Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
@pfcdejan pa ja se slažem sa tim ali od sledeće sezone da važi.Ne može od ove.Toncev kaze sledece sezone, Pantic da žele sada da uvedu odmah, to me buni

Ne znam ni šta Tončev kaže, a ni šta Pantić, al' tu gamad znam odlično, ljige, i ako su ovo sad pokrenuli, sigurno nisu mislili za sledeću sezonu, već odmah, od sledećeg kola, pa ako prođe, super, ako ne, onda će reći da su mislili na sledeću sezonu.

Gamad, amebe, beskičmenjaci, pljosnati crvi...
 

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
Ili osam stranaca ili nijedan.
Koja su ovo sizofrena cepanja dr. mr. tvorzana, konjina je izgubila svaki kompas, ako ga je uopste imala.
Okrenite se oko sebe, citajte drustvene mreze, mnogo, ali bas MNOGO ih boli ono ispisavanje po njihovom udbaskom klubu onomad na JNA.
Posrali smo se i popisali i na ligu sampiona, i na njihovu kupljenu dominaciju nad klubovima koji ne smeju da igraju protiv njih.
Dominacije nad nama nema, sto brojke realno govore, pa latentni homoseksualac ima 1, i slovima jednu pobedu nad Partizanom u prvenstvenim duelima.
Sad neka ih mame posnim Karneksovim supama da dodju da gledaju CL, jer rupu ne mogu napuniti ni pod razno, iako objektivni reporter arene sport rece da ih je bilo 8 soma protiv Macve.
Morace da rade opet autobosi iz provincije i to sve sa sendvicima da napune ono govno od stadiona.
Sto se mene tice nek dr. mr. upravnik ergele "podbanjicki kolektor" nastavi i dalje da zabavlja ucveljene ciganske mongoloide.
 
Последња измена:

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Videćemo posledice, ali da, prilježno su mu uleteli klizeći start s obe noge, sad očekujemo crveni karton.

Meni je ovo prostim rečnikom "ne jedi govna, šta si nam dao, evo nek vide svi, objavi šta su oni dobili, ljubi brat u štrokav vrat".

Nešto se dešava, mi samo naziremo obrise, Terzić kao da se za život bori, dok ostali izlaze sa nekim benignim izjavama, videćemo, deluje zanimljivo.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Ili sam ja potpuno poludeo ili sam pročitao par poruka u kojima ljudi govore kako Vučelić, Vazura i Vuletić spuštaju/peckaju/prozivaju/zajebavaju svog vrhovnog vodju i stranačkog boga u vidu ''sarkastične'' zahvale..

Evo sad će ga napasti i Vučićević, Ž.Mitrović, Krle, Sarapa, Ostoja, Terzić i Slina ''sarkastičnim'' obožavanjem.

Recite mi da se sprdate, molim vas.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.767
Reaction score
29.656
Локација
Beograd
1. Derbi ko derbi, utakmica nad svim utakmicama (bar za mene), ali ni prvi ni poslednji koji je neko dobio, a neko izgubio...

2. Ali, taj ko je izgubio flipnuo je skroz - odmah se saziva komisija za suđenje, predsednik države se javlja iz inostranstva da ,,grmi,, o parama zvezdi i PARTIZANU, a te iste pare, i to nešto pre pominje i loknasti (naravno samo za Partizan)...
...loknasti ide i u neurotičnu ofanzivu sa promenom pravila, fizičkim nasrtajima i ko zna čime još...ko mu trese kavez i da li mu se drma fotelja, ne znam, ali ponaša se kao da je luđi i bezobrazniji nego inače...

3. Znam da oni drže savez, sudije, klubove, bankomat, i stvarno ne znam koji im je kurac da se ovoliko stresiraju zbog jednog jedinog poraza (pa makar i od Partizana) - ladno mogu da pobede većinu klubova na raznorazne načine, mogu da nameste i 99% onoga što ne mogu da pobede ili uzmu, itd...do gubitka titule imaju ihaha vremena, meseci, mogućnosti...da je ne izgube - što im ja naravno želim, ili, tačnije rečeno (kao i svake sezone) želim da je osvoji Partizan...
Možda ih je lično predsednik države izgrdio i uplašio pa zato ,,ne znaju gde udaraju,,...?

