Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Е, луде ли утакмице.
Како је све ишло, чак је и било логично да коначно и Загорац погоди, и то за тројку за победу у задњим секунадама.
 
  • Like
Reactions: Oki

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.272
Reaction score
7.015
Aaaaaaahahahahahhahahahah pa nije moglo ljepse i sladje!!! Radujte se braco i sestre Grobari!!!
 
  • Like
Reactions: Oki

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
I posle se ljudi cude sto gubim kosu u dvadesetim...

Al sta ces kad volim SILOVANJE KURVE CIGANSKE NAPUSITE MI SE KURCA CIGANI BRAVO RADE!!!!!
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Terajte se svi u picku materinu za igru u drugom poluvremnu :gaah: Skratili mi zivot nisam mogao kao covek da se izradujem kad je Zagorac pogodio gledao sam kao tele uz reakciju WTF just happened.
GAZI BRE USRANE MUTIRANE MRTVE CIGANSTURE :napred-partizan:
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Mal mi suze ne krenuše posle Radove trojke kada sam video kako se raduje i koliki mu je kamen pao sa srca.
Mi kada amo ih sa ovako očajnim šutem za tri dobili jedan razlike,u Subotu sa još gorim dobijamo sa dva.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Gazi kurvu! Jao kako mi je drago sto je to Zagor uradio...Ne igra u sjajnoj formi, ali je definitivno mnogo bolji igrac od ovoga sto trenutno pokazuje...A pritom je prava ljudina i Grobarcina sa velikim G. Kao slag na tortu dodje Trinkijerijeva izjava na pitanje da li je nekad vec igrao u ovakvoj atmosferi u dvorani: "Nije bitna dvorana, nego klub koji treniras! Partizan. To je nesto posebno!" Ajmo dalje!
 
Последња измена:

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Ovo bre nije zdravo nimalo. Bravo crno-beli, bravo Andrea, bravo Rade.

Ono sto posebno raduje je sto smo dobili iako nismo igrali Bog zna kako dobro tako da cemo se jos klati sa ovima.

A nasa pjevacka drustva bolje da ni ne dolaze sledecu utakmicu. Kad god je trebalo da budu PODRSKA nasim ili SMETNJA njihovim igracima, zakazali su, i to zestoko. Shvatite vec jednom. Tu ste da pogurate nase igrace ka pobjedi. Ako ne pratite utakmicu ne cudite se sto vas svi kuliraju.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
ja sam drugo poluvreme morala da pratim samo rezultat i povraćalo mi se. a činilo se kako smo prvo priveli kraju da neće biti trzavica... ajde dok ne bude reprriza, neko kratko - kakvo je bilo drugo poluvreme.

a u ostalom i ne morate, ko ga bre jebe, bitno da smo dobili!!!!!
 
  • Like
Reactions: Oki
Статус
Затворена за писање одговора.
Top