Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Ovaj tim ima toliko mana i o tome se dosta pisalo. I sa toliko mana dobijemo sudjenje gdje je prosto nemoguće da ih pobijedimo, ma koliko i ma kako igrali. To je moj utisak ove utakmice.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.400
Reaction score
3.254
Локација
Tamo gde su Grobari
Drugovi pomagajte, kako doći sutra u mogućnost biti svedok karanja pantera? Ozbiljno pitam :D Gde se prodaju ulaznice? Znam da su za polufinale prodavali u Ticketline-u, na Jna i kod Pionira pre početka utakmice. Jel za finale važi isto?
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.867
Reaction score
9.921
Mislim da ne vazi za utakmice sa romima, vec se ulazi na sezonske samo. bar je tako bilo u drugim takmicenjima.

Verovatno mozete i bez karte na B ili D.

Sto se utakmice tice, kradja ocigledna svakako. Ali, nakon tehnicke i kradje, mi smo okrenuli pred kraj. Onda smo antikosarkaskim potezima, fizickom inferiornoscu i netalentom izgubili.

Da li bismo imali vecu razliku da nije bilo kradje ranije - mozda.

Ponovo se spominju Dobric i Davidovac kao indijanci. A jedini likovi tamo i sa intelektom i mudima i talentom. Plus se Dobric bori vise od nekih nasih igraca. Jedini problem je lej ap baj d midzet. On vec ne sme da daje to sto je dao.

Ali imamo vanzemaljca Pejdza rasnog kosgetera i jos rasnijeg odbrambenog ,,hrta''.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.867
Reaction score
9.921
Pa, kartu nemas gde da nadjes, sem ako ti neko ne da sezonsku.

Tako da je jedina opcija pred utakmicu bez karte sa organizovanim.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
do sada, ko je dolazio na b ulaz - ulazio je... mislim da isto vazi i za d ulaz ali nisam siguran, ako neko moze nek potvrdi
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.070
Reaction score
4.272
Локација
Humska 1
Gledam ove jadne cigane, uporedjuju nas sa milogorcima iz Podgorice, da radimo po istom sablonu, kako cemo valjda docekati isti scenario kao i oni...

Kao prvo, picke ciganske, pobrkali ste debelo loncice. Nismo mi ti, koji se i dan danas useru u gace kada stanemo jedni naspram drugih da odmerimo snage, vec vi vucete sa sobom traume (makar u podsvesti) dugogodisnjeg sexa - a to dokazuju i svi derbiji vase mini-vladavine svih ovih godina i pored ogromnog jaza u kvalitetu dva tima. Ne idu nasi predstavnici po jutarnjim programima danima da pljuju vas i dizu frku, vec to vi radite! Ne stavljamo mi godinama neke fiktivne tacke na vas kao vi na nas, mi smo tu tacku bez velike halabuke odavno stavili na bivsi vam dragi klub, grb, bivsu adresu - shvatite to kako vama odgovara. Nismo mi ti koji ne priznaju osvojene trofeje i beze sa postolja (pa cak i u vreme vase dominacije), nego ste to vi! Ne drmamo mi koseve, ne ulecemo mi da napadamo protivnicke igrace, ne gadjamo mi loptom iz prvih redova trenera protivnicke ekipe, ne koristimo mi pp aparate, ne saljemo mi clanove navijacke grupe u mix zonu... i tako u nedogled! I vrlo bitna neka krajnja cinjenica jeste: Ti dole iz Podgorice mogu samo da lice na vas, nikako na nas! Misevi mogu samo da se plase jedni drugih i da dele vecito isti strah, pa vi to shvatite kako vam je volja! Dugo cete vi jos cekati da se rodi taj igrac KK Partizana, koji ce da se usere te vase izvestacene tvorevine sa sve vama, gomile iskompleksiranih glava na tribinama. Za pocetak - ako uopste i dodje do trece utakmice - probajte da popunite tu halu bednici... s obzirom da vas ima 10 miliona, bar da imamo cega da se useremo. :buhaha

Partizane, zelim samo da budes ono sto jesi! Iza vas stoje bivse i sadasnje legende srpske kosarke, koje su donele jugoslovenskoj i srpskoj kosarci najlepse trenutke. Setite se kakve su to velicine i bice vam jasno, da ste u svakom pogledu mnogo veci od ovih prekoputasa o kojima sam vec dovoljno potrosio reci.

NAPRED PARTIZAN! :šal:pfc:
 

Laky

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.155
Reaction score
157
Локација
..
Mi imamo preslabe igrače pod koševima, mislim na centre i krilne centre.
Duško Vujošević je dominaciju stekao tako što smo pod koševima uvijek bili jaki k'o crna zemlja.
Vidjeli smo onaj dan kako je ona gorila iz Nigerije, doduše uz poslovično sudijsko ,,kraduckanje" naše razgrtala i uništavala.

Nadam se večeras ipak još većoj borbi naših košarkaša.
Samo uz maksimalnu koncentraciju i fanatičnu borbenost na ivici faula možemo da očekujemo pobjedu.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ne mora da ih razbijemo (mada nemam ništa protiv) ali ja bih bio zadovoljan samo makar ako ih pobedimo :)

Nema predaje !!! Napred Partizan !!!
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Вјероватно ће судије урадити своје, али треба их поломити. Не смију ни један лаган кош да дају.
 
Последња измена:

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Malo statistike:

Za 2: 8-14 czv 19-39 PAR
Za 3: 15-39 czv 14-23 PAR
Za 1: 37-42 czv 14-24 PAR
As: 14 czv 19 PAR
Sk: 29 czv 28 PAR
U reketu: 12 czv 30 PAR
U kontri: 3 czv 26 PAR
Iz izg. lopte: 9 czv 21 PAR
Ukradene: 1 czv 6 PAR
Izgubljene: 11 czv 10 PAR
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top