Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Da li jos nekome kao meni opasno ide na zivce to sto iz godine u godinu igramo 4-2-3-1. Treneri se mijenjaju ali dva zadnja vezna ne. Pa zar ni u JSL ne smijemo sa dva napadaca nego daj jos jedan osigurac. Sve mi je jasno ali ovo nikako.
 

Milos88nbg

Početnik
Учлањен(а)
18.06.2018
Порука
23
Reaction score
30
Локација
Beograd
Da li jos nekome kao meni opasno ide na zivce to sto iz godine u godinu igramo 4-2-3-1. Treneri se mijenjaju ali dva zadnja vezna ne. Pa zar ni u JSL ne smijemo sa dva napadaca nego daj jos jedan osigurac. Sve mi je jasno ali ovo nikako.
Mene ta vrsta fudbala opasno nervira..i nije mi jasno zasto se forsira...za to je kriva barsa pa je onda dosta klubova pocelo...ali lako je kada su ti krila nejmar i mesi ili ronaldo i bejl...ja zadnjih godina kada gledam partizan vidim istu boljku..probiju po boku a u sesnestercu samo 1 spic i 4 dvometrasa iz odbrane...nikada mi nece biti jasno...pa najbolji smoo bili sa dva spica..skuleta i danko,cleo i diarra..pa neka igra sa dva zadnja,dva krila i dva spica pa ce opet biti bolje..ne znam gde se ti treneri skoluju ali uzas
 

Leo42

Početnik
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
151
Reaction score
444
Локација
Niš
Sad tek ne mozemo sa 2 napadaca u postavi jer ih toliko imamo i u celom timu
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Da li jos nekome kao meni opasno ide na zivce to sto iz godine u godinu igramo 4-2-3-1. Treneri se mijenjaju ali dva zadnja vezna ne. Pa zar ni u JSL ne smijemo sa dva napadaca nego daj jos jedan osigurac. Sve mi je jasno ali ovo nikako.

Pa Đukić je igrao 4-4-2 i nije uvek davalo rezultata. I ja bih nešto novo (moderna 3-5-2 recimo, iako generalno nisam fan te formacije) samo što nemamo igrače koji mogu da trče u ulozi krilnog beka sa obe strane i to je problem. Ni 3-6-1 po meni nije loša varijanta ali od toga ništa kod nas jer ni jedan naš trener to neće preferirati.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ocigledan problem je pozicija Ricarda na terenu. Taj je usamljen i u nasoj ligi sa ovom formacijom jer ne mozemo da napravimo dominaciju na sredini nikako duze od 10-15 minuta od 90. Velika steta sto je Suma ovakav raspad jer da on ima osjecaj pravovremeno lopte da se rijesi unaprijed mnogo toga bi moglo biti drugacije.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.266
Reaction score
6.983
Braco i sestre Grobari, sve bude i prodje, tako ce i ova uprava, ovaj nesoj i olos. Ljudi koji nam vedre i oblace u klubu, su ljudi bez muda, casti i dostojanstva. Sad trebamo biti uz nas Partizan, uz Batu i igrace, pa sta bude nek’ bude. Da se useremo u zivot musavcima poganim. Skoro procitah tvit od rezisera Dragojevica gdje pise:”Kad sam putovao sa Partizanom, izgubi se utakmice, igraci natakarili ”sluske”, igraju se igrice na tabletima. I Vermezovic kaze - eto svi se nasekiraju zbog poraza vise od njih, svaki navijac.” Tako je i sada, mi smo se jeli, jedemo i jescemo, dok oni su svi prolazni, Partizan je za njih sve usputna stanica. Nek’ umre svako ko ne voli Partizan!!!
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Zato ja volim nasu decu, ipak oni vole Partizan. Zato Markovic i treba da igra,posebno posle onih suza posle Besiktasa, bolje on nego neki Spanac od 30 godina, pa makar primali na svakoj utakmici 2 gola.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.885
Reaction score
13.703
Ocigledan problem je pozicija Ricarda na terenu. Taj je usamljen i u nasoj ligi sa ovom formacijom jer ne mozemo da napravimo dominaciju na sredini nikako duze od 10-15 minuta od 90. Velika steta sto je Suma ovakav raspad jer da on ima osjecaj pravovremeno lopte da se rijesi unaprijed mnogo toga bi moglo biti drugacije.
Usamljen je jer su krila daleko od protivnickog 16, hvataju aut liniju i ne pustaju je valjda se plase da preuzmu odgovornost pa idu linijom manjeg otpora. Krila moraju uvek da se ponude kao resenja napadacu i veznom igracu i da mnogo aktivnije ucestvuju u igri da se brzo oslobadjaju lopte da budu blizu protivnickog gola da cesto prave visak u sredini i time stvaraju pritisak u samo srce odbrane protivnika kao sto je Leo radio, a ne da se kriju po coskovima terena i svaku loptu vrate nazad ili samo da cekaju pas u prostor. To je jedna od mnogih stvari koje ocekujem od Bate da promeni.
Nema ocajanja, nema povlacenja nazad, moramo brzo da ucimo i da od onog sto imamo izvucemo maksimum, vreme tece, istorija nas obavezuje.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.803
Локација
Храм фудбала
Da li jos nekome kao meni opasno ide na zivce to sto iz godine u godinu igramo 4-2-3-1. Treneri se mijenjaju ali dva zadnja vezna ne. Pa zar ni u JSL ne smijemo sa dva napadaca nego daj jos jedan osigurac. Sve mi je jasno ali ovo nikako.

