Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Necu da mracim.. tj vec sam dovoljno mracio... ali ljudi da li vi mislite da su treneri redom: Benfike, Liverpula, Fenera, Sportinga, Hula, Anderlehta i Fulama toliko slepi i ne vide ono sto vi vidite? Dajte nemojte da se zajebavamo...
Pa nije ti neki argument. Svi sem ovih iz Benfike su očigledno debelo pogrešili. Nigde nije mogao da veze 2 utakmice od silnih povreda. Nemam ništa protiv Markeca, čak je i veliko pojačanje za nas. Ali nama je potreban napadač razbijač, kao neko tipa Škuletić. Niko se ne bi bunio da su došli i jedan i drugi u paketu. Ovako i dalje imamo problem u napadu i ostajemo bez rešenja do zime.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
1. Lazar Marković nije centarfor
2. Lazar Marković nije profesionalni fudbaler
3. Dečko ima neki problem zdravstveni koji ga onemogućava da igra 2 utakmice nedeljno
4. Preskup je 100%
5. Nije centafor
6. Nije profesionalac
7. Ovo je horor


8. Ima ravne tabane
9. U podznaku je skorpion
10. Nosi mindjusu na desno uvo
11. Piski sedeci
12. Slusa S.A.R.S.
13. Ne vezuje pojas
14. Druzi se sa profom
15. Hrce
16. Ne voli povrce
17. Nosi crvene kopacke
18. Tuce zenu i decu
19. Kaslje u biblioteci
20. Ima devijaciju nosa
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.408
Reaction score
38.003
Neka se javi moderator koji je pustio buvu ljudima za Prijovića i neka objasni (onima koji niau skapirali post) koliko nam je "maaaaaalo" nedostajalo da dovedemo istog. :D

Što se Markovića tiče, da sam oduševljen, nisam, da je moglo gore, moglo je. Svako od nas bi voleo da je u tip-top formi i da ima iza sebe 30+ utakmica po sezoni i 20+ golova. Samo što onda ne bi nosio naše crno-bele pruge, nego nekog Juventusa na primer. Odavno smo poligon za rubriku "Oživljavamo zaboravljene asove", često i iz kliničke smrti. Sreća naša pa nisu i oni počeli da nas izbegavaju u širokom luku.

Ako je tačno da su ga hteli Dinamo i musavci, a on ih oduvao, kapa dole.

Ostaje da se nadamo da će struka umeti sve ovo da posloži i dovede u red. Sada je sve što nam treba rad, krvav rad.
 
Последња измена:

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Kao prvo da pozelim dobrodoslicu nasem detelu Lazaru Markovicu.
Trebace mu vremena da ponovo zaigra fudbal.
Onu epizodu u Fulamu necu ni da komentarisem.

Gde ce da igra, posto je desno krilo njegova prava pozicija?
Doveli smo zamenu za Tosica.
Nismo se pojacali tamo gde treba i nisam zadovoljan.

Ovo uopste nije pojacanje u uvom trenutku, vec za neka buduca vremena.
Neka me demantuje Markec, pa da pojedem ovo.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.272
Локација
Žrnov
Cime je Savo zasluzio da se u njega polazu nade? Njemu i onom buljuku ljudi u strucnom stabu je bitna plata, koja je od danas novim ugovorom jos veca, plus bonus za LE. Naravno, bice i bonus za kup, dok ce za titulu bonus da primi neki drugi trener koji je vrijedan tog trofeja. Jednog majskog lijepog dana. Savo nece, a i ne zasluzuje.
iskreno, i meni dodje da te blokiram
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Lazare dobrodosao, evo sad smo u LE, samo da nam vratis za onaj promasaj u Milanu. Tad mi je otislo 5 godina zivota. Metni ga u Mancesteru u nadoknadi, tako mora biti.
Napred Partizan. Погледајте прилог 6516
trebao cusne desno Scepakadabri, golman vec ispao.. ostao sam nem tada do samog povratka u Beograd..:

