno raspoloženih za prolaz. Tako nekako ja hrabrim samog sebe u ovim najtežim časovima koje svi odbrojavamo do početka utakmice. Sutra pre početka ću verovatno u mislima sto puta da prođem put od sigurnog ispadanja do sigurnog prolaska dalje. Hrabre u svakom slučaju i sećanja na Đurgarden i Žilinu. Valjda će biti sličan scenario ovom iz Žiline, ono iz Đurgardena je bilo zeznuto, a opet ako ne može drugačije prihvatam i reprizu revanša iz Đurgardena :D

Srećno nam braćo bilo sutra pa da se svi ovde zajedno radujemo! :pfc:
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.585
Reaction score
1.707
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Dr Rosic rece u najnovijem Vesniku da su svi zdravi i na raspolaganju Djukicu...

Nadam se da se tokom sutrasnjeg dana nece nista pogorsati oko Vuleta.

Februar 2005, sjecam se dobro...6.razred osnovne skole, uzurbano trcao posle zadnjeg casa da se spremim za tekmu na tv.
Sjecam se samo momenta kad Mire daje gol, radovanja, Kovinjala, kadar u kojem golman Dnjepra ljutito ispucava loptu....

13 godina kasnije, mozemo ponoviti isti uspjeh. Imamo sve predispozicije za tako nesto.
Cak i ako tako ne bude, dovoljno radosti su nam nasi fudbaleri vec priredili, nema razloga da se ljutim...

Ipak, da sanjamo barem do sredine marta, bar jos malo...

Napred Partizan!
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.542
Reaction score
23.833
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Kad već pominješ tu utakmicu iz februara 2005, noga u gipsu, Radović daje go, skačem, i ne znam kako, puca gips, ulazi keva u sobu, kaže: "sad nek te ti tvoji vode u bolnicu da staviš novi, kad se vrate iz Ukrajine" :buhaha
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.585
Reaction score
1.707
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Ja sam zivio iznad covjeka koji je ortodoksni prepotentni navijac onog drugog kluba... i sina je tako nalozio..

Lupao sam mu nogama dole, legenda kaze da mu jos odzvanja i da ga boli glava, iako odavno ne zivim tamo.:D
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Suma ajde sada..ajde samo sada budi odlucujuci igrac i daj taj gol za pobjedu. Nema vise cekanja, sansi nema vise..sad ili nikada.

Jankovic superstar, igraj fudbal bez padanja i bez rasprave sa sudijama, bez petljanja previse igraj jednostavno kako ti umijes.

Bambi samo taj slobodnjak lijepo izvedi pod precku i ne trazimo nista vise. Vrati se u odbranu da pomognes kad nam udare presing ali taj slobodnjak lijepo pod precku kako samo ti umijes.

Tavamba, uvjek sam te kritikovao..posebno prosle godine jer si bio pored dvije gol azdaje Lea i Djuke pa su ti mane pored njih dolazile vise od izrazaja. Sad njih nema i sada moras sve sam. Jbg..razbij ih i pokusaj bar jos jedan gol u evropi da das danas.

Panticu, ti ponovi partiju od proslog cetvrtka i ja zadovoljan.

Jevtovicu samo nemoj da glumis manekena..igraj muski, pusti to manekenisanje po terenu.. Sutra zaboravi na sve i samo jako, pokazi zube i jedan zuti zaradi..pokazi da si musko.

Zdjelar? Ajde da te vidimo sada od cega si. Vecu premijeru od ove nikad imati neces.

Miletici sa kosom i bez kose...samo Bog nek nam je u pomoc sa njima.

Djukicu..Mi smo osudjeni na te penale..nadam se ste ih vjezbali.

Ajmo samo hrabro sutra.. Lomite ih i samo muski. 2-1 za nas i ajd bracu CSKA da izvucemo u petak na zrijeb.. I idemo do finala :)
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Februar 2005 dosao iz skole, gledam tekmu iz trpezarije, samo sto sam sjeo da jedem Radovic ga daje, ja skacem, matori skoci sa fotelje i zgazi macku slucajno, keva galami da nismo normalni ... Jednostavno to je jedan od trenutaka koji mi se urezao u pamcenje do detalja vjerovatno zato sto je trenutak istinske srece.

