Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.946
Reaction score
26.949
@markmilos,
Ovaj forum nije forum organizovane grupe, vec forum navijaca Partizana.
Ne smatram sebe nekim bitnim likom za forum, ali kad neko ovako post festum, uzdize dzukelu stitarsku u nebesa, kao eto "posle njega potop", onda stvarno...
Sto ne pomenu bar Marka, na primer?
I da ne zaboravim. Nisu svi na ovom forumu Grobari, niti svi misle dobro Partizanu. Ogromna vecina da, i oni imaju status Grobarskog brata svakom iskrenom Grobaru ovde, ali povremeno imamo ovde i realnih, botova, partijskih vojnika, ljubitelja uprave i ostalih provokatora i cinika.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.440
Reaction score
11.880
Локација
Beograd
Наш клуб ће 99% после следећег кола прескочити лучанска Младост вјероватно и Чукарички, наш клуб ће бити 5ти на табели и изван зоне Европе а убијеђен сам да ће тако остатити до краја првенства, јер другачије ово не може да се заврши. Клуб су упропастили татаолно, 3 од 4 последње сезоне завршавамо са 30+ бодова заостатка за циганима, и поред тога јебу нас сада и сви остали. Без Европе креће распродаја и то оно дај шта даш, некада најбоља омладинска школа у Европи практично угашена, а о финасијској ситуација не говоримо ко зна шта је ту. Навијачи подијељене у три фракције, које постају полако три групице. Све у свему у толиком смо блату и говнима да само чудо може да нас извуче.
Cak i da se sve to desi opet mozemo da ostanemo bez evrope samo ukoliko Mladost osvoji kup,a to se granici sa nemogucim.Bez evrope ne mozemo ostati,a opet sa ovakvom igrom ne znam ni sta da radimo tamo...
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
772
Reaction score
1.898
Jel moguce da Novak Simovic sudi gerbi?
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.288
Reaction score
8.058
Локација
Космос
Ово већ прелази у отворено иживљавање над нашим клубом, заиста ме не би чудило, како је кренуло да сезону завршимо иза Младости и Чукаричког.
Туга, чемер и јад.
Шта више рећи...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Nemam nikakvu euforiju kao da ne ide derbi. Zelim borbu i da ostave srce na terenu. Za taj grb se borite casno i da ne obrukate klub a posle sezone kud koji mili moji. Nek se ponovi zelja i borba sa prosle utakmice i bicu zadovoljan.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
sve manje gledam, i sve manje pisem o mom partizanu. do ravnodusnosti su me doveli.
vise pratim politiku, nadajuci se da ce ono pseto odleteti...a nece skoro. samo da bude sto manja steta po klub kada dodje taj dan. da bar konstrukcija ostane.
nece nama svanuti kad ode pickousti... i ovi koji ce ga pre ili kasnije zameniti su sve same cigansture
mozda bude nesto lakse ali mi cemo biti vec u toooooolikom q da ce nam trebati ozbiljna pomoc koju nece imati ko da sprovede
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Ne brinite bar za fizicku spremu, bicemo prespremni sto se vidi iz prilozenog kadra xD

 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
"Cilj jednog dela fudbalskog establišmenta je da Partizan bude peti i da se obesmisle svi naši napori za dobijanje licence", rekao je Vučelić za Žurnal.
Aj sad da l sam ja lud ili je dobijanje licence samo formalnost koju svaki iole profesionalan klub sa nekom istorijom i tradicijom treba da obezbedi bez pompe i da se uopste o tome ni ne prica. Oni se jos hvale kako je obezbedjena. Znaci ja prospem 5 litara mleka i onda se hvalim kako sam kupio 1l. Jebu nas u mozak nevidjeno. Mi ako ne mozemo biti ispred Cukarickog i Lucana pa ni ne zasluzujes da ides u kvalifikacije.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.288
Reaction score
8.058
Локација
Космос
Сва срећа па је у овој нашој јадној смрдији Бенседин лако доступан; пре дербија 2-3 десетке и све ти је равно...
Боље то него живце кидати
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top