Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Ja ne mogu da verujem da pojedinci nisu zadovoljni što je Lazar potpisao.
Čoveka su tražili dinamo i cigani, redom ih je oduvao. Vratio se svojoj kući, a vi mu sada nalazite mane.

Udri Lazare, daj bar 20 golova i začepi svima usta!
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Hajde da se kladimo u sta god hoces da je Sadik cementiran u Savinom mozgu na poziciji centarfora. Jedini koji je izgubio je F. Stevanovic i zelim mu sto prije noge da se hvata odavde...

Mislim da si prevideo opcije.
Asano je bio dobar strelac u J ligi. Kad igramo 4-5-1 sa Markecom, očekujem da se rotira sa Sadikom. S druge strane ostavlja se prostor za 4-4-2 u ligi gde Asano i Sadik idu gore a Natho u sredinu sa Sumom. Bićemo vrlo brzi i jaki na lopti u nogama. Živi bili pa videli. Meni je ovo top pojačanje.
 

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
346
Reaction score
214
Локација
Odakle Bog izvodi korner
Dobrodosao Markec!

Jedan od moji miljenika posto u zadnjih par godina osim Djuke, Lea i Miletica (cele naravno :)) nije bas bilo.

Da ne ponavljam sta su drugli vec rekli, posto je doveden u pauzi vredelo bih da klub organizuje neku prijateljsku za ove nove igrace i one sto manje igraju ili nikako citaj Gigic.

Za one sto misle da Markec nece pomoci odbrani ja neznam nijednog igraca koji je vise pomagao odbrani i vracao se iz napada dok je igrao za nas.

Cigani nek drze gace dok Markec malo podigne formu.

Zivio partizan !!!
 

JocaPfc1970

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
46
Reaction score
78
Локација
Beograd
Pa da li je moguce da vama ne valja Lazar Markovic???Da li ste vi normalni ljudi???
Lazare dobrodosao i srecno!!!
Da oduvas cigane u derbiju i polupas pola Lige Evrope ove godine
Ajmo Grobari slavite veceras jebem mu mater vise...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@Matke ovako.

Kada to dijete od 16 godina ubacis u vatru jer nema ko drugi da igra i on odmah pokaze kvalitet tj postane prvi strijelac tima automatski smatra da treba da bude starter. S pravom !!!
Kada to dijete sada sjednes na klupu (vec ga nije bilo protiv TSC) postaje nezadovoljan igrac koji hoce da ide. Stvar je prosta i vec vidjena. Za mene je F. Stevanovic najvece pojacanje Partizana ovog ljeta.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
U svakom slucaju srecno Lazare.
Cuda se mnooooooogo retko desavaju.
Neka se to cudo sad dogodi i razbuncamo tu Ligu Evrope.
Od mra4enja nema leba.
Reče najveći pesimista u istoriji foruma :D

Igrač koji je igrao par sezona u engleskoj mora i može da se nosi sa JSL odbranom, sigurno jeste izgubio na brzini ali sigurno je i ojačao tako da se nadam da može igrati i špica, tehnički je bolji od Sadika, tako da, srećno!
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Neznam sta da mislim. Ovakav sastav podseca me na sezonu 2004/05 cika Crni na klupu u vezi Nadj, Ilic kapiten, Cira, Tomic i od mladjih Vukcevic i Radovic, a u napadu muceni Boya (ko je Laciom u Rimu uvalio 2 komada) sa zamenama u vidu Grubjesica i Radonjica. Pa i nek se ova sezona nastavi i zavrsi kao i ta kako u prvenstvu tako i u Evropi.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Neznam sta da mislim. Ovakav sastav podseca me na sezonu 2004/05 cika Crni na klupu u vezi Nadj, Ilic kapiten, Cira, Tomic i od mladjih Vukcevic i Radovic, a u napadu muceni Boya (ko je Laciom u Rimu uvalio 2 komada) sa zamenama u vidu Grubjesica i Radonjica. Pa i nek se ova sezona nastavi i zavrsi kao i ta kako u prvenstvu tako i u Evropi.
Jebali smo kevu Laciju u Rimu tada. Sve do noge.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.610
Локација
Beograd
U poslednjim trenucima meča, Vazura iznenadio iz kontranapada...

