Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.272
Reaction score
7.015
Na kraju, da li je Trinkijeri u karijeri igrao u dvorani kakva je Pionir?
“Nije to stvar dvorane. To je stvar koji tima treniram. To je Partizan. To je nešto posebno”.
Koji je ovo Bog, volim ga ko brata rodjenog.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Šteta samo što nemamo nikakve šanse u trećoj.
On nam to neće dozvoliti naravno.
 

Wolf

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
231
Reaction score
355
Najsladje! Cigani nek ga duvaju.
A komentatore sa arene, nisu bolji od sk nista! edin mi je bio gotivan u pocetku dok nije poceo da cak i ocigledne situacije u usporenim snimcima, na stetu Partizana, prokomentarise sa ,prosudite sami!? ' od tada moze da ga duva. A drugi je cigan.
Svaka cast na pobjedi. Gazi kurvu.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Ovo je prvi put da sam bio u Pioniru a da su ljudi plakali a mi pobedili, ali ovaj put su bile suze pobednice i suze ljubavi prema ovom nasem ludom jedinom Partizanu. E to je Partizan ta ljubav koja nijednom ciganinu nikad nece biti jasna jer oni navijaju zato sto su prvi a mi zato sto volimo Partizan. Hvala ti Rade, ajmo sad da ih drknemo u petak i onda pred nasim navijacima da ih pojedemo
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Rekoh ja samo da ih pobedimo i dobismo ih onako najslađe :)

Drago mi je jako zbog Zagora što je on odlučio na kraju. Treba mu baš to da ga krene malo. Napokon i Pejdž proradio sa tim poenima.

Prvo poluvreme sasvim korektno odigrano ali drugo baš loše... Dobro je rekao Trinki bolje smo odigrali prvi meč.

Moramo bolje u trećoj i ja verujem da možemo.

Jebi govna iz Železnika i ne staj !!!
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
[QUOTE="MMM2909, post: 1045875, member: 3950"............ajmo sad da ih drknemo u petak i onda pred nasim navijacima da ih pojedemo[/QUOTE]

Zar nije Subota,ili sam ja opet nešto pobrkao.
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
Imaju podršku sudija,države koga god sve ali ovakve utakmice preokreću sezonu a kamo li seriju. Možda sam ostrašćen ali verujem u pobedu
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.368
Reaction score
37.731
Kad se sad nisam šlogirao, nikad neću. Svaka čast na pobedi, igra katastrofa.

P.S. Jeb'o vas Davidovac! Otkini mu ruku, odgrizi mu uvo, gurni mu prst u oko, samo nemoj da ostaje sam kao duh svaki jebeni put!
 

zugrobar

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
1.638
Reaction score
971
Локација
Морава
Свака част Радету што је убацио оно на крају, надам се да ће после овога успети да се тргне и покаже колико заиста уме, јер реално, био је очајан у првој и већем делу друге, а сви знамо да може много више, само му фали самопоуздања.

Можемо да их зајашемо и следећу, али мораћемо да будемо бољи од њих и судија, који ће још јаче навлачити у трећој.

И дај да научимо јебена слободна бацања, не памтим да смо везали 3-4 без промашаја.

Свака част и Николи Јанковићу, сигурно играч утакмице кад се изузме Радетова тројка, само да се мане шутирања тројки, кад и он сам зна да не уме :D

На нама је да славимо а на момцима да се (га) оштре за суботу!
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.397
Reaction score
3.245
Локација
Tamo gde su Grobari
Hteo sam da riknem od sreće posle trojke Radeta! Hvala ti RADE!!! Još draze mi je zbog tebe...
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Da ne zaboravim Pejdža, držao nas čovek sam u igri kad je najviše trebalo... Nikola Janković isto pokidao ispod koša... Rade nadam se vraća samopouzdanje nakon ovoga, vidi se da je tu psiha u pitanju... Novica, Vanja, mora bolje...

I da bre, nek slomi pičku neko više onom Davidovcu, sramota me da nas ponovo sam dobija, on i onaj mali degenerisani... Nemoj da se brukamo... Ja razumem kad pogađa Beron ili neko drugi, al razni Dobrići, Simanići, Čovići....
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.772
Reaction score
55.483
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Sad je Zagorcu prilika da se izvuče iz ovog ne kanala nego ne znam kako da opišem ovo gde je, zaslužio je.
On je klasičan primer koliko za nekog talenta poput Jokića Miškova neobavezna košarka može biti korisna toliko može biti i štetna, od povreda pa sve do toga da ga je zbog pozicije na draftu i zbog deficita visokih u NBA gurao nepotrebno na 4 usporio ga ukamenjario ga, i sad ne zna gde bije. A da ne pričamo o tome da od Miloja i ne može nešto epohalno da nauči o strategiji kad je njemu puna kapa da igra egal utakmicu i izgubi od favorita. Nije svaki igrač za NBA i ne može sa svakim isto, a Zagorac je bio veliki potencijal.
Kad se sad nisam šlogirao, nikad neću. Svaka čast na pobedi, igra katastrofa.

P.S. Jeb'o vas Davidovac! Otkini mu ruku, odgrizi mu uvo, gurni mu prst u oko, samo nemoj da ostaje sam kao duh svaki jebeni put!
Fascinantno je da on protiv nas igra pleja i da mi to ne kaznjavamo, ne napada se njegov visok dribling ne napada se pri prevodjenju.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top