Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.883
Reaction score
7.966
Da li ce iko ikada zapitati na konferenciji za stampu ko je odgovoran za ovakvo stanje igraca?

Ne zavaravajte se... jebace nas Besiktas uzduz i popreko
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Zbog ovog Kosovo-Srbija ima da najebemo samo tako. Toga sam se i bojao zato sto ce mordor biti prazan mora biti i hram. Sve sto mogu reci ciganskim vodjama je. Dabogda pocrkali...

Sve u svemu kao sto i rekoh bice prilika i golova. Pobjeda bitna zbog sitne love, koeficijenta i samopouzdanja. Nasa je sreca sto su danci ekipa koja zna samo da ide naprijed i ne zna da odigra na rezultat, takodje je sreca sto smo rjesili utakmicu u prvom djelu. Evidentno je iz utakmice u utakmicu da nemamo snage za vise od 60min ni protiv jednog protivnika i to je trenutno goruci problem. Bilo bi nam lakse protiv LASK-a ali sta je tu je rekoh da mora biti neko cudo veceras i da se nadam da je to LASK medjutim ipak je na kraju to bio Zenit., Realna situacija je da smo totalni underdog sa sansama za prolaz ispod 10% ali kao i svaki navijac Partizana ovog momenta krecem sa lozenjem samog sebe da nesto mozemo i da se nadam nekom ludilu sledeci cetvrtak.

SMRT NAPREDNOM FAŠIZMU ŽIVIO PARTIZAN!
 

Golub_Grobar

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2008
Порука
283
Reaction score
241
Pobeda! Hvala ti Batice nas, hvala igracima i svim Grobarima za jos jedan divan trenutak u mom zivotu. a sada pametno i hrabro na Besiktas. mi to zajedno zaista mozemo da odradimo. Volim te Partizane!
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Odgovoran je Djukic zbog godinu dana katastrofalnog rada, i uprava koja ne placa igrace po ugovoru vec kako ko zasluzi. Ipak, da smo bolji nego pod stitarcem bolji smo. Da li cemo Besiktas proci? Tesko. Da li je nemoguce? Nije.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
realno gledano lose smo odigrali.. malo nas je sreca pogledala i to je bilo dovoljno da izbacimo po meni dosta dobre Dance.
Kosovic brat ne moze da stoji na nogama posle 65og minuta..

besiktas ozbiljan favorit protiv nas. odigrati na 1-0 a tamo na 0-0 i to nam je jedina sansa
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Jebem ti nas fudbal i mentalitet,kad je njima u interesu samo da odrade utakmicu. Povedes i cekas kraj......Aloooo gde je tu sportski duh,zelja za nadmetanjem,igra na gol vise?????? Pa ja ne verujem dokle vise ovakoooooooo
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Jeb'o majku pa nama 60 minuta trčanja i ozbiljnog fudbala plafon... Jebeni Miša Filipović i njegov pilates!!!

Plasmanom u play-off uzesmo 2.5 boda za koeficijent i podebljasmo se na nekih 18.000/18.500. Realno, sa bulama jako teško, ali avaj, i da zabodemo opet smo u nekom plusu sa koeficijentom u odnosu na prošlu sezonu...
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.883
Reaction score
7.966
realno gledano mnogo lose smo odigrali.. malo nas je sreca pogledala i to je bilo dovoljno da izbacimo po meni dosta dobre Dance.

besiktas ozbiljan favorit protiv nas. odigrati na 1-0 a tamo na 0-0 i to nam je jedina sansa

Ovaj sastav Partizana, ne moze ali ne moze da odigra na rezultat...

Igra nam je i dalje go kurac... kao sto sam tvrdio i ranije i sada tvrdim... samo imamo vise zelje sto se negde i ocekivalo da Bata donese... ostalo... golo govno
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.363
Локација
U pizdi materini
Go pistolj smo od ekipe trenutno, celavi Miletic odigrao dobru utakmicu. Do sesnaesterca moze da dodje ko god pozeli a onu rupu na beku nema poente komentarisati.Zadnjih pola sata uzas ono je do igraca Batica ostade bez glasa covek. Ostaje nam nada da Besiktas nema neki pioritet da udje u LE mada zadnje je kolo....
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Mi nemamo sta da trazimo protiv turaka. Imamo koncentracije za 20-25 minuta ozbiljnog fudbala i kraj.
Detaljnije, Markovic-Valiente su odlicni dok im se u peterac ne pridodaju Miletic sa kosom i Zdjelar npr. Tada lopta pocinje da se odbija kao kugla u fliperu, opsti haos u petercu, prosto smijesno djeluje.
Da imamo Evertona da cisti ovo bi bio dobar tim ovako suhi prosjek.
Sa ovakvom igrom ja ne znam sta da trazimo protiv Besiktasa.
Inace pogotovo u prvom sve pismenih lopti sto je naprijed otislo poslao je Kica. Kad je on stao, kraj.
Ricardo jos jedana stetocina koju je doveo Ivica.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.320
Reaction score
2.537
Локација
Humska 1
Pobeda u Evropi, jos jedna sto je sa ovakvom ekipom i ovako nespremnim igracima veliki uspeh. Mnogi su najavljivali da sigurno ispadamo od Danaca jos pre prve utakmice, dosta smo lagano prosli. Veliki maler sto je Negredo dao gol u nadoknadi, bili bi favoriti protiv LASK-a, ovako bice mnogo, mnogo tesko, jebena uefa i njihov sistem zreba.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top