Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.250
Reaction score
3.675
Stigli smo izdati i saopštenje, eno u Novostima.

Njima svaka namjerna greška sudija dobro dođe, da se usmjeri sva pažnja ka tome, dok namjerni zločinački poduhvat nad Partizanom od strane VVV, ostaje bez reakcije...
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.936
Reaction score
21.708
Што да иде управа кад одлично испуњавају задатке? Нико не врши притисак, организоване боли уво што нас свако јебе на терену, увек имају спреман одговор за офанзиву противника у виду скандирања "Демир Јукић'' или ''Сплићани''. Против управе се не пева јер би то био сукоб интереса, не звижди се јер је старомодно, псују се малолетне ћерке, ''вође'' осигуравају председниковог сина на светском првенству у Русији...и сада је питање што управа не оде. Остаће и јахаће до краја јер је створена савршена атмосфера за људе које столи бојко за Партизан.
Пре неку годину смо спрдали цигане са нарикачама на југу, сада би те нарикаче биле најактуелније.
Верујем, ипак, да ће све ово кад-тад да прође, а до тада се само молим да се не постављају рекорди над нама и да што више лаката удари у циганску фацу, као на прошлом дербију.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.773
Reaction score
19.409
Локација
Nickname
Nadam se da je konacno nekima jasno kakav je Djukic trener bio. Rekao sam, kad tad ima od blata da ga pravimo. I evo, dosao je taj trenutak. Pre svega, u odnosu na sve ove, on je bio gospodin.

Još jedan dokaz koliki su grobari mazohisti, i da bi se vratili i jeli meda sa govnima na dnu, samo da ne jedu govna bez ičega. A što u oba slučaja tonu u govna, nije ni bitno, ne razmišlja se o posledicama.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
770
Reaction score
1.886
Napisano saaopstenje, ali neznam dalice uopste da deluje na FSS, Sudisku organizaciju...
Reakcije kluba moraju biti konkretnije, ako ima takvih ljudi u klubu koji to mogu i koji to hoce
Ovo ponizavanje Partizana, vec izvesno vreme je prevrsilo svaku meru

Za 1/2 finale kupa treba traziti zastituUEFE i UEFA posmatrace, treba ih obavestiti o celokupnom krimrnalu u nasem fudbalu i poslati im snimke. Poslati UEFI ako treba i FIFI ako su uopste nadlezni za kriminal u fudbalu.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.462
Reaction score
2.237
Ako imas respektabilnu upravu (pravi ljudi na pravo mesto) igracki kadar i strucni stab koji zna da igra fudbal a struka da ga uspesno vodi, navijaci koji su ujedinjeni i homogeni, tek onda moze svaki da nam ga popusi i na nama gleda sa respektom.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.882
Reaction score
11.017
Овакво суђење и генерално никад гори статус клуба, директно су последица деловања рушилачке управе. Нећу да кажем да су неспособни, јер су итекако способни да спроведу у дело оно за шта су доведени. Ми у историји нисмо били у горој ситуацији. Не говорим о резултатима, јер је било и горих у нашој богатој историји. Клуб не функционише ни у једном једином сегменту. Реакција клуба која би дала ефекта је да се нађе неки херој који ће да дигне у ваздух комплетну управу са Савом дебилом. Боље да кренемо од нуле него од минуса у ком смо сад...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
I Radnički se sprda sa nama evo izdali su saopštenje, hoće li više kraj sezone?
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.756
Reaction score
6.290
O upravi se sve zna, o Savi , VVV, igracima i celoj nasoj situaciji.
Ali zasto i u takvim uslovim i dalje brani KLJAJIC?! Zasto brani kada je covek amater i minimum 7-8 puta je pokazao da je smesno nazivati ga uopste golmanom.
Posle olimpijakosa mu je trebalo zabraniti da prilazi klubu u bilo kom obliku koji podrazumeva kopacke.
Ima li u bgu balona za mali fudbal? Bilo ko odavde da dovede nekog sa termina bice bolji od kljajica.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.142
Локација
Žrnov
Pošto su već napisali u tom bednom saopštenju da je pljačka sa umišljajem i predstavlja kontinuirano silovanje, što ne rekoše ko je nalogodavac?
Ko je taj ko je dovoljna jak, ili taj ko ga štiti pa može ovo da radi?

Ovako, pošto nedostaju osnovni elementi pismenog zadatka, ocena ne više od dovoljan 2, čisto za trud.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.940
Reaction score
26.904
Nadam se da je konacno nekima jasno kakav je Djukic trener bio. Rekao sam, kad tad ima od blata da ga pravimo. I evo, dosao je taj trenutak. Pre svega, u odnosu na sve ove, on je bio gospodin.