I mene, ali u ovom trenutku mi u odbrani katastrofalno izgledamo i sa dva zadnja vezna. Sa jednim bi nam tek svako ziv napravio problem. Razloga su dva:
Prvi nemamo pravog (pit bul) zadnjeg veznog. Vec imamo dvojicu mlakonja, koji ce tu i tamo potrcati i za cijeli mec oduzeti 1-2 lopte.
Drugi razlog, nemamo ofanzivne vezne i napadaca koji ce konstantno pritiskati protivnika i drzati loptu u nasem posjedu.
Mi tri krstena pasa napred ne mozemo spojiti, i u tim greskama otvaramo prostor za kontre.

Lako je bilo dok su ti bili Kleo, Dija i ostala bratija, gdje smo toliko pritiskali (davili) protivnika, da su bili srecni i kad uspjednu nabiti loptu napred ne razmisljajuci o bilo cemu.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.766
Reaction score
19.378
Локација
Nickname
Sezona je tek počela, ne znam čemu naboj?
Ispali smo iz Evrope nije svejedno, ali ipak nije bilo ni očekivano da prođemo.
Okrećemo se prvenstvu, sad nema izgovora ni uprave ni stručnog štaba ni igrača.
Posedujemo to što posedujemo, znamo na čemu smo.
Na Batici je da od 11 igrača napravi parni valjak, to je i Nikolić uradio i uzeo duplu krunu.
To će i Batica da uradi, samo malo podrške.
Jebe nam se za 3 tima u jednom, to su priče za malu decu.
Stepenik po stepenik, pa na vrh!
 

ZBR PFK

Početnik
Учлањен(а)
06.08.2018
Порука
173
Reaction score
146
Локација
Beograd
Mišljenje o današnjoj utakmici našeg FK Partizana?
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Na Batici je da od 11 igrača napravi parni valjak, to je i Nikolić uradio i uzeo duplu krunu.
To će i Batica da uradi, samo malo podrške.
Jebe nam se za 3 tima u jednom, to su priče za malu decu.
Stepenik po stepenik, pa na vrh!
Nikolić pre svega nije bio trener početnik. Imao je ogromno iskustvo već prve godine kad je došao. Ja ne znam po čemu je Bata zaslužio toliko poverenje ovde.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.766
Reaction score
19.378
Локација
Nickname
@zive
Nikolić je, ako se ne varam, imao iskustvo sa Radom, Vojvodinom i Olimpijom. Bio je i u Partizanu. Dakle zna šta je srpski fudbal.
Bata je bio igrač Partizana i takođe zna dobro šta je srpski fudbal, samo iz drugog ugla.
Takođe ga je Nikolić pohvalio i rekao da takav treba Partizanu.
Nije još zaslužio ali će uskoro nadam se.
 

ZBR PFK

Početnik
Учлањен(а)
06.08.2018
Порука
173
Reaction score
146
Локација
Beograd
Ljudi Bata je izgubio od ozbiljnog tima. Pusti priču matori igrači i to,kvarezma je doktor fudbala on nema potrebu da trči,medel doktor, pepe isto.Izgubio je od ozbiljnog tima i nije baš sve tako crno ima i belog.Osecaj imam da ce do kraja sezone biti jakoooooo zanimljivo, dugo je prvenstvo ima još jedan prelazni rok, verujem da je sve ovo probudilo ono pravo Grobaratvo
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.758
Reaction score
29.636
Локација
Beograd
Наш Клуб није у стању да успешно игра и Европу и првенство.
Пошто смо се ,,неприоритетне,, Европе успешно ,,отарасили,, и тиме намакли себи финансијску омчу око врата, изволте па сад појурите ту титулу ,,приоритетног,, првенства!

Живци су ми врло истањени и не да се надам, него ЗАХТЕВАМ да некога у Њива лиги победите а да то не буде мучење по терену него убедљива победа!
Сви ви фудбалери мислите да сте неке класе и да заслужујете место у првих 11, а видим колике сте класе, прошао прелазни рок а нико ни да се нашали да приупита за вас... (осим за Ожеггола # тарабу 51, па сад ви видите ко је све тараба а не само један)
Е па зато - изволите па покажите ко сте и шта сте, Бачка је прва на реду, НЕМА више оправдања о умору од Европе и тешких ногу од припрема - НЕМА више Европе, НЕМА више припрема, изволите па играјте, првенство је већ одавно почело, ви сте на средини табеле!

И ЗАХТЕВАМ да ми се да Сума Жонглер у првих 11 свих 90 минута на следећих бар 5 утакмица, нисам ја долазио на његову промоцију да сад негде читам како вози картинг, него да га гледам на терену! Знао не знао! Могао не могао!
А сигурно зна више од неких који су се досад наиграли утакмица. Да ли може то је дискутабилно, али док вози картинг сигурно да не може, дај га на терен па да гледамо! Знао не знао, могао не могао.

ХОЋУ ЖОНГЛЕРА! :gaah:
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ne znam što si zapeo toliko za Sumu, da je sreće da ga se otarasimo i zaradimo bar pola koliko smo ga platili. :D Neko je gore zamerio što ne igramo sa dva špica, projektovani sastav danas Stojke, Enake, Mileta, Valijente, Urošević, Smiljanić, Kosović, Pantić, Zakarić, Rikardo i Nikolić. Umesto Uroševića ubacio bih Šehovića i njega forsirao sad malo.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
@Goran Tomic
I ja sumnjam da je za #51 zasluzan tvorzic, da mi u stvari finansiramo drolju, sto se sve uklapa u prioritete nase "uprave".
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top