Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
547
Reaction score
1.003
Ovi nasi moraju da budu u sukobu sa tvorzanom jer ih napada fizicki, hoce da ih bije, donosi im kurceve na derbiju i svasta nesto...
To znaci da ce i ovi kolko tolko da se bore za nas Partizan.
Bolji tim realno nismo imali dugo.
Natrpacemo im kitu sa sve mudima u usta i ove godine.
A tu je i ludi Zex.
I Savo vrsi pritisika onim da je titula izgubljena. A posle ih oduci od fudbala.
Kolko je do nas krljacemo se.

Do nas je da punimo stadion.
Ovuda neces proci!
 
Последња измена:

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Mi i da hocemo sad ne mozemo da mijenjamo upravu, koja inace broji 2-3 covjeka, dok cigani imaju jednog i predsjednika, ali drzave, vrhovnog komadanta. Sa ovim snagama da se pobijemo pa sta bude. Vazno je da igramo taj tango smrti.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Vucela stari udbas. :D
Izgleda se doktoru drma fotelja. Pogledajte godinu 2014. na papiru su 0, ja mislim da nije bas ovo ulizivanje i zahvaljivanje ili su slucajno ovako sklopili pa ispalo kako je ispalo.
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
185
Reaction score
1.257
Локација
Po
Ne znam...Ja se samo bojim da je sve ovo iscenirano i usmereno ka pokusaju paljenja mase u cilju zataskavanja vecih lopovluka kancerogenog kluba! Svedoci smo da su i na visim nivoima prisutni iscenirani verbalni pa cak i fizicki sukobi!
Jednostavno, niko me ne moze ubediti da se na sadasnjem stepenu razvoja nauke na sednicu FS ne moze uneti telefon sa ukljucenim snimanjem tona pa nakon toga snimak pustiti u etar uz klasicnu pricu: ''Po internetu kruzi snimak od neimenovanog izvora koji...''! E taaako bi zatvorili usta uzasu promiskuiteta-licu sa poternice i saznali istinu ko je pretio, ko su delegati koji su podrzali predlog, ko je i da li je napao Vazuru, sta je izgovoreno na sednici...
Pa 50 ljudi ima u toj prostoriji! Ko moze ikada saznati ko je snimao sednicu i prekrsio Zakon!?
Ali sve to SAMO i SAMO ako se hoce saznati prava istina.
Ovako, sve je u domenu nagadjanja- udarili smo na psiha, ili psiho hoce da skloni lice sa poternice pa sa nasima dogovara, ili nasi daju saglasnost za povecanje broja stranaca ali hajd da glumimo da smo sukobljeni, ili ako pristanete na povecanje broja stranaca necemo Savi naci angazman da vas napusti na kraju sezone kao Marku sto smo nasli...
Sta je prava istina od svega ovoga?
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.065
Reaction score
4.236
Локација
Humska 1
Svi pricaju da se drma doktoru fotelja a niko da razmisli dal se nasima mozda drma fotelja, mozda znaju da su na kraju sezone bivsi, mozda Ostoja preuzima, mozda neko treci, pa vele nemaju svakako nista da izgube pa ajde malo da ih prckamo... Sta znam, ako krecemo o raznim teorijama, moze svakako i ova navedena da pije vodu.

Takodje niko da prokomentarise osetno manje para od drzave sledecu godinu. Neupuceni bi na prvu loptu rekli da je ovo projektovano 23. septembra za sledece 2-3 godine :buhaha :šal
 

Nemke PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
427
Reaction score
396
Локација
Beograd
Ali 7.5 miliona za 5 godina,a u tabeli objavljeni iznosi u periodu 2014-2022.

Sve ovo za Telekom ima i na sajtu APR-a za period 2015-18.

Ovo za 2019-2022 klub tek treba da dobije te pare,po ugovoru su iznosi za 3/4 godine nešto veći nego što su bili do sada.

Ugovor je najpre potpisan 2015(Otuda i ona 0 za 2014), 1.2 miliona za godinu i po dana,posle je produžen.
 

ElJefe

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
120
Reaction score
301
Sad kad ne daju ni to sto je planirano za iduce tri godine :D
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.693
Reaction score
23.045
Локација
Академија
Чим је Творзан онолико запенио значи да је био на рибању код вође. Када се саберу уложене паре и опроштени дуг државном мезимчету, то су астрономски износи као да је у питању неки бундеслигаш из горњег дела табеле. Ови наши су подметнули вођи кукавичије јаје објавом о износима државне помоћи. Уз то му се и захвалили на удељеној милостињи. Појма немам какве су то мућке и чему све то води. Углавном, циркус се наставља.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Kad smo vec kod sponzora, mi vec 10godina ne mozemo da nadjemo sponzora. I prosto ne mogu da verujem da su lljudiu klubu toliko nesposobni da niko nece da nas sponzorise. Pa evo u poslednjih par godina kinezi rastu, Huawei pa novi brendovi televizora Hisense i TCL na nasem trzistu, ili nam nije dozvoljeno ili stvarno debili rade u klubu 10god.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
344
Reaction score
412
Локација
Beograd
Nije nam dozvoljeno prijatelju... Pa mi kad smo ušli u LŠ 2010. nismo imali reklamu na dresu! Posle nam uvalili onu šugavu reklamu od EPS-a i namestili nas na zicer ciganskoj lobotomiranoj masi:"Eto gde idu pare od naših računa za struju!"
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Dozvoljeno nam je ali nije niko lud da sponzorise lopove i baca pare u vodu. Vazi za sve klubove u Srbiji.
Niko nema racuna da da neke vece pare, posebno ako se ne igra neka ozbiljnija uloga u evropi. Mi nemamo nikakve pogodnosti koje mozemo ponuditi ikome ko bi nam dao pare, nas marketing je ostao u negde u 2000toj godini.

Sponzori zavise iskljucivo od drzave, bez obzira sto su u pitanju strane firme.
Ogavni EPS logo smo nosili za nekih 800k cini mi se.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Pa dobro ima i za to leka. Igramo samo nasu ligu 800k npr, udjemo u LE bonus 2m, udjemo li u LS 3m bonus. Moze se uvek nesto ispregovarati....
 

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
230
Reaction score
1.817
Локација
Kraljevo
E, sad... moguće da su naši ispali i pokvareni u celoj toj ujdurmi, jer iskreno ne verujem da je ovaj imao ikakvu nameru da bilo šta objavljuje. nije ovo prvi put da najavljuje da će oktriti cifre, pa nije nikada, a oni izađoše sa ciframa.


Можда и јесте имао намеру да прикаже, онако у афекту после пораза, како добијамо исту лову, али се предомислио кад су га саветници обавестили да је већ причао да Звезда добија 10 пута више, а да је држава довела Гаспром, и да има снимак са том изјавом. Навијачи Звезде су сад у моду "жртве режима", тако да му се не исплати да изађе са приближном цифром колико је улупано у Звезду. Иде година избора, а већина његовог гласачког тела је на тој страни. Тако да му је најбоље да прећути.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.453
Aha, ide to tako u zemlji Srbiji. ;) ;-) Sve bi to bilo lepo kada bi te pare klub stvarno i koristio.

Biće veselo kada musavi otkriju da im je posle dve sezone LŠ dug u najboljem slučaju (po njih) isti kao i pre toga. Mi smo odavno navikli da kod nas šta god uđe u klupsku kasu nestane kao u bermudskom trouglu.
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Musavi koriguju excel tabele...dok ne srede nema nista od njihovih papira.
 
Top