4. Da, naša uprava je tog istog predsednika države toliko izhvalila i zahvalila i halalila, da je ispalo ko da ga zezaju...ne znam ko je pisao zahvalnicu, možda su mislisli samo da mu se umilostive, pa nisu bili ni svesni da je ispalo tragikomično, mada, ako je i Vučela bio umešan u ,,pismeni sastav,,...ja njemu ne bih verovao ni kada bi mi usred dana rekao ,,dobar dan,, - taj je u stanju da jednim postupkom povuče dva različita ,,poteza,, odjednom, u stanju je da preživi svaku promenu vlasti, odbije svaki napad i kada ide skroz dole, da se opet nađe gore...tako da...ko zna...

5. Svi ,,cigani,, dreče na sve strane posle ovog poraza, kao da ima još jedno jedino kolo prvenstva do kraja...ono jeste da oni nemaju baš puno smisla za zdrav razum ili neku normalnu vrstu morala, ali sad kao da prevazilaze i sami sebe...

6. Pa da li je moguće da se toliko plaše ,,malog,, Partizana, stranog i beznačajnog tela u Srbiji, kluba sa malim brojem navijača posvađanih u frakcije, i u kome igraju samo premladi, prestari, preniski ili previsoki fudbaleri?

7. Crni (i mali) Suma, šta im uradi?!
Pa ni na košarci nisu mogli da se ,,sastave,, pa da se usude da odigraju jedan revijalni nebitni ,,superkup,, meč sa nama...

8. Dobro, mi ne bežimo od istine, znamo da smo mi dobili više para od države nego zvezda (i fmp), hajde sada da vidimo koliko su dobili oni...

9. Dakle...sada...ili malo kasnije...? Ili..?
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
344
Reaction score
412
Локација
Beograd
Pa oni(cigani) su sad u fazonu: "Ne sme bre niko ni popreko da nas pogleda!" a kamoli da ih razmontira kao mi prošle nedelje... Oni su veštački napumpani balon i toliko su se razgoropadili da to nema granica... Eto zbog toga smo ih pogodili u živac... Znaju oni da će nameštati sve do kraja prvenstva i da im sledi niz prijateljskih utakmica ali bi ipak da se osiguraju 100% , dok nama sledi klanje na nož skoro svaki meč sa njihovim satelitima koji su im se uvukli u anus podržavajući ih direktno za ovaj zakon o 8 stranaca u timu... Tako da će se sad verovatno punom parom okrenuti da nas sabotiraju i buše još jače nego do sad, šta im drugo preostaje kad smo ih u direktnom susretu rasturili ko dete zvečku... Samo se plašim da će ići direktno na struku(na prvom mestu na Savu direktno), tako da nemojte da se iznenadite kad Sava iznenada preuzme Žilinu ili Ujpešt,Honved ili tako nekog velikana u bližoj budućnosti... Daj Bože da grešim ali ciganska bagra je to! Znamo ih svi kakav je to ljudski talog i šljam...
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.312
Reaction score
10.863
Локација
underground
Inace izvestaj o glasanju nije tacan,to je jos jedna od Terzicevih lazi,bilo je i uzdrzanih,uopste se nisu brojali glasovi onih koji su bili za,i uzdrzanih,uzdrzani su bili su i Macva i TSC,a kazu i jos neki,ali se preko toga brzinski preslo,jer je vecina bila za,ali ne 25.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Sa veeelikom rezervom uzmite sve što budete čitali na raznoraznim portlačićima u sledećih nekoliko dana na ovu temu... spin mašina kreće punom parom.
Ovo objavljivanje cifara može, kako ja vidim, da znači ili da naši otkazuju poslušnost psihu - što je malo, ali baš, baš malo verovatno, ili da je dr mr loknasti bivši, pa naši pomažu vrhovnom komandantu da okrene javnost protiv njega.

Činjenica je da je psiho popizdeo, spucao tolike pare, a mi ih drknusmo. Loknastog doktora drže za međunožje i može se očekivati da se i neka istraga pokrene.

