Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.252
Reaction score
2.920
Sve otpustiti ,Nikolica ,Ivanovica ,Urosevica ,Djerleka na kaljenje ....I sledeci put razmisliti kad se dovode igraci iz JSL!
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Sve otpustiti, a registrovati Mišu Tumbasa, portira iz Teleoptika, pa onog što zaliva travu, može i Lazetić da uskoči, pa i Petrić, eto...
Rikardo nek igra svaku po 90 minuta, sam u napadu, a da ga vodimo i kod neke ciganke da mu baje da se ne povredi, ne daj Bože.
Najbolje tako.

Super nam je diskusija...
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Sve otpustiti ,Nikolica ,Ivanovica ,Urosevica ,Djerleka na kaljenje ....I sledeci put razmisliti kad se dovode igraci iz JSL!
Николић и Ђерлек су дали по гол, Урошевић је уписао две асистенције.
Слажем се да нису идеални, али о чему причаш ти човече?!
Где су нам бољи?!
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Pobeda se pise. Iskreno se nadam da cemo se posteno pojacati na zimu.
 
  • Like
Reactions: Oki

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ne zaboravite na cigansko proleće. U tom periodu se najviše krade sa one strane. Ako nema značajnih pojačanja, teško cemo protiv njih i sudija..
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.275
Reaction score
18.345
Локација
Kej Republika
Rutinski, sa 20%. Idemo dalje. Treba se spremiti za smradove iz Niša. Očekujem oružanu pljačku dole.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
mozete da se nadate koliko hocete ali iskustvo nam samo nudi odgovor
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.252
Reaction score
2.920
Николић и Ђерлек су дали по гол, Урошевић је уписао две асистенције.
Слажем се да нису идеални, али о чему причаш ти човече?!
Где су нам бољи?!
Vrlo rado bi zamenio Urosevica za nekog kvalitetnijeg levog beka ,otarasio bih se igraca poputi Ivanovica,Levog Mi;etica ,Nikolica i slicnih ,i doveo umesto 4 takva ,dva kvalitetna ..o tome pricam ..ovo nije za Partizan ..
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Ми и овако имамо премали ростер, за нас би био луксуз да још више смањујемо фонд играча, али на пример, на бековским позицијама, истина, имамо вишка.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.348
Reaction score
1.327
Čemu služi Upravni odbor ako ne može sponzore da nađe ? Prisiljeni smo da prodajemo svake godine najbolje igrače dok za to vreme dr. Tvorzan ima neograničena sredstva od strane države Srbije. Pored toga, protivnici im igraju sklanjalice a sudije sviraju kao vođe sa severa. Pa, Partizane osvoji titulu...
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Nemanja Nikolic je za sad sasvim korektan. Na 6 utakmica u JSL jedan gol i tri asistencije. Izvadio nas protiv Macve ( Na to jedan gol u kupu i asistencija u evropi. Da nesto specijalno igra pa ne igra to stoji ali opet je doprineo osjetno.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Nisam danas bio u mogucnosti da gledam, raduje sto smo odmorili ekipu za gostovanje u Nisu, i takodje povratak Ostojica, moje izvinjenje Batici jer je to bila jedina stvar za koju sam ga kritikovao, Ostojic ce nam znaciti u rotaciji, a i svojim ponasanjem moze da bude uzor mladjim igracima!

Odrzati ovu razliku do zimske pauze kako znamo i umemo, a onda se mora ubosti sa pojacanjima za prolece i poceti vec da se sprema ekipa za Evropu, ako i dogodine ostanemo bez grupne faze crno nam se pise.
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Nije Nikolic vrhu ski igrac, ali nije ni toliko los. Imao je on i asistencije i golove kao što je Bonaventura napisao. Ima on fudbalski iq, ali i sa njim se mora mnogo raditi. Ivanovic me je razocarao, ja sam stvarno mislio da je dobar fudbal, naravno opet ne kao neki stranac ili mladi igrač iz Teleoptika. Mislim da mozda i nije do kvaliteta, koliko do volje i zelje, htenja. Dobro je sto su Djerlek i Cucin dobili sansu. Zao mi je Enakea, nine los fudbal, ali realno osim Rikarda, mi preterano dobre strance nemamo. Bar je Suma otišao, a Valijente nije los, ali mislim da je tu moglo i bolje pojacanje.


Sve u svemu, zimski prelazni rok mora biti jedan od najboljih. Inace rutinska pobeda nasih rezervi. Ali sad nas ceka najnezgodnije gostovanje u ligi, moraju momci isto kao i protiv cigana.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.888
Reaction score
13.717
Ocekivana pobeda, najbitnije da nije bilo povreda i da su igraci sa malom minutazom dobili sansu sto ujedno omogucuje ostalim igracima da se odmore i maksimalno spremno docekaju vikend gde nas vrlo verovatno ceka jos petoro djokica tako da treba dati gas do kraja i ranim golovima onemogucuiti goveda da nas opet pokradu.
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Vrlo rado bi zamenio Urosevica za nekog kvalitetnijeg levog beka ,otarasio bih se igraca poputi Ivanovica,Levog Mi;etica ,Nikolica i slicnih ,i doveo umesto 4 takva ,dva kvalitetna ..o tome pricam ..ovo nije za Partizan ..

Sreća pa se navijači ne pitaju oko izbora igračkog kadra i dolazaka-odlazaka igrača/trenera. Razumem jednog ili dva igrača da neko ne voli, ali da neko predloži da na zimu zamenimo skoro ceo igrački kadar...

Pogledajte malo kako rade ozbiljni klubovi u Engleskoj, Španiji, Italiji... mi treba da se ugledamo na njih, ne na cigane koji imaju trenutno 31 igrača u igračkom kadru i NE ZNAJU šta će sa njima.

Treba nam levi bek (jedino ako prvo odu i Nemanja G. Miletić i S. Urošević, nikako samo jedan od njih jer imamo Šehovića koji treba da dobija šansu kada se oporavi)
Treba nam napadač
Treba nam krilo (ako ode Janković onda dva)

To su tri igrača i nakon toga se fokusirati na odlaske. Ja podržavam dovođenje i 4, 5, 25... ali ako igrači koji su na tim pozicijama napuste klub kako se mi ne bi prenatrpavali. Svi ovi igrači su manje ili više ADEKVATNI kako za Partizan tako i generalno za ovaj rang fudbala.

Uskoro se vraća Tošić pa bez obzira na sve, on i sa jednom nogom je Ronaldo za ovu ligu. Ti u drugom delu sezone imaš mnogo malo utakmica i ako nam recimo za prvi deo sezone treba veći igrački kadar, za drugi nam treba što je manje mogući (a kvalitetniji).
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Статус
Затворена за писање одговора.
Top