Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Hahah znao sam da ce me neko ispraviti kad sam hteo izmeniti poruku proslo je vreme od 10 minuta a nisam hteo pisati novu poruku. :D
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Sjajno, sjajno, sjajno, sjajno!!!!!!! Prelepa vest, bravo.

Dobro dosao nazad.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.409
Reaction score
11.528
Локација
underground
Meni je veci problem od toga sto je otisao,kako je dobio raskid ugovora na arbitrazi kss?Da li to znaci da imamo dugovanje prema njemu,to mene brine.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Screenshot_20190823-164434_Chrome.jpg

Zanimljiva statistika... učinak Birče u zadnjih 20 odigranih utakmica u svim takmičenjima (izuzev reprezentacije). Gotivan mi je, ali, hmmm... Da li je pojačanje? :o-o:
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.498
Reaction score
41.504
Локација
Žrnov
Potpisi sa mladim igračima prošle i pretprošle godine su najavljivani kao veliki zalog za budućnost kluba, nešto od čega će klub u budučnosti imati koristi, što od njihovih igara što od kasnijih prodaja... ispade sada da svi odoše - ko na pozajmice (što je generalno pozitivno), što dobiše raskide ugovora (ili ih pustismo).

Šta bi sa zalogom za budućnost?
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
912
Reaction score
508
Potez sa vraćanjem Birčevića se meni uopšte ne svidja. Prvo, provešće mnogo vremena u Kini kada bi mi mogli da ga ,,uigravamo". Drugo, ako je doveden da bude 2. četvorka, nadam se da nije plaćen kao reprezentativac vice-šampiona sveta, već nešto malo radi ,,oživljavanja" karijere.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.827
Reaction score
29.853
Локација
Beograd
Па...ми ћемо ваљда играти и нека домаћа такмичења, која имају нека своја правила о ограниченом броју странаца, тако да нам ипак треба и по који Србин у тиму, Бирча, Загор, Пејџ... :D ...па да можемо да саставимо екипу од 12 момака...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.794
Reaction score
55.874
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Pre nego sto svi zakukaju, da kažem da je meni ovo ok, pre svega jer nam ekipa ide opet u smeru kamenjarenja, dosta širine će nam doneti, plus sto može uvek da šutne sa svojom visinom. I pod košem zna ponešto.
Za prvu četvorku je smrt, za rezervnu radi posao.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top