E, sad... moguće da su naši ispali i pokvareni u celoj toj ujdurmi, jer iskreno ne verujem da je ovaj imao ikakvu nameru da bilo šta objavljuje. nije ovo prvi put da najavljuje da će oktriti cifre, pa nije nikada, a oni izađoše sa ciframa.

1569913024296.png

A slasžem se da ovo zahvaljivanje izgleda kao podjebavanje... da li slučajno ili namerno, nebitno je...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.365
Reaction score
37.720
Kada su cigani sa druge strane nišana, šta god uradio ne može biti dovoljno pokvareno i prljavo. :D
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.312
Reaction score
10.863
Локација
underground
S obzirom da verujem da je ovo saopstenje pisao Vucelic,tu nije nijedan zarez napisan slucajno.Vazura nije sposoban za tako nesto.Kao sto je neko gore napisao,ovim je sad obesmisljeno bilo kakvo psihovo "otkrivanje" podataka,jer sad moze da otkrije samo koliko su cigani dobili.Da se Terzicu trese polozaj kod psiha,ne verujem,jer ne bi sigurno ovako bahato i sa silom nastupao,ali Vucelic pokusava da ide na tu kartu i svakako da bi to bila najbolja opcija za njega.To ne znaci da se Dr Terzi ne bi itekako zatresao polozaj ako ne osvoji titulu,te se sve ovo i radi,jer je nervozan ,posto je vec u oktobru nije obezbedio,kako je ocekivao.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Šta vam ja rekoh, kreće mašina


Naime, kako Informer saznaje, reč je o više para od tih "sitnih" 7,5 miliona evra.

- FK Partizan nije objavio sve pare, cifra je još veća! -

Treća smena nije imala vremena, pa su odmah jutros prionuli prilježno na posao :buhaha
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.312
Reaction score
10.863
Локација
underground
Interesantan teksta,pise da je Partizan objavio da je primio "samo"7,5 M. Ja u nasem saopstenju nigde nisam procitao rec "samo",to je ostavljeno ljudima da procene,posto svi znaju da cigani samo od Gasproma dobijaju("samo") 4,5 M,plus bonusi,ali godisnje..Ovaj tekst u informeru pokazuje da sukob izmedju psiha i uprave postoji,da propagandna masinerija radi punom parom,a kako ce se to zavrsiti,videcemo. Btw,pise u predhodnih 5 godina,a u nasem saopstenju pise za 8 godina.
 
  • Like
Reactions: mvp

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Nisam siguran da je naša uprava u sukobu sa prilježnom pickoustom nakazom. Prije bih rekao da je tvorzan u sukobu sa svojim duhom i da želi da spinuje javnost i predstavi to kao nas sukob. Će vidimo...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Crno-belima 7.500.000 evra za osam godina

Oglasili se iz fk.....
alert: zahvaljuju se predsedniku

Meni je bas debilno da za ovu sicu se zahvalujemo toliko pickoustim.

Pa to nije ni jedan milion godisnje, kad se uzmu drzavna sponzorstva, pa te pare lagano mozemo da prihodujemo prodajom nekog igraca.
Ovde se vec neko vreme prica da jedini sponzor koji treba da nosimo na nasem dresu treba da bude nasa omladinska sekcija Partizan/Teleoptik.

Nadam se da slede neke promene uskoro i da sve ovo ide pozitivnom smerom..

Idemo Partizane u borbi protiv vetrenjaca!!!
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Za 9 godina piše u ovim tabelama 2014-2022 je devet godina.Naravno režimsko-cigansko-naprednjačko smeće svinjorfer piše za neke 5 godine a sabira za 9.Jebote koje su to lažovi i bolesnici.Ako ima sukob na relaciji uprava-veliki vođa, stajem na stranu uprave istog momenta bez obzira na sve
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.288
Reaction score
8.058
Локација
Космос
Вучелић је ово написао 1/1; чак се и по кориштеном вокабулару види да је његово дело.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Može li neko da postavi onaj link ciganina av sa YouTube gde priča kako su Cigani dobijali mnogo više para i za vreme ds i o tome kako je država nabacila im gasprom ? Znam da je neko kacio na forumu ali ne mogu da nađem taj post ..
 
Top