Mislio sam da nema ništa od transfera večeras, a Markec je bio poslednje ime koje je bilo razmatrano u javnosti kao neko realno pojačanje, ubijao sam vreme sa razmatranjem formacija na temi o F.K. Partizan, kad ono, opa, Markec se (iznenada) vraća kući...i, kako sad sastaviti tim?

Ja mislim da je ovo sasvim solidno za štafetu 4x100metara, samo još malčice fali, evo: Asano u prvih 100m ima izrazitu prednost, Markec je održi, onda nam samo fali još jedan igrač da spiči dodatnih 100m (da li je Pešukić možda solidan u tome dok ne dođe neko brži?), i onda, naravno, dugim korakom Umar Jusein Bolt Sadik to finišira do zlatne medalje na Olimpijadi...
Ah, da, fudbal...

Pa, eto, očekivao sam nekog Rikarda, Tejga, Klea, Tavambu, Škuletića, malo više neke mase u reketu, ali ovo je najlakša konjica koja je ikada zaigrala u Partizanu...
Kako će to da izgleda, možda Savudin zna...a možda i ne zna...

I, kako stoji Forum?
Optimizam, pesimizam, osvajamo titulu, duplu, triplu krunu? Odustajemo od titule? Propast?

Kako sad cenite stvar? Ja je uvek cenim i ovako i onako, mož da bidne al ne mora da znači, ražanj se nikad ne pravi dok je zec još u šumi, ali se ni koplje ne baca u trnje, dok bitka još traje!
Što će se reći: Napred Partizan!

:napred-partizan: :šal :napred-partizan:

Eto...ništa bez splavova...jes da nije onaj sa ,,ribama,, i muzikom, nego samo privatni, ali...splav je splav a Markec na terenu neka bude lav!
U to ime :D :

 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Pa dobro,ako ništa drugo opet smo oborili rekord:D
Pa ko je u našoj ligi ikada doveo igrača koji je u nekom trenutku vredeo 30 milki.Pa i da gi umavamo nekom za 3 opet dobro.
E ljudi nisam nepismen nego me mrzi da ispravljam greške,jbg prsti ko ćutuci,tri slova kucam odjednom.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Polako ljudi ima jos nekoliko sati, da l sam jedini koji misli da jos nije gotovo? :D
Samo optimistično :D

@maximilian72 ne slažemo se ovde nikako. To dete da je klub stabilan kao što nije ne bi ni dobilo šansu sa tolikom minutažom već bi prvo bio priključen prvom timu na pripremama pa bi tu dobijao neku šansu priliku i celo leto bio uz prvi tim pa tek onda od zimskih priprema da ga sa 17 polako uvodiš u ekipu i daješ postepeno minutažu. On ako je u glavi normalan i na zemlji shvatiće zašto je dobijao toliku minutažu ako će se duriti kao neka curica samo njemu može štetiti ja ti opet kažem iz ličnog iskustva dok sam igrao fudbal takođe sam sa nekih 17 godina ušao u prvi tim, imao 4 igrača na svojoj poziciji od toga jednog znalca koji je proturao kroz noge loptu jednom našem crno belom znalcu al sam ćutao i trenirao pratio svaki potez i kretnju starijih i iskusnijih od sebe i na kraju dočekao šansu.

Ono što želim reći da li možete da se setite prošle sezone i igrača koji su igrali u sredini što veznjaci što krila i da uporedite sa ovom sezonom koliko samo to znači mlađim igračima koji imaju od koga naučiti, koji će tokom godine imati jake treninge borbu za mesto. Nije isto kad imaš krilo koje nije krilo Pantića ili Zakarića ili Ivanovića i kad imaš Asana Markeca ili Bambija istom tom Lazaru Pavloviću ili Filipu Stevanoviću će se igra podići na viši nivo i moćiće pokazati sve što znaju a mogu reći slobodno da će se podići nivo igre samog Bambija i Sume jer neće sav teret biti na njima sad imaju s kim da odigraju i naravno ako zapadnu u lošu formu što da ne sa klupe da ne počnu.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Статус
Затворена за писање одговора.
Top