Sto si tice trenutne situacije, da ga jebem.. Doveli su nas do toga, pobedili ili izgubili, nama je sve isti klinac. Bar sam ja, potpuno ravnodusan.

Vidi ovako...Nekima je odavno jasno kakav je on "trener" (ono sto je on nasledio od Marka, to je bila umetnost unistiti u tako kratkom roku), ali koliko vidim, ti si taj kome to i dalje nije jasno. Ako ti treba blata da ga pravis, evo pada kisa, izadji napolje, mislim da neces imati problema da nadjes materijala za taj gospodski podvig.

I jos nesto...Navijac Partizana NIKAD nije ravnodusan u pogledu rezultata koje postize Partizan. To je aksiom.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Наш клуб ће 99% после следећег кола прескочити лучанска Младост вјероватно и Чукарички, наш клуб ће бити 5ти на табели и изван зоне Европе а убијеђен сам да ће тако остатити до краја првенства, јер другачије ово не може да се заврши. Клуб су упропастили татаолно, 3 од 4 последње сезоне завршавамо са 30+ бодова заостатка за циганима, и поред тога јебу нас сада и сви остали. Без Европе креће распродаја и то оно дај шта даш, некада најбоља омладинска школа у Европи практично угашена, а о финасијској ситуација не говоримо ко зна шта је ту. Навијачи подијељене у три фракције, које постају полако три групице. Све у свему у толиком смо блату и говнима да само чудо може да нас извуче.
 
  • Like
Reactions: MAK

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Ne znam gde su mnogi, a ni zašto su otišli s foruma. Sećam se skupa podrške STANOJU, sa jasnim pitanjima tadašnjoj upravi FK. Oko hiljadu srca ispred severne tribine JNA. Bilo drugačije. Bili prvaci godinama unazad. Hteli LŠ. Hteli normalno.
Zašto je tada bilo moguće podići se i pokazati svoje nezadovoljstvo, a sada nije moguće?
Tada je bila druga situacija sa podelama, da li bi sad zbog toga bilo opasno skupiti se?
Da li bi ti isti ljudi bili tamo u to vreme, ali da je ova uprava?
Mislim da da.
Pa, zašto svi mi na neki pasivan način odustajemo od NAŠEG KLUBA, čekamo odlazak psihopate i čekamo Godoa? Godinama to radimo. Nema više avangarde. Nema nigde old school. Zapad penzos, istok penzos,cupi na sever i penzos na jug.
Ako se klub raspada i tone nek tone u velikom stilu, sa sve svojom avangardom, a ne sa vučićevim dupeliscima sa usranim petom mestom i borbom za kup!
Ni jedan svoj adut mi navijači nismo iskoristili u svoj toj borbi. A znam(o) da pametujem(o) kako bi paokare demolirale Solun...
Bili smo svi zajedno, uspeo je Marko, čarobni štapić i vera u Partizan! Kada je otišao, bili smo sjebani ali još uvek spremni da branimo tron! Onda je došao prepametni Ivica na konferenciji sa njegovim #51 i sve razjebao. To je ključni trenutak. Ključ je u podeli na tribini. Ključ je što ne postoji tribina. Ovo je maska. Čekanje. Ćutanje. Pevaš a ćutiš. Razjebao nas je psihopata samo tako! Može da nam uzme sve! Ali taj duh koji jeste u nama ne može nikad, a zna on, kao i mi, da taj duh ne može da spava zauvek! Plaši ga se on, osetio ga je na svojoj koži! Kreće bolesno ludilo trpaj sve u svoj psiho klub dok još sediš u fotelji. Ali duh naroda i partizanštine ne možeš da uništiš.
Pojma nemam kako će sve ovo da završi, niti kada će,ali što duže budemo ćutali to će nas duže gaziti.
 

markmilos

Početnik
Учлањен(а)
27.12.2007
Порука
160
Reaction score
2
Vidi ovako...Nekima je odavno jasno kakav je on "trener" (ono sto je on nasledio od Marka, to je bila umetnost unistiti u tako kratkom roku), ali koliko vidim, ti si taj kome to i dalje nije jasno. Ako ti treba blata da ga pravis, evo pada kisa, izadji napolje, mislim da neces imati problema da nadjes materijala za taj gospodski podvig.

I jos nesto...Navijac Partizana NIKAD nije ravnodusan u pogledu rezultata koje postize Partizan. To je aksiom.

Oplenac, u pravu si za to sto kazes, ali... nema razloga da se tako obracas bratu Grobaru. Ne znam cemu to da se medjusobno napusavamo. Evo onomad mene neko proglasi za cigana ove na forumu zbog komentara a nigde veze... i prilicno vredja kad od svog dobijes takav komentar bez osnove... ipak smo svi ove bas zato sto volimo nas Partizan...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top