dobro dosao Lazare.. aj sad i ti kao Bambi iskopaj na instagramima nekog spica za nas brate, da upisete svi po 20 asistencija a on 100 golova da postigne..
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
630
Reaction score
2.054
Pa ima logike. Kao sto sam i pisao posle nedelje, a zasnovano na stilu igre koji forsira Savo, logicno je sto je Markec opet sa nama.
Mnogi svetski klubovi igraju taj stil " madjarska laka konjica"
Barceloni ne treba konjina kao Pavkov ili zigic. Oni se bednici zadovoljavaju gromadama kakav je Mesi, Suarez Neimar,Grizman.... Ili City....
Samo neka Savo sve to slozi.
Za tih desetak prekida po utakmici neka odbrana istrcava na skok.Koliko vidim to se uveliko , na treninzima, vezba.
Verujem u ovaj tim.
Kao sto sam uzivao u nedeljnoj utakmici. Bilo bi mnogo bolje da smo pobedili ali igra je bila super, puno sansi, tecna,sa puno lepih pasova i driblinga.
Uostalom ja ne navijam za pobede vec za PARTIZAN!!!!!!!
Alo bre ljudi navijajte malo.
Jeste li tako strogi i prema sebi na svom radnom mestu. Jel se sibate korbacom nocu kad nesto zajebete ili dajete otkaz!!!
Ajmo Partizan ajmo sportski sektor, lopovi i lezilebovici ostavite nas na miru
Sa verom u Boga i dres casni!! (Da parafraziram)
Ajmo na stadion
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.081
Reaction score
8.420
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Kao što sam sinoć pisao, potpuno odsustvo plana i pokušaji da se uzme ko god pristane ali da je zvucno ime na koje ce navijači odreagovati!

Ovo nista ne menja problem sa realizacijom u samom napadu, jer smo opet prinudjebi na improvizaciju i tumbanja u vezi, da bi Asano otišao u napad... ali i to čak neće biti skoro, jer Markovic je vrlo malo igrao zadnje 2-3 godine i verovatno je u očajnom fizičkom stanju.

Ok je to što ima 25 godina i što je ugovor na 3 godine, pa ćemo za godinu- godinu i po opet moći da uzmemo koji milion za njega, što nas možda može poštedeti prodaje nekog od klinaca!
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Ja ne mogu da se ne radujem Markecovom dolasku jer je dobitak u svakom pogledu - igračkom, ljudskom, grobarskom. Opet, ne mogu da se otmem strahovanju da će sa trenutnim igračkim kadrom ovo biti sezona sa najviše stvorenih i najviše promašenih šansi u istoriji kluba. :)
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.103
Reaction score
15.877
Локација
Храм фудбала
Код Маркеца је случај нисам гинеколог, ал' могу да погледам.
Није оно што нам је у овом тренутку било потребно, али играч таквог калибра је увијек добродошао при томе још својој кући.
Особље да добро очисти атлетску да брат има простора за паљење жмигавца :šal
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.951
Dobrodošao kući Lazare. Odlično pojačanje za nas.
Sada nam se otvara niz mogućnosti jer i Asano i Markec mogu da igraju sve ofanzivne pozicije. Plus će Asano u nekim utakmicama igrati i špica.
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
186
Reaction score
1.263
Локација
Po
Ko kaze da smo popunjeni na desnom krilu i da ce neko ispastati dolaskom Markeca? Pomerimo Tosica na mesto sportskog direktora, Markeca na desno krilo i eto svi na svom mestu i sva mesta pokrivena! Svakako ce kad dostigne formu, Markec vise od Tosica pomagati odbrani.
Dobro dosao Lazare u svetinju.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.627
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Bez obzira šta napisao u temi o bivšim igračima ( to i mislim) za našu ligu je to odličan igrač, ukoliko može da izdrži sezonu. Koliko znam imao je i zdravstvene probleme sa trbušnim zidom zbog kojih ni ne može da igra u ozbiljnom timu pored svih drugih problema. Na stranu sve, paklena krila bi to trebala da budu u teoriji i ozbiljna kontra. Savo to što hoće sa njima, za to treba ozbiljna uigranost. Pri tome ne vidim kako ta brzina može da se iskoristi u jsl.
Na stranu što je ovo kompleksaški potez uprave jer jedan Lazar je bomba, a Škuletić to nije, iako na ovu ekipu bez obzira što nije neki top igrač leže ko 1 na 11.
Sem Asana i možda Sadika, mislim da jedan jedini igrač nije doveden planski.
Dobro dosao brate Markec, danas sam mozgao o tebi i menadzeru ...
Jasno je kao dan da Savo ima viziju ekipe brze i lagane, svojevremeno kao PSV kada su igrali DaMarcus Beasley, Park Ji-sung, Jefferson Farfán,Johan Vonhalen...

Tranzicija i brzo po bokovima
S malom razlikom što je ta ekipa imala napred jednog Jan Venegora ako se dobro sećam, posle i Klajverta veterana. To nije bez razloga.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.272
Локација
Žrnov
Osim što se slažem da je ovaj potez uprave očajnički, mislim da Lazar jeste pojačanje za nas.
Meni je i dalje jedan od omiljenih onaj njegov trk na JNA van aut linije.

Dobro došao!
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.514
Reaction score
4.764
Локација
Na vještičinoj sisi
Ne bi mi čudilo da se i sam Škuletić ponovo pojavi u Partizanu ili neko sličan njemu u narednih mjesec dana.
Dobar tajming nije naša osobina.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top