U cetvrtak sam bio siguran da prolazimo, evo sad bas i nisam siguran. Bice ovo jako teska utakmica u kojoj ce nijanse odluciti. Bezobzira kako se zavrsi necu zamjeriti nikom nista, ovo sto smo dosad ostvarili u evropi ove sezone je preko ocekivanja. Zamolio bih igrace Partizana da se jos malo ukenjamo u zivot ciganima a ako ne budu mogli sutra onda ce valjda moci u derbiju obavezno.

Mnogo me vuce to da bi Pantic mogao da postigne gol a mozda i dva. Opet moram reci sudibna je na strani Ivice Ilieva.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Ja se tog perioda jako slabo secam, utakmicu nisam gledao, retko ko je kod nas u Mk prenosio, a satelitsku antenu nisam imao.. Propustio sam tada da se radujem golu Radovica, ali veceras zelim da dozivim to sto sam propustio!!!

Kreniii i sve pred tobom melji, idemooo crno-beli!!!
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.255
Reaction score
3.784
Ja mislim da će ovo biti sasvim jedna druga utakmica u odnosu na onu iz Beograda.

Očekujem njih malo ofanzivijima, samim tim i nama više prostora za igru i kreiranje akcija ostaje. Ne smijemo praviti onu grešku iz prve utakmice, gdje bi se povukli Stojkoviću u krilo. Ako tako budemo startovali utakmicu, najebali smo odmah.

Očekujem visoki presing od starta, kao neki vid iznenađenja. Iz presinga očekujem da svi daju maksimum u odbrani, da pametno i svrsishodno trče. Biće mnogo duela, ne smijemo biti mlaki, kilavi.

Možemo dalje, sve je u glavama igrača i trenera.

Nažalost, moram strim da hvatam na poslu za prvo poluvrijeme, a drugo mogu kući da odgledam... pa neka me obraduju sa riješenom utakmicom već u prvom dijelu, a da drugo poluvrijeme odgledam u miru i bez stresa. :D

Naprijed momci! :napred Partizan
 

ImodiumPFC

Početnik
Учлањен(а)
17.11.2013
Порука
190
Reaction score
88
Djukic ako krene sa dva zadnja vezna tj sa Jevtovicem i Zdjelarom mislim da nemamo sta da trazimo veceras pogotovo u utakmici u kojj ti je gol pod moranje,ne razumem (bar po ovim predvidjanjim sto Joksic troluje koj a su uglavnom tacna) za koji k... ti ne igra Suma kakav god da je ofanzivnijeg nemas, po meni mora da krene sa istom postavom kao u BG ako misli da nesto uradimo u svakoj drugoj situaciji mislim da mi gol ne mozemo da damo
 

ZHOO

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
232
Reaction score
581
Локација
Bijeljina
Idemo da ponovimo istorijski uspjeh

Vermezova taktika, zima, Dnjepar, Radović i Partizan prolazi među 16. Par sljedećih godina koeficijent ko kuća, mi nosioci uvijek.
Očekujem nešto tako i sad. Moramo da damo gol, a ne možemo ko neki da čekamo da igramo 0:0.
Neki ćemo i da prođemo :pickaciganska a neki ste ispali.
 

ImodiumPFC

Početnik
Учлањен(а)
17.11.2013
Порука
190
Reaction score
88
Ja mislim da će ovo biti sasvim jedna druga utakmica u odnosu na onu iz Beograda.

Očekujem njih malo ofanzivijima, samim tim i nama više prostora za igru i kreiranje akcija ostaje. Ne smijemo praviti onu grešku iz prve utakmice, gdje bi se povukli Stojkoviću u krilo. Ako tako budemo startovali utakmicu, najebali smo odmah.

Očekujem visoki presing od starta, kao neki vid iznenađenja. Iz presinga očekujem da svi daju maksimum u odbrani, da pametno i svrsishodno trče. Biće mnogo duela, ne smijemo biti mlaki, kilavi.

Možemo dalje, sve je u glavama igrača i trenera.

Nažalost, moram strim da hvatam na poslu za prvo poluvrijeme, a drugo mogu kući da odgledam... pa neka me obraduju sa riješenom utakmicom već u prvom dijelu, a da drugo poluvrijeme odgledam u miru i bez stresa. :D

Naprijed momci! :napred Partizan

Naprotiv zasto mislis da ce oni biti ofanzivniji ? Kad ih rezultat na to ne primorava za razliku od nas a mi umesto da budemo ofanzivniji krecemo sa dva zadnja vezna :D oni ce nam dati loptu i cekati da istrce neku kontru pa sta bude svakako njima i 0:0 puna kapa
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Ja sam stvarno optimista. Naravno, svi mi smo uvek optimisti, neki to kažu, neki to prikriju, neki kažu nema šanse da prođemo a ustvari se nadaju i žele to više nego bilo šta (kao u školi kad onaj ko sve zna kaže nema šanse da dobije 5 :D ).
Ono što sam ja upamtio gledajući "Đukićev" Partizan to je da Partizan kad igra drugi put protiv istog protivnika odigra bolje nego što je odigrao prvi put. Onda sam došao do neke svoje pretpostavke da Đukić dobro "pohvata" mane i vrline protivnika u toj prvoj utakmici, pa u drugoj iskoristi, ili šta već uradi... Ali, Partizan je protiv Olimpijakosa odigrao u Beogradu solidno ali u revanšu bolje nego u Beogradu, pogotovo kada smo krenuli jače u napad.
Protiv Videotona kući ona krljačka utakmica bez navijača, u revanšu znamo šta je bilo.
Protiv svih protivnika u L.E. Partizan je u drugoj utakmici odigrao bolje, pa i protiv Dinama s tim što je rezultat bio nerealan u obe utakmice.
Imam utisak da Partizan u prvoj utakmici nije sve prikazao, da je mogao više.
Pitanje se postavlja da li je protivnik mogao više? Ako može - onda nema čega da se plašimo - jer možemo i mi, u to smo sigurno. Ako ne može - onda smo mi u prednosti jer mi možemo više.
Ajmo crno-beli!
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.255
Reaction score
3.784
Naprotiv zasto mislis da ce oni biti ofanzivniji ? Kad ih rezultat na to ne primorava za razliku od nas a mi umesto da budemo ofanzivniji krecemo sa dva zadnja vezna :D oni ce nam dati loptu i cekati da istrce neku kontru pa sta bude svakako njima i 0:0 puna kapa

Iz razloga jer taj rezultat i ne donosi njima toliku sigurnost da mogu opušteno da uđu u meč i igraju na kontre.

Bar ono što sam vidio i prije naše utakmice me navodi na zaključak da će oni ići dosta ofanzivnije kući, a i osjetili su oni u onom periodu od 70min do kraja meča da im ofanziva može biti od koristi, više nego defanzivna postavka igre.

Biće zajeban meč.

Mi ne smijemo previše da taktiziramo i da se oslonimo na defanzivu, pa u kontrama šta uradimo. Nema popravnog, večeras se sve odlučuje.

Samo jako, agresivno i presing po cijelom terenu.

Svaki naš igrač mora biti blizu protivničnom igraču, da mu diše za vrat, da mu ne da da primi loptu bez pritiska.

Jedino iz takve igre ćemo kreirati šanse i imati priliku da uradimo nešto više.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Djukic ako krene sa dva zadnja vezna tj sa Jevtovicem i Zdjelarom mislim da nemamo sta da trazimo veceras pogotovo u utakmici u kojj ti je gol pod moranje,ne razumem (bar po ovim predvidjanjim sto Joksic troluje koj a su uglavnom tacna) za koji k... ti ne igra Suma kakav god da je ofanzivnijeg nemas, po meni mora da krene sa istom postavom kao u BG ako misli da nesto uradimo u svakoj drugoj situaciji mislim da mi gol ne mozemo da damo

Mislim da smo vise puta videli da mi ne mozemo da igramo sa jednim zadnjim veznim, ozbiljne utakmice u Evropi, jer smo isuvise tanki pozadi. Mi smo i prvu utakmicu igrali sa dva zadnja vezna, jedina problema je Suma, cije odsustvo iz prve postave nece biti primetno. Pantic ce, nadam se, biti mnogo vise korisniji od Sume u napadu.

Nemam nikakav osecaj za veceras :napred Partizan
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.940
Reaction score
13.956
Samo ici pravo na gol i bez osvrtanja. Kao u Pireju, bez straha punom parom napred. Kad odlucno i svim silama napadnemo gol mozemo ga dati bilo kome.
IDEMO DALJE !!! :napred Partizan
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top