Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
taj Adams je bas dobar i ima neverovatno dobar skok za pleja, Rashawn zna da rasrafi dobro postavljene odbrane, za svoju visinu je bas bas brz, atletski dominantan, ovaj treci Mosley ima neki rekord u blokadama i to je to sto znam o njemu.. ako neko zna nesto vise molim da napise.

Takodje, sta je sa Page-om? ostaje li? Banja Si? ima li neko ideju da ispise ovde 10-11 nasih igraca za sledecu sezonu sa rezervom za jos mozda 1-2 pojacanja pored eto da kazemo ove dvojce i prvog pleja.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Ja cekam da ponistimo Berona...Godinama vec placem za takvim bekom suterom, sa prangijom koja ide po cistom mehanizmu...Za Tomasa i Mozlija nisam cuo, ali koliko vidim po vasem pisanju bice to dobra prica...Definitivno je skok bio jedan od presudnih faktora u mecevima sa ciganima, tako da ova dvojica sa fizikalijama koje poseduju to treba da rese...Jos ako znaju i pogoditi :D

Ovo za Berona je izrazito tacno. I dalje u timu nemamo igraca koji moze da sacuva Bilija Berona.
Dobrodoslica Rasonu.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Ovo za Berona je izrazito tacno. I dalje u timu nemamo igraca koji moze da sacuva Bilija Berona.
Dobrodoslica Rasonu.
Takvi igraci se tesko cuvaju, pogotovo zbog nacina na koji sutiraju, maltene bez gledanja na kos...Mi takvog nismo imali od Tripkovica i mozda Bertansa...Ono sto se moze uraditi, to je da mu se spreci davanje poena iz ulaza...Trojke ce sutati pa ce sutati, nekad ce biti 2/10, a nekad 6/10, ali ce uzeti neki svoj broj suteva svakako...Ali poenta posta nije bila da imamo igraca koji ce ga cuvati, nego igraca koji ce isto tako sutirati :D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.784
Reaction score
29.705
Локација
Beograd
Tako je! :D
Prošle sezone nismo imali igrača koji je imao određeni broj poena u rukama, nego, ajd, bori se, pa ko pogodi - pogodi...
Samo što za neku ,,ubojitost,, spolja, nije dovoljan jedan ubistveni šuter, nego trebaju bar dva, ako protivnik juri, duplira i troduplira i tuče tog jednog, pa ne može onda baš da stigne i ovog drugog...

Ova dva Amera što dolaze su za centarske pozicije, računam da ćemo imati i još dva iz sadašnje postave (Džok i Gagić, recimo?)
Gorda mu dođe kao rezervni plej, računam da dođe neki još bolji...pa ako su još i Jaramaz i Ali neki ,,rezervisti rezerve,,...
Ostaje još 4 mesta do ekipe od 12 košarkaša...Si, Zagor, Novica...i da dođe još jedan šuter...i eto ekipe...

Dobro, ja se ne razumem previše u košarku pa ne znam koliko je uputno imati rezervista za određenu poziciju, kao što ne znam ni pravila domaće lige i kupa o broju dozvoljenih stranaca...ne znam ni ko koji pasoš ima, recimo ako je Ali Slovenac a Pejdž Srbin, možda pasoš ,,prevagne,, u nečiju korist da bismo imali dovoljan broj ,,domaćih,, igrača...
Itd...
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.936
Reaction score
21.706
Истекао му је уговор ваљда.
Џок је иначе већ у Жалгирису, малопре сам листао и видео да је Тегелтија објавио још 26. јуна. Не знам само зашто га не склоне са сајта кад све друго редовно ажурирају.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Лендејл колико видим добро је играо у љетњој лиги НБА тако да Жалгирис може зарадити још на њему а да није ни заиграо тамо.
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.784
Reaction score
29.705
Локација
Beograd
Mene je ,,povuklo,, to što je Džok još uvek na našem sajtu...znači ostade mi samo Gagić u ,,rezervi,,... :icon-wink:

Znate kako, 1.april je još daleko, a od ova dva Jankovića bi mi eventualno bilo nešto o.k. samo kad bih od tih nekih solidnih osobina obojice uspeo da napravim jednog jedinog košarkaša Jankovića... a Pecarski je miljama ili kilometrima (dođe mu na isto) udaljen od seniorske košarke...
Tako da...
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Jankovići, Gagić, to su samo poeni za protivnika... Realno treba nam zamena za svu trojicu, Tomasa računam umesto Novice koji ne može više od 10-ak minuta da igra... Plus ne znam dal bi smeli da uđemo u sezonu sa Pejdžom, Boga oca primamo preko njega... Zagor ako će onako da igra bolje da ne igra... Dođoh do 5 igrača... Ne moraju svih 5 da budu za prvu petorku, ali su nam bar još dvojica ekstra kvaliteta apsolutno neophodna ili.....
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Upravo to Marinho nama treba igrač koji može konstatno isporučiti solidan broj trojki i po koji ulaz da anulira u ovom slučaju Berona, to je taj mamojeb kojeg zelim na poziciji 1 eventualno da pokriva poziciju 2. Gagiću je istekao ugovor on ja završio svoju priču toliko bezobrazan namerno kazem bezobrazan jer mislim da je neke poteze vukao namerno na stetu kako bi se revansirao delu navijacu. Oba Jankovica mogu biti korisna ako se promene neke stvari iz korena. Nikola Jankovic je solidno popravio slobodna bacanja i treba preko leta da radi to on kao drugi centar nije lose resenje. Pod uslovom da dodje centar koji jede malu decu kao i za keca moramo tu pogoditi. A za Stefana Jankovica je sve na Trinkiju, da l on moze njegovu glavu srediti i konacno iskoristiti te fizikalije koje ima. To je kazem vec do Trinkija da li zeli da se s njim bahce i trosi energiju. Jaramaza treba otkupiti neverovatna brzina koja se mora iskoristiti, mislim da bi i Vanja ove sezone ako odluci da ostane jos vise napredovao pod Trinkijem jer ne bi bio toliko opterecen da je glavni spolja samim tim igrao bi rasterecenije.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Koliko se za pola dana promijenila atmosfera koja vlada na forumu, na bolje naravno. Doveli smo jednog dobrog crnca i vec su krenula mastanja o igracu slicnom Beronu, o nekom ko bi istog mogao da zaustavi, o centru koji jede malu decu, cak je i Dzok i dalje kod nas :D ovo je zaista fantasticno i nadam se jos nekom dobrom pojacanju, jos ako dovedemo u isto vrijeme nekog u fudbalu pada server klasicno.
Ovo je draz prelaznog roka, bravo braco Grobari.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Joj sto imate potrebu da pokvarite bilo sta lepo sto se desi. Ajd za sutra da se ostavimo kuknjave....
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Ako mislis na mene ja sam ozbiljan, za mene su ovo najbolji momenti prelaznog roka, bilo kosarkaskog ili fudbalskog, samo nek se nagadja da ne bude dosadno.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.314
Reaction score
10.874
Локација
underground
Meni je vrlo zanimljiv ovaj Sajmon ,sto ga pominju iz letnje lige,i sto ga navodno Loncar prati.S obzirom da nema domacih igraca na trzistu,jasno je da cemo u skladu sa budzetom morati juriti neafirmisane igrace.Koliko sam mogao da vidim,decko je zver u tranziciji,i sa fizikalijama,takodje ,dobar i u odbrani.Nije plej,kako se pise,vec vise pozicija 2,3,odlicna igra ledjima.E sad problem je sut,da ga ima prosao bi u nba.Nije kamenjar koliko sam video,ne mozes se bas odmaknuti dva metra,od njega,ali...mi svakako kuburimo sa sutem.Za neku igru,tempa i tranzicije,bio bi verovatno ok,jer u igri 5na 5,sa ovakvim ciganima tesko bi izasli na kraj. Verovatno moramo pokusati,na agresivnost,i energiju.Pretpostavljam da ako bi njega doveli,da tu vise ne bi bilo mesta za Sija,iako je on,3.4. Naravno,za neku bolju procenu,trebalo bi ga snimiti uzivo,nadam se da Trinki zna sta radi,i da Loncar nije otisao tek tako u Ameriku, da vidi sta ima,vec sa konkretnim imenima igraca,koji su praceni od ranije.
 
Последња измена:

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.405
Reaction score
4.442
Treba nam dobra kombo dvojka i centar, nadam se i ostanku Marinkovica, da odigra bar jednu krstenu sezonu nakon priprema kod ozbilnog trenera, kao i Zagor...
I samo da ne dovode cigansture kao Obrad Tomic...
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Koliko se za pola dana promijenila atmosfera koja vlada na forumu, na bolje naravno. Doveli smo jednog dobrog crnca i vec su krenula mastanja o igracu slicnom Beronu, o nekom ko bi istog mogao da zaustavi, o centru koji jede malu decu, cak je i Dzok i dalje kod nas :D ovo je zaista fantasticno i nadam se jos nekom dobrom pojacanju, jos ako dovedemo u isto vrijeme nekog u fudbalu pada server klasicno.
Ovo je draz prelaznog roka, bravo braco Grobari.
Nije mastanje sad pocelo, ja sam to napisao, doduse na tw, odmah nakon one price oko Gordica kad smo naglabali da li ga planiraju za prvog ili bekap pleja...Rekao sam da ne bih bio zadovoljan ako bi on bio prvi plej (iako ga gotivim kao Grobara i nekog ko voli da puni kucku) ali bih bio spreman da ga istprim ako je Trinkijeri namerio da dovede ubice na pozicijama 2 